קונה רכבים לפירוק

מכוניות ישנות הופכות למצרך חם עבור גרוטאות מתכת. הסיבה לכך היא שעלות מיחזור מכוניות ישנות עלתה בכ-30% בשנה האחרונה. מכונית ממוצעת מייצרת הכנסה פסיבית של כ-1.2 פאונד מתכת על הגוף שלה. 

מחפשים קונה רכבי אספנות? צריכים שירות גרירה? צרו קשר>>>

רכבים ישנים מאוד כשכבר אין להם ערך שוב לרוב נמכרים לפירוק כך שחלקיהם ממוחזרים ואף נמכרים במתכת. בישראל רוב משחתות הרכב נמצאות בשטחים. , כך שאין צורך למכור מכוניות ישנות בישראל. גריטת מכוניות [ פירוק ] אחת הסיבות העיקריות למכירת מכוניות ישנות היא בגלל שהן כבר לא שימושיות ונחשבות לבזבוז. ככל שמכוניות אלו הופכות ליותר ויותר יקרות לתחזוקה, אנשים עשויים להחליט למכור אותן לצורך פירוק מכוניות במקום להיפטר מהן באמצעים אחרים . הם עשויים לבחור לעשות זאת מכיוון שהשוק של מכוניות ישנות גדול יותר מצורות אחרות של סילוק פסולת. אדם יכול גם לפרק רכב ישן כי אין לו יותר ערך ואין לו שימוש בו יותר. ניתן לפרק מכונית על ידי תיקון או מכירה בחלקים. גריטה של מכונית מצריכה לעתים קרובות לקחת את המנוע, תיבת ההילוכים וחלקים אחרים של המכונית והמסת המתכת שלהם. גריטת רכב יכולה להיעשות על ידי פירוק הרכב, הסרת חלקים יקרי ערך ומכירתם בכל העולם. 

בגלל זה, הערך של מכונית ישנה הוא כעת רק חומרי הגלם שלה. הביקוש לחומרי גלם אלו הוא כה גדול עד שהם מבוקשים ושווים הרבה יותר מאשר ערך המכונית עצמה. מכוניות ישנות עשויות להיגרט גם על ידי פירוקן ושימוש בכל חלקיהן. ניתן לעשות זאת, למשל, על ידי מכירת רכב שנקלע בשריפה או בתאונה ניזוק קשות מבפנים. יש הרבה דרכים להשמיד מכוניות ישנות, אבל יש אחת שצוברת פופולריות: שריפה [חימום] מכוניות. 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטון תדמית והסברה לחברות שרוצות לבלוט מעל כולן
מדוע שחברה מסוימת תרצה לבלוט אל מול המתחרות שלה? מדוע כל כך הרבה חברות משקיעות משאבים עצומים ומנסות...
קרא עוד »
יול 28, 2018
התמודדות עם פוליטיקה ארגונית – הצעות ייעול לפעולה נכונה
כדי שאירגון יעבוד על הצד הטוב ביותר, הסינכרון בין החלקים השונים שמנהלים את החברה, צריך להיות סינכרון...
קרא עוד »
מאי 02, 2022
מצברים עד הבית – זה משתלם לכם!
הרבה פעמים המצבר שובק חיים לאו דווקא בזמנים שאנחנו מבקשים ממנו שיעשה זאת. אמנם לפעמים יש התרעה על כך...
קרא עוד »
דצמ 19, 2021