שיפור מכירות בחברות

שיפור מכירות בחברות

אז מה קורה עם המכירות בחברה שלכם? שאלה קשה ונוקבת. הרבה מאוד בעלי עסקים בישראל יתחמקו מלענות על שאלה קשה זו. לחילופין הם יספרו על קשיים ועל מכירות בכמות נמוכה מהמצופה. למה זה כך? זו מציאות החיים המאתגרת בה אנחנו חיים לצד התחרות הקשה שקיימת בכל כך הרבה תחומים. כן, בעלי עסקים צריכים לעבוד קשה מאוד כדי להרוויח ולשמור על החברה שלהם פעילה. בין כל המטלות שעליהם לבצע בולטת המטלה להגדיל מכירות ולהצליח להגיע לעוד ועוד קהלים ולקוחות.

> קבלו הדרכה על מכירות בלינק

אז איך באמת עושים את זה?

מכירות זה לא דבר קל. קשה מאוד לתפוס את תשומת הלב של הלקוח ולגרום לו להבין כי כדאי מאוד לערוך קניה או לבצע הזמנה דווקא אצלכם. כי כמוכם יש לו עוד בעלי עסקים שמציעים לו מענה כפי הרצוי לו. כמוכם יש עוד בעלי עסקים רבים שמציעים את מרכולתם ומנסים לצוד לקוחות. אז למה שיבחרו דווקא בכם? האם יש לכם יתרון בולט? האם המחיר שלכם משתלם במיוחד? אולי המוצרים שלכם טובים מהרגיל? חייבת להיות סיבה טובה לפנות אליכם ולבחור בכם מתוך יתר נותני השירות הרלוונטיים ללקוח.

לשפר את המכירות בעזרת אימון 

אך קיימת דרך נוספת שהיא ממוקדת מאוד במטרה. והיא סדנת מכירות בה משתתפים כלל אנשי המכירות שעובדים בחברה. בסדנה זו הם לומדים את אמנות המכירה. הם מבינים כיצד עליהם לגשת אל הלקוח, איך להציע להם הצעה וכיצד לציין את המחיר. כמו כן הם לומדים איך לטפל בהתנגדויות של הלקוח. מלבד ללמידה הפורמלית עובר הצוות גם אימון. התהליך כולל סימולציות והתנסויות שהמטרה שלהן היא לתרגל את הכלים ולרכוש את היכולת למכור בכמות גדולה יותר תוך פרק זמן קצר.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שחזור גלגולים – מה זה אומר וכיצד זה מתבצע
החיים הם דבר מאוד אקראי, הזמניות שלהם תמיד מפתיעה אותנו, בוודאי כשאנחנו פוגשים אותה כשמישהו אהוב הולך...
קרא עוד »
יונ 30, 2020
כיצד משקיעים בביטקויין?
ביטקויין הא שיטת מסחר שנעשית על ידי מטבעות דיגיטאליים הידועים גם במטבעות קריפטו, זאת בשל שיטת...
קרא עוד »
דצמ 13, 2019
מיסוי במסחר מקוון – דגשים חשובים על מיסוי במסחר באינטרנט
התחלתם למכור מוצרים באינטרנט ולא בטוחים איך המיסוי אמור לחול עליכם? יש להדגיש כי אופי המיסוי יכול...
קרא עוד »
מרץ 22, 2021