אינדקס עסקים

אינדקס עסקים הוא אינדקס מוביל של כל המידע הזמין לציבור על עסקים ברחבי העולם. הוא מספק תובנות שימושיות שעוזרות לך לקבל החלטות עסקיות טובות יותר. כדי להשתמש באינדקס העסקים, עליך לבחור מדינה ולאחר מכן קטגוריה. לדוגמה, כדי לחפש חברות בארצות הברית שמייצרות גז טבעי: במקרה זה, המדינה היא אמריקה והקטגוריה היא יצרני גז. 

אינדקס העסקים קיים כבר למעלה מ-40 שנה והוא אחד המקורות המהימנים ביותר למידע ציבורי על עסקים. האתר מכיל מידע על יותר מ-8 מיליון חברות ב-190 מדינות, המתעדכנות מדי יום כדי לספק את הנתונים העדכניים ביותר. מדד העסקים מספק מידע על גודל, שיעורי צמיחה וביצועים של חברות בענפים שונים. הוא כולל גם נתונים על הרווחים הממוצעים, מספר העובדים ושיעור האבטלה של חברות גדולות. מדד העסקים כולל גם מידע על שווי שוק של חברות בכל נקודת זמן.

אינדקס עסקי כמו שירות בקליק הוא כלי מצוין לכל מי שמתעניין בעסקים, בין אם אתה סטודנט או יזם המעוניין להקים חברה משלך, או אם אתה סתם סקרן לגבי מה שקורה בעולם העסקים. הלשכה האמריקאית לניתוח כלכלי (BEA) מודדת ומפרסמת נתונים כלכליים במגוון דרכים, כולל באמצעות מדד החיפוש העסקי. ה-BEA מחלק את הנתונים לשלוש קבוצות עיקריות: "אינדקס חיפוש עסקי", "חשבונות הכנסה ומוצר לאומי" ו"גירעון תקציבי". זהו אתר מצוין למי שמתעניין בשוטף . 

ישנם סוגים רבים ושונים של אינדקסים שעסקים יכולים להשתמש בהם כדי למדוד את הביצועים שלהם. אינדקס העסקים מציע מספר כלים שיעזרו למשתמשים להבין את המספרים הללו ולהסיק מסקנות לגבי מצב הכלכלה העולמית. ישנם סוגים רבים ושונים של אינדקסים שעסקים יכולים להשתמש בהם כדי למדוד את הביצועים שלהם. אינדקס העסקים מציע מספר כלים שיעזרו למשתמשים להבין את המספרים הללו ולהסיק מסקנות לגבי מצב הכלכלה העולמית.

קבלו מידע על יצירת קשר עם חברת סווארובסקי (Swarovski)

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החופש הגדול – זמן לבילוי עם כל המשפחה
החופש הגדול הוא הזדמנות מצוינת לבלות בחיק המשפחה ולצאת לבילויים עם כל המשפחה. כאשר הילדים לא הולכים...
קרא עוד »
יול 26, 2017
מהן השקעות בטוחות?
כיום, כול מי שרוצה לבצע השקעה, בודק באופן אוטומטי את האופציה להשקיע בנדל"ן או במניות. מי שחכם וביצע...
קרא עוד »
ינו 07, 2020
5 דברים שיש לקחת בחשבון לפני שקונים אפטר שייב
אחת המתנות הפופולאריות ביותר בקרב נשים לבן זוגן הוא אפטר שייב. אפטר שייב הוא מתנה נחמדה שיכולה להתאים...
קרא עוד »
יול 06, 2020