מה צריך לדעת על תביעת ביטוח

כל אחד מאתנו מבוטח בכמה וכמה ביטוחים. לא תמד אנחנו בכלל זוכרים מה כולל הביטוח שלנו והאם הוא מכסה את הפגיעות השונות או את הנזקים השונים אשר אנחנו סופגים בחיים. כלומר למעש נחנו משלמים טבין ותקילין בכל חודש עבור הביטוח אך בפועל אנחנו לא מנצלים את הזכויות המגיעות לנו על פי חוק.

חשוב לדעת כי חברות הביטוח אף פעם לא ירדפו אותנו ולא ירוצו אחרינו עם הזכויות המגיעות לנו. הם רוצים אותנו וחזרים אחרינו ק כאשר הם רוצים למכור לנו את הפוליסות שלהם. אז אנחנו ממש החברים הטובים שהם דואגים לנו ולעתיד שלנו. ההם מבטיחים לנו במתק לשון עד כמה טוב יהיה לנו לו רק נרכוש את הביטוח שלהם ועד כמה כדאי לנו לבחור בכל הביטוחים שהם מציעים לנו.

ומה קורה בעת מבחן?

כאשר אנחנו רוצים לממש את הביטוח בעקבות פגיעה כלשהי שהיא רשומה וכלולה פוליסה, אנחנו מוצאים את עצמנו מדברים לקריר. אף אחד בחברת הביטוח נוטפת הדבש אינו זמין לסייע לנו וגם כשהם כבר מתפנים לטפל בנו הם מסבירים לנו בטוב טעם למה אנחנו לא זכאים לקבל את תשלומי הביטוח במקרה הספציפי שלנו.

כאן חשוב ללמוד ולדעת איך תובעים את חברת הביטוח וכיצד אפשר לקבל את כל מה שמגיע לנו בעת צרה, פגיעה, תאונה או כל פגיעה אחרת.

תובעים אתחברת הביטוח

חשוב ללמוד איך לפנות אל חברת הביטוח לצורך קבלת פיצויים. אך חשוב גם כן לדעת כי אם זה לא ממש הולך בדרכים רגילות, יש גם את האפשרות לפנות אל עורך דין שיסייע לתבוע את כל מה שמגיע למבוטח.

כי מה שמגיע – מגיע…

למידע נוסף וקבלת ייעוץ על ידי עורך דין מומחה הכנסו לאתר: https://hadayalaw.co.il/.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דגשים לבחירת רהיטים לבית
לכולנו רהיטים רבים בית. למעשה בכל חדר יש לנו את הרהיטים האופייניים לו. בחדרי השינה אלו הם כמובן המיטות...
קרא עוד »
מאי 19, 2020
ד"ר גלעד רבינא
הטיפול במחלות עיניים הוא חלק בלתי נפרד מהבריאות הכללית שלנו, הן פיזית והן נפשית. מתוך הכרה במשמעות של...
קרא עוד »
יול 11, 2023
מטבחי יוקרה – 5 דגשים למטבחים יוקרתיים
אם אתם בשלב של תכנון מטבח חדש, חשוב שתזכרו כי ליבו של הבית הוא ללא ספק המטבח, על כן חשוב מאוד להקפיד על...
קרא עוד »
ספט 30, 2020