זקוקים לעבור ניתוח אף חוזר? כל המידע

ניתוח אף חוזר

ניתוחי אף הפכו בשנים האחרונות לחלק מרשימת הניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר. מיקומו של האף במרכז הפנים שלנו מביא אנשים רבים לחדרי המנתחים במטרה לשנות את מראה האף שישפיע מעל כל מראה הפנים שלהם. אך לפני שגם אתם בוחרים להגיע לידרי המנתחים, הנה לכם כמה נקודות שחשוב שתכירו. ראשית, חשוב להבין שמדובר בניתוח לכל דבר ועניין. ניתוח זה מצריך התמודדות עם מעט כאבים ותקופת החלמה בלתי מבוטלת. במהלך תקופת ההחלמה תידרשו להישאר שבוע שלם עם מגן פלסטיק אך לאחר השבוע אשר תורידו אותו, תאלצו להמתין עוד חודשים ארוכים עד שנה לירידת הנפיחות וגילוי תוצאות הניתוח במלואן.

תחשפו לתוצאות הסופיות רק לאחר שנה

כמו כן תמיד קיים סיכוי שהניתוח לא יצליח ולא יניב את התוצאות עליהן חלמתם מה שיאלץ אתכם להישאר עם תוצאות שאינן מיטביות או לחילופין לבחור באפשרות של ניתוח אף חוזר. כיום בעזרת יכולות הדמיה אודות לפיתוחי טכנולוגיה מתקדמים, ניתן בקלות להראות למנותחים כיצד האף אמור להיראות לאחר הניתוח ועל ידי כך למנוע את כל אותם מצבים בהם הניתוח צלח אך התוצאה הסופית אינה מתאימה למנותח. במידה ובכל זאת אתם מעוניינים לעבור ניתוח אף חוזר, חשוב לדעת קיים סיכוי סביר שעוד מעט סבלנות תחסוך לכם את הניתוח החוזר. 

כך תצליחו לחסוך מעצמכם ניתוח אף חוזר

תקופת ההחלמה של האף לאחר הניתוח תצריך מכם כשנה שלמה של סבלנות. בשנה זו כל נפיחות האף אשר נגרמה כתוצאה מהניתוח עתידה לרדת ורק לאחר מכן תחשפו לתוצאות הסופיות. לא אחת קורה שמנותחים חוזרים למנתח לאחר כמה חודשי החלמה בטענה כי האף לא לרוחם והם מעוניינים לעבור ניתוח אף חוזר ולאחר כמה חודשים נוספים של המתנה חזרו בם ובחרו להישאר עם התוצאה הסופית לאחר רדת הנפיחות.

ניתוחי אף לפני ואחרי תמונות באתר של ד"ר מרקוס הראל

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בודק שכר מוסמך – איך נבחר אותו?
היום ישנם יותר ויותר מעסיקים, אשר מחפשים בנרות אחר בודק שכר מוסמך או משרד רואי חשבון בחיפה שנחשב...
קרא עוד »
דצמ 29, 2020
החלפת מרזבים נסתרים בתל אביב
הגשם לא כה נפוץ באזורנו ויעידו על כך חמש שנות הבצורת אשר פקדו את ארצנו הקטנה והשפיעו רבות על מצב משק...
קרא עוד »
יונ 21, 2018
תיקי אלבד עם לוגו – מוצר שיווקי שיוצר דעה חיובית על החברה שלכם
כל מוצר ממותג משדרג את החברה שהוא מייצג וגורם לאנשים לפתח עליו דעה חיובית יותר. כל חברה בוחרת למתג...
קרא עוד »
דצמ 02, 2021