לא רק פירות יבשים: מגשי אירוח לט"ו בשבט

אם לא הכרתם אז זה הזמן – בשקט בשקט התפתחה לה בעשור האחרון תעשיית קייטרינג מגניבה וקלילה של מגשי אירוח של Canapes שהתחילה מכריכונים קטנטנים וכיום ניתן למצוא בה הכל מהכל. לקראת חג ט"ו בשבט בדקנו מה יש לתעשיית הקייטרינג להציע וגילינו שמגשי אירוח בט"ו בשבט, זה ממש לא רק פירות יבשים. 

במסורת היהודית, אכילת פירות יבשים מסמלת את התקופה שבה נשלחו מארץ הקודש אל יהודי הגולה מפירות הארץ ועל מנת שישתמרו עד הגעתם לארצות הגולה עברו תהליך של יבוש. 

מסורת עם טוויסט

מגשי האירוח של ט"ו בשבט הוסיפו טוויסט קטן למסורת החג והפכו אותה עכשווית, מעניינת וטעימה יותר. למעשה, הפירות היבשים הם רק היבט אחד המסמל יום מיוחד זה. כחג האילנות אנו חוגגים את ט"ו בשבט כחג הטבע, מעשה הבריאה להתפאר ובתוכה את כל הנטוע, הנזרע והצומח. 

הגדרה מורחבת זו סיפקה כר רחב ליצירתיות מתפרצת ודמיון שופע במגשי האירוח שכוללים את מיטב הירק והפרי, שפע של טעמים שמתנפצים בפה, קונטרס של חמיצות, מתיקות מרירות ומליחות. צבעוניות ומרקמים שתופסים את העין וגם את הלב. 

מגשי אירוח ירקות

הכוללים את כל סוגי הירקות בטכניקות שונות של עשיה. אנטיפסטי, חיתוך סימטרי, צבע אחיד או צבעוני, סטייל שוק, כוסות אישיים, סלט תאילנדי, מיני סלט בריא ועוד. מגשים אלו ישתלבו נהדר עם מגשים אחרים בקונספט של קייטרינג לאירועים ומסיבות.

מגשי אירוח פירות

מגשים או קערות של סלטים שעורבבו או כאלה שמונחים בהם חומרי הגלם בצבעוניות עזה. כמו גם קישוטי קטניות, אגוזים למיניהם, מנות אישיות של קינוחי פירות ועוד. 

מתנה לחג

מגשי אירוח בט"ו בשבט עם תנובת השדה במלוא תפארתה ולא רק עם פירות יבשים, יכולים להיות מתנה נפלאה למארחים בחג האילנות.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך נכון לעשות ביקורת פנימית בארגון גדול?
לנהל ארגון גדול עם הרבה עובדים, תהליכים ופרויקטים זה לא דבר פשוט ויכולים להיות לא מעט אתגרים שאיתם...
קרא עוד »
יונ 10, 2016
מה זה שירות מצבר עד הבית?
המצבר שנמצא ברכב שלנו הוא בעצם האלמנט שמספק לרכב חשמל ובלעדיו לא ניתן להמשיך לנסוע או אפילו להתחיל...
קרא עוד »
דצמ 15, 2017
איפה כדאי למצוא חדרים לפי שעה?
בשביל למצוא בתי מלון או צימר, אנחנו לא צריכים ללכת רחוק מדי. שיטוט קל באתרי אינטרנט, בין אם זה אתרים...
קרא עוד »
דצמ 22, 2018