בדיקת החזר מס

בדיקת החזר מס

כאשר מדובר על החזרי מס, מדובר על שני סוגים עיקריים: אחד לשכירים ואחד לעצמאיים, ראו בלינק https://koren.lawyer. עצמאיים מחויבים להגיש את ההוצאות שלהם למס הכנסה מדי חודש בחודשו ובשל כך לא פעם הם אינם מודעים לכללי המס השונים ומפספסים את החזר המס אשר מגיע להם. גם שכירים לא פעם מפספסים את החזר המס שמגיע להם וזאת בשל מחשבה שהחזר מס רלוונטי רק לעצמאיים. חשוב מאוד שגם שכירים וגם עצמאיים יבצעו בדיקת החזר מס אשר תאפשר להם לדעת האם מגיע להם מס הכנסה.

החזרי מס לשכירים ולעצמאיים

ישנם לא מעט שכירים בישראל אשר זכאים להחזר מס בגובה אלפי שקלים. כמו כן, שכירים יכולים לדרוש החזר מס אשר מגיע להם עד 6 שנים אחורה. יחד עם זאת, לא מעט שכירים אינם מנסים לבצע בדיקת החזר מס שכן הם אינם מודעים לכך שמגיע להם החזר מס או לחילופין חוששים שבבדיקה זאת רשויות המס ידרשו מהם לשלם מס נוסף שלכאורה לא שילמו. חשוב מאוד שתדע שאם אתה שכיר אשר החליף את מקום העבודה שלו במהלך השנים האחרונות, אם התחוללו מקרים שהשפיעו על נקודות המס שלך במס הכנסה או גובה השכר שלך השתנה במהלך השנים האחרונות ועוד, יתכן מאוד שמגיע לך החזר מס בגובה אלפי שקלים וכדאי שתבצע בדיקה איכותית על ידי עורך דין מס הכנסה העוסק בתחום. גם עצמאיים כמובן יכולים להגיש בקשה להחזר מס על ידי איש מקצוע העוסק בתחום באופן מקצועי.

כיצד תגישו בקשה להחזר מס?

על אף שניתן כיום להגיש בקשה להחזר מס או לבדוק את תחום החזר המס באופן עצמאי, על מנת שבדיקה זאת אכן תניב עבורכם תוצאות טובות, כדאי מאוד שתיתנו לאיש מקצוע שמביין בתחום לעשות זאת עבורכם

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ משפטי בחקירה
ייעוץ משפטי הוא סוג השירות שחשוב מאוד לאנשים לדעת עליו. זה יכול לעזור להם בדרכים רבות, החל מיציאה...
קרא עוד »
אוק 18, 2022
כל מה שתוכלו לעשות עם העובדים בירושלים הקסומה
מנהלים עסקים או חברות גדולות יודעים היטב: לא קל להמציא בכל שנה יום גיבוש אחר, מיוחד ושונה לעובדים....
קרא עוד »
יונ 12, 2016
ביטוח נסיעות לחו"ל: סוגים חיוניים נחשפים
ביטוח נסיעות, במיוחד עבור נסיעות בינלאומיות, הוא נושא לעתים קרובות לא מובן. עם זאת, זה נשאר אבן יסוד...
קרא עוד »
אוק 04, 2023