איך לבחור ביטוח עסקי?

עסקים רבים נבדלים זה מזה באינספור פרמטרים: תקציב, גודל, כמות סניפים, כמות עובדים, סוג העבודה, מוצרים ושירותים שונים ועוד. ביטוח עסקי יכול לכסות לבעלי עסקים לא מעט עלויות וככל שהעסק מתפתח כך עולה החשיבות של ביטוח עסקי אם כי גם עבור עסקים קטנים מדובר בחלק חשוב מאוד מהתנהלות נכונה וחכמה של עסק. כל עסק חשוף לתביעות עובדים, תביעות צד ג', ניתן לבטח גם ציוד מפני גניבות, שריפה, רעידת אדמה או נזקים שונים אחרים. יש הצורך בביטוח מבנה בדרך כלל, ביטוח תאונות אישיות ועוד. 

כיצד עובדת פוליסת הביטוח לעסק?

בהתאם לסוג העסק שלכם תצטרכו לבנות את פוליסת הביטוח שלכם וכך תוכלו לדעת גם את העלות הסופית שתצטרכו לשלם בכל חודש. כאמור ההסכם הביטוחי מתחדש מדי שנה בדרך כלל ולעתים גם התנאים והסעיפים השונים עשויים להשתנות לאורך הזמן ולכן בכל שנה כדאי לבדוק עם חברת הביטוח שלכם מה השתנה מההסכם הקודם שלכם. מומלץ גם לבצע השוואת מחירים אולם באותו יחס לכיסוי שאתם מקבלים בחברה אחת לעומת חברה אחרת כדי לוודא שאתם לא משלמים מחיר מופקע על הביטוח שלכם.

לעבוד מול חברת ביטוח מוכרת ואמינה:

לצערנו הרב שמן של חברות הביטוח נפגע לא פעם בשל מקרים כאלו ואחרים שאנשים שכחו לקרוא את האותיות הקטנות של ההסכם שלהם או שחשבו על סעיף שקיים בביטוח ובפועל לא היה כזה ולכן יצאו נגד אותן חברות ביטוח. חשוב לעבוד מול חברת ביטוח מוכרת, איכותית, מקצועית ויציבה. כזו שתהיה שם בשבילכם בעת הצורך. חברת ביטוח שהנציג שלה עובר אתכם מספר פעמים על הסעיפים החשובים והנפוצים ביותר שאתם כוללים בסעיף הביטוח שלכם. 

צרו איתנו קשר לפרטים: https://rakbituah.co.il/

השתתפות עצמית:

כל הפעלת ביטוח לרוב דורשת השתתפות עצמית אז כדאי לבדוק מראש מהי ההשתתפות העצמית שלכם העשויה אגב להשתנות בין חברת ביטוח אחרת לאחרת.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם ניתן לשכור מנהל אתר מכירות על בסיס משרה יחסית?
בשנים האחרונות לעוד ועוד בעלי עסקים יש אתרי מכירות. אפשר גם להבין מדוע, שכן היום הלקוחות אוהבים לקנות...
קרא עוד »
יול 14, 2022
כיצד ניהול כספים במיקור חוץ יכול להניע יעילות בעסקים
בנוף הדינמי של עסקים מודרניים, שמירה על בריאות פיננסית היא חיונית לצמיחה בת קיימא. ארגונים, ללא קשר...
קרא עוד »
אוג 19, 2023
שמאי רכב בראשון לציון
אם יש לכם עסק או חברה בראשון לציון, אם אתם מחזיקים בצי של רכבים, או אפילו במספר מכוניות - חשוב שתדעו כי...
קרא עוד »
אפר 01, 2019