איך לבחור ביטוח עסקי?

עסקים רבים נבדלים זה מזה באינספור פרמטרים: תקציב, גודל, כמות סניפים, כמות עובדים, סוג העבודה, מוצרים ושירותים שונים ועוד. ביטוח עסקי יכול לכסות לבעלי עסקים לא מעט עלויות וככל שהעסק מתפתח כך עולה החשיבות של ביטוח עסקי אם כי גם עבור עסקים קטנים מדובר בחלק חשוב מאוד מהתנהלות נכונה וחכמה של עסק. כל עסק חשוף לתביעות עובדים, תביעות צד ג', ניתן לבטח גם ציוד מפני גניבות, שריפה, רעידת אדמה או נזקים שונים אחרים. יש הצורך בביטוח מבנה בדרך כלל, ביטוח תאונות אישיות ועוד. 

כיצד עובדת פוליסת הביטוח לעסק?

בהתאם לסוג העסק שלכם תצטרכו לבנות את פוליסת הביטוח שלכם וכך תוכלו לדעת גם את העלות הסופית שתצטרכו לשלם בכל חודש. כאמור ההסכם הביטוחי מתחדש מדי שנה בדרך כלל ולעתים גם התנאים והסעיפים השונים עשויים להשתנות לאורך הזמן ולכן בכל שנה כדאי לבדוק עם חברת הביטוח שלכם מה השתנה מההסכם הקודם שלכם. מומלץ גם לבצע השוואת מחירים אולם באותו יחס לכיסוי שאתם מקבלים בחברה אחת לעומת חברה אחרת כדי לוודא שאתם לא משלמים מחיר מופקע על הביטוח שלכם.

לעבוד מול חברת ביטוח מוכרת ואמינה:

לצערנו הרב שמן של חברות הביטוח נפגע לא פעם בשל מקרים כאלו ואחרים שאנשים שכחו לקרוא את האותיות הקטנות של ההסכם שלהם או שחשבו על סעיף שקיים בביטוח ובפועל לא היה כזה ולכן יצאו נגד אותן חברות ביטוח. חשוב לעבוד מול חברת ביטוח מוכרת, איכותית, מקצועית ויציבה. כזו שתהיה שם בשבילכם בעת הצורך. חברת ביטוח שהנציג שלה עובר אתכם מספר פעמים על הסעיפים החשובים והנפוצים ביותר שאתם כוללים בסעיף הביטוח שלכם. 

צרו איתנו קשר לפרטים: https://rakbituah.co.il/

השתתפות עצמית:

כל הפעלת ביטוח לרוב דורשת השתתפות עצמית אז כדאי לבדוק מראש מהי ההשתתפות העצמית שלכם העשויה אגב להשתנות בין חברת ביטוח אחרת לאחרת.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תמצאו מארזים לעובדים גם בתקציבים קטנים?
הענקת מתנות לעובדים היא דרך מצוינת להראות את הערכתכם לעבודתם הקשה ולמסירותם. זו יכולה להיות גם דרך...
קרא עוד »
אפר 08, 2023
החזר מס – 5 דברים שחייבים לדעת
החזרים נחשבים כסוג של הכנסה ומס חל עליה. תהליך הגשת מיסים הוא תהליך מייגע. עליך למצוא את כל הקבלות...
קרא עוד »
יונ 26, 2023
קונה רכבים לפירוק
מכוניות ישנות הופכות למצרך חם עבור גרוטאות מתכת. הסיבה לכך היא שעלות מיחזור מכוניות ישנות עלתה בכ-30%...
קרא עוד »
אוק 03, 2022