זקוקים לעבור ניתוח אף חוזר? כל המידע

ניתוח אף חוזר

ניתוחי אף הפכו בשנים האחרונות לחלק מרשימת הניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר. מיקומו של האף במרכז הפנים שלנו מביא אנשים רבים לחדרי המנתחים במטרה לשנות את מראה האף שישפיע מעל כל מראה הפנים שלהם. אך לפני שגם אתם בוחרים להגיע לידרי המנתחים, הנה לכם כמה נקודות שחשוב שתכירו. ראשית, חשוב להבין שמדובר בניתוח לכל דבר ועניין. ניתוח זה מצריך התמודדות עם מעט כאבים ותקופת החלמה בלתי מבוטלת. במהלך תקופת ההחלמה תידרשו להישאר שבוע שלם עם מגן פלסטיק אך לאחר השבוע אשר תורידו אותו, תאלצו להמתין עוד חודשים ארוכים עד שנה לירידת הנפיחות וגילוי תוצאות הניתוח במלואן.

תחשפו לתוצאות הסופיות רק לאחר שנה

כמו כן תמיד קיים סיכוי שהניתוח לא יצליח ולא יניב את התוצאות עליהן חלמתם מה שיאלץ אתכם להישאר עם תוצאות שאינן מיטביות או לחילופין לבחור באפשרות של ניתוח אף חוזר. כיום בעזרת יכולות הדמיה אודות לפיתוחי טכנולוגיה מתקדמים, ניתן בקלות להראות למנותחים כיצד האף אמור להיראות לאחר הניתוח ועל ידי כך למנוע את כל אותם מצבים בהם הניתוח צלח אך התוצאה הסופית אינה מתאימה למנותח. במידה ובכל זאת אתם מעוניינים לעבור ניתוח אף חוזר, חשוב לדעת קיים סיכוי סביר שעוד מעט סבלנות תחסוך לכם את הניתוח החוזר. 

כך תצליחו לחסוך מעצמכם ניתוח אף חוזר

תקופת ההחלמה של האף לאחר הניתוח תצריך מכם כשנה שלמה של סבלנות. בשנה זו כל נפיחות האף אשר נגרמה כתוצאה מהניתוח עתידה לרדת ורק לאחר מכן תחשפו לתוצאות הסופיות. לא אחת קורה שמנותחים חוזרים למנתח לאחר כמה חודשי החלמה בטענה כי האף לא לרוחם והם מעוניינים לעבור ניתוח אף חוזר ולאחר כמה חודשים נוספים של המתנה חזרו בם ובחרו להישאר עם התוצאה הסופית לאחר רדת הנפיחות.

ניתוחי אף לפני ואחרי תמונות באתר של ד"ר מרקוס הראל

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טונר למדפסת brother – למה כדאי לקנות מקורי?
לא רוצים להתמודד עם תקלות שעלולות לצוץ להן לעתים קרובות בשל שימוש בטונר תואם? אם אתם הולכים לקנות...
קרא עוד »
אפר 12, 2021
גיוס אשראי לעסקים
אשראי הוא גורם חשוב מאוד להצלחת כל עסק. זה עוזר לחברה לקבל הכרה ולצמוח. עסק בעל דירוג אשראי גבוה יכול...
קרא עוד »
מאי 09, 2023
הלוואה של 100,000 למגוון מטרות
במציאות הכלכלית הקשה במדינת ישראל, קיים חוסר תיאום משמעותי בין גובה המשכורות של שכיר ממוצע במשק...
קרא עוד »
אפר 17, 2016