אינדקס עסקים

אינדקס עסקים הוא אינדקס מוביל של כל המידע הזמין לציבור על עסקים ברחבי העולם. הוא מספק תובנות שימושיות שעוזרות לך לקבל החלטות עסקיות טובות יותר. כדי להשתמש באינדקס העסקים, עליך לבחור מדינה ולאחר מכן קטגוריה. לדוגמה, כדי לחפש חברות בארצות הברית שמייצרות גז טבעי: במקרה זה, המדינה היא אמריקה והקטגוריה היא יצרני גז. 

אינדקס העסקים קיים כבר למעלה מ-40 שנה והוא אחד המקורות המהימנים ביותר למידע ציבורי על עסקים. האתר מכיל מידע על יותר מ-8 מיליון חברות ב-190 מדינות, המתעדכנות מדי יום כדי לספק את הנתונים העדכניים ביותר. מדד העסקים מספק מידע על גודל, שיעורי צמיחה וביצועים של חברות בענפים שונים. הוא כולל גם נתונים על הרווחים הממוצעים, מספר העובדים ושיעור האבטלה של חברות גדולות. מדד העסקים כולל גם מידע על שווי שוק של חברות בכל נקודת זמן.

אינדקס עסקי כמו שירות בקליק הוא כלי מצוין לכל מי שמתעניין בעסקים, בין אם אתה סטודנט או יזם המעוניין להקים חברה משלך, או אם אתה סתם סקרן לגבי מה שקורה בעולם העסקים. הלשכה האמריקאית לניתוח כלכלי (BEA) מודדת ומפרסמת נתונים כלכליים במגוון דרכים, כולל באמצעות מדד החיפוש העסקי. ה-BEA מחלק את הנתונים לשלוש קבוצות עיקריות: "אינדקס חיפוש עסקי", "חשבונות הכנסה ומוצר לאומי" ו"גירעון תקציבי". זהו אתר מצוין למי שמתעניין בשוטף . 

ישנם סוגים רבים ושונים של אינדקסים שעסקים יכולים להשתמש בהם כדי למדוד את הביצועים שלהם. אינדקס העסקים מציע מספר כלים שיעזרו למשתמשים להבין את המספרים הללו ולהסיק מסקנות לגבי מצב הכלכלה העולמית. ישנם סוגים רבים ושונים של אינדקסים שעסקים יכולים להשתמש בהם כדי למדוד את הביצועים שלהם. אינדקס העסקים מציע מספר כלים שיעזרו למשתמשים להבין את המספרים הללו ולהסיק מסקנות לגבי מצב הכלכלה העולמית.

קבלו מידע על יצירת קשר עם חברת סווארובסקי (Swarovski)

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לעשות שינוי בחיים באמצעות אימון אישי
בני אדם יכולים להיות כאלה אשר נולדו אל כסף והם לא ממש יעשו דברים גדולים בחיים, ובני אדם יכולים להיות...
קרא עוד »
יונ 28, 2018
הובלת משרד – מה חשוב לקחת בחשבון?
כשמדובר בהעברת משרד, יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון. קודם כל צריך לחשוב על המיקום והחלל. לאחר מכן,...
קרא עוד »
יול 22, 2022
מפתח אפליקציות – קווים מנחים לבחירה באיש הנכון
פיתוח מקצועי של אפליקציות מתחיל עם הכנה של אפיון לאפליקציה. במסגרת האפיון מבינים בעצם מה רוצים, איך...
קרא עוד »
יונ 29, 2021