חישוב החזר מס, גם אתם יכולים לחשב זאת לבד

עובדים קשה למחייתכם ואתם מרגישים שהמדינה לוקחת לכם המון כסף שלא בצדק דרך מס ההכנסה? הרבה פעמים אתם אכן צודקים – המדינה לוקחת כמויות גדולות של מס הכנסה ולפעמים זה יוצא הרבה יותר ממה שאתם בכלל אמורים לשלם! כיוון שכך, המדינה יצא בהצהרה שניתן לקבל את הכסף חזרה דרך הליך בו מבררים את השינוי במצבים התעסוקתיים שלכם, ובמידה ויש חוסר התאמה בין הסטטוס התעסוקתי שלכם במהלך השנים לבין כמויות המס ששילמתם, הרי מגיע לכם כסף חזרה לחשבון הבנק!

איך זה קורה?

חוסר התאמה בין הסכומים שאתם משלמים לבין מה שאתם על פי האמת צריכים לשלם מתרחשת בגלל שהחישוב של מה שאתם צריכים לשלם נעשה בתחילת שנת המס, ואילו רק בסופה ניתן לראות אם נעשו טעויות או שינויים המשפיעים על הסכומים ששילמתם בפועל. כיום, המדינה מאפשר לכל אזרח עובד בישראל לבצע את בדיקת חישוב החזר מס לבד, להגיש את כל המסמכים הרלוונטיים ולבקש בקשה לקבלת החזר מס עד שש שנים לאחור. מסתבר, שבקופת המדינה שוכבים מאות רבות של מיליוני שקלים המחכים שבעליהם יבואו וידרשו אותם חזרה!

אל תחכו – בדקו עכשיו את זכאותכם!

אל תחכו שהשנים יעברו והזכות שלכם על הכסף תתפוגג. ניתן לבקש את ההחזר רק על שש השנים האחרונות, וזה יכול להיות המון כסף! ניתן לעשות בדיקת זכאות להחזר מס ובירור הסטטוס שלכם בכוחות עצמכם, וניתן גם לעשות את זה בעזרת סיוע ועזרה של חברה המתמחה בבדיקת הנושאים הללו. לפעמים זה נראה מאיים לפנות אל גורמי השלטון ורשויות המדינה עם בקשות כאלו, והבירוקרטיה חוגגת. ניתן לפנות לחברה חיצונית שתעשה לכם סדר ובירור לגבי כל הכספים המגיעים לכם על פי חוק.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רוצים להוציא ספר – הדברים שאתם צריכים לדעת
הוצאת ספר זה לא עניין פשוט כל כך. הוא דורש הרבה משאבים ואנרגיות בלתי מבוטלות. אך הכנה יסודית מראש...
קרא עוד »
מרץ 19, 2020
כבר בסגר שלישי! – על החשיבות של ממונה קורונה לעסקים
רוצים להבין איך להקפיד על כל ההנחיות של משרד הבריאות ובאותו הזמן גם לדעת שאתם לא מסכנים את העובדים...
קרא עוד »
מרץ 06, 2021
חבילת מיתוג לעסק – כיצד בוחנים את החבילה שמציעים לנו?
כשאנחנו פונים לאנשי שיווק ופרסום לצורך מיתוג העסק מחדש, סביר להניח שהם יציעו לנו חבילות שונות, אשר...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021