איפה אפשר למצוא מידע על טפסים שצריך להגיש לרשויות בארה"ב?

ישנם טפסים רבים שצריך להגיש לרשויות בארה"ב. שירות המס הפנימי (IRS) הוא הטופס הנפוץ ביותר שיש להגיש. טפסים נוספים כוללים פניה לביטוח לאומי, הגשת דרכון, הגשת גרין קארד ועוד. אם יש לך שאלות כלשהן לגבי הטפסים שיש להגיש, ניתן למצוא אותם באתר האינטרנט של IRS בכתובת www.irs.gov או דרך מספר הטלפון שלהם בטלפון 1-800-829-3676.

למשרד החוץ האמריקאי יש מידע רב על טפסים שצריך להגיש לרשויות. באתר ניתן הדרכה כיצד להכין ולהגיש את הטופס מראש. הוא גם מספק מידע על משך הזמן שלוקח לתהליך להתרחש ומה קורה לאחר שליחת הטופס.

לקבלת עזרה עם הכנת דוחות מס בארה"ב >>>

תקבלו עזרה מקצועית בהגשת טפסים

רשות המסים הפנימית (IRS) היא הסוכנות שגובה מסים בארצות הברית. היא אחראית לגביית מיסים מטעם ממשלת ארה"ב ואכיפת ציות לחוקי המס. מס הכנסה דורש מאנשים להגיש מספר טפסים שונים כדי לעמוד בהתחייבויות המס שלהם. טפסים אלה כוללים החזרות מידע, כגון W-2, 1099-R ו-1040; וכן החזרי מס הכנסה כגון 1040EZ ו-1040A.

טופס I-130, עתירה לקרוב זר, הוא טופס שצריך להגיש על מנת שמקורב חייזר יבקש להיכנס לארצות הברית כתושב קבע. זה מוגש בדרך כלל על ידי חייזר שיש לו קשר משפחתי קרוב עם אזרח אמריקאי או תושב קבע חוקי של ארצות הברית, כגון בן זוג או ילד.

תבינו בדיוק מה לעשות בסיוע מקצועי

לשירותי האזרחות וההגירה של ארצות הברית (USCIS) יש שתי צורות חשובות עבור אנשים שרוצים לחיות בארצות הברית באופן קבוע או זמני. האחד הוא טופס I-485, שהוא בקשה לקבלת מעמד של תושבות קבע. השני הוא טופס I-90, המהווה בקשה לאישור עבודה זמני. ל-USCIS יש גם טופס לאנשים שרוצים להגיש בקשה לאזרחות בארצות הברית (טופס N-400).

צרו קשר עם לשכת המנהל האמריקאי לקבלת סיוע >>>

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך הקורונה תשפיעה על הכלכלה בעולם?
אחד הנגיפים הקשים ביותר בשנים האחרונות אשר מאיימים להפוך למגפה של ממש הוא כמובן נגיף הקורונה אשר...
קרא עוד »
מרץ 31, 2020
מחירי הסיגריות בישראל
ידוע שמחירי הסיגריות קפצו בצורה משמעותית בחמש עשרה השנים האחרונות, ואם נדייק המחיר הוכפל. עם זאת, מי...
קרא עוד »
נוב 13, 2018
מסכי אנדרואיד לרכב: כך תבחרו את גודל המסך
מסכי אנדרואיד לרכב הופכים פופולריים יותר ויותר. טכנולוגיה זו מיועדת לא רק למכוניות, אלא גם לשווקים...
קרא עוד »
ספט 14, 2022