מה צריך לדעת על תביעת ביטוח

כל אחד מאתנו מבוטח בכמה וכמה ביטוחים. לא תמד אנחנו בכלל זוכרים מה כולל הביטוח שלנו והאם הוא מכסה את הפגיעות השונות או את הנזקים השונים אשר אנחנו סופגים בחיים. כלומר למעש נחנו משלמים טבין ותקילין בכל חודש עבור הביטוח אך בפועל אנחנו לא מנצלים את הזכויות המגיעות לנו על פי חוק.

חשוב לדעת כי חברות הביטוח אף פעם לא ירדפו אותנו ולא ירוצו אחרינו עם הזכויות המגיעות לנו. הם רוצים אותנו וחזרים אחרינו ק כאשר הם רוצים למכור לנו את הפוליסות שלהם. אז אנחנו ממש החברים הטובים שהם דואגים לנו ולעתיד שלנו. ההם מבטיחים לנו במתק לשון עד כמה טוב יהיה לנו לו רק נרכוש את הביטוח שלהם ועד כמה כדאי לנו לבחור בכל הביטוחים שהם מציעים לנו.

ומה קורה בעת מבחן?

כאשר אנחנו רוצים לממש את הביטוח בעקבות פגיעה כלשהי שהיא רשומה וכלולה פוליסה, אנחנו מוצאים את עצמנו מדברים לקריר. אף אחד בחברת הביטוח נוטפת הדבש אינו זמין לסייע לנו וגם כשהם כבר מתפנים לטפל בנו הם מסבירים לנו בטוב טעם למה אנחנו לא זכאים לקבל את תשלומי הביטוח במקרה הספציפי שלנו.

כאן חשוב ללמוד ולדעת איך תובעים את חברת הביטוח וכיצד אפשר לקבל את כל מה שמגיע לנו בעת צרה, פגיעה, תאונה או כל פגיעה אחרת.

תובעים אתחברת הביטוח

חשוב ללמוד איך לפנות אל חברת הביטוח לצורך קבלת פיצויים. אך חשוב גם כן לדעת כי אם זה לא ממש הולך בדרכים רגילות, יש גם את האפשרות לפנות אל עורך דין שיסייע לתבוע את כל מה שמגיע למבוטח.

כי מה שמגיע – מגיע…

למידע נוסף וקבלת ייעוץ על ידי עורך דין מומחה הכנסו לאתר: https://hadayalaw.co.il/.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביובית ברחובות, שירות 24/7
ביוב הוא חלק בלתי נמנע מהחיים. זה מיוצר על ידי הגוף שלנו ויש להיפטר איכשהו. הדרך הנפוצה ביותר להשליך...
קרא עוד »
מרץ 03, 2023
איך נוצר עובש?
כל אדם יודע כי הבית שלו הוא המקום החשוב ביותר בחייו. בבית אנחנו חייבים להרגיש טוב נו כמו בבית וזה אומר...
קרא עוד »
פבר 18, 2019
כל הסיבות לבצע טיפול בגלי הלם במכון רפואות
טיפולי הלם הם אינם דבר חדש אך לאחרונה הם זוכים לפופלריות רבה, אולי חלק מזה הוא בזכות הרחבות היישומים...
קרא עוד »
אפר 20, 2016