ענב נדלן – מה זה התחדשת עירונית

התחדשות עירונית היא תהליך שבו ערים ועיירות זוכות לעדנה על ידי הסרת מבנים ישנים והחלפתם בחדשים.

אפשר להגיד שההתחדשות העירונית היא תהליך של הפיכת עיר לאטרקטיבית וניתנת למגורים יותר. זהו תהליך של שיפור איכות החיים בעיר על ידי יצירת מתקנים, מבנים ותשתיות חדשים.

כדי להשיג זאת, יש להחיות ערים. התחדשות עירונית היא לא רק בניית מבנים חדשים, אלא גם שיפור בניינים קיימים. כדי שזה יקרה, צריך להיות שינוי באופן שבו אנחנו מסתכלים על ערים ואיך אנחנו חושבים עליהן. קבלו מידע נוסף מחברת ענב נדלן.

אז מהי התחדשות עירונית?

אם ננסה להגדיר מהי התחדשות עירונית אז ההגדרה הכי קרובה היא פשוט דרך שינוי דרך ההסתכלות על תהליך הבנייה כאל מרחב ולא רק התייחסות רק לבניין או לדירה בפרוייקט ההסתכלות הנכונה היא גם לכל המרחב שנמצא מסביב לפרויקט ההתחדשות העירונית.

דרך נוספת להביט על הנושא של ההתחדשות העירונית היא דרך האפשרויות לחיזוק המבנה שבו אתם גרים והאמת גם האפשרות גם להוסיף עוד איזו מרפסת.

המטרה העיקרית של הפרויקטים להתחדשות עירונית של ענב נדלן למשל, היא לחדש את מרקם המגורים שהזמן נתן בהם אותותיו ונועדו לשפר, לשדרג ובמיוחד לחזק ולמגן את בנייני המגורים בכל רחבי הארץ ועל הדרך לשדרג את השטחים הציבוריים והתשתיות שבאזור. 

כאשר אתם מדברים על הנושא של התחדשות עירונית, הכוונה לרוב היא על הוספת דירות חדשות באזורי מגורים בנויים ישנים כאשר ההתחדשות מתבצעת באמצעות החיזוק והעיבוי של אותם מבנים ותיקים או להרוס את המבנה הישן ובנייה של מבני חדשים במקום. 

התחלה ומימון של התחדשות עירונית יכולה להיות מקודמת ביוזמה אישית אבל במקרים של בעייתית במבנה ייתכן שהפעולה תתבצע בתמיכה ממשלתית.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פארק ההייטק החדש באשדוד – על התוכנית ומה שצפוי לקום
פארק ההיי-טק באשדוד הינו מתחם גדול (130 דונם פארק תעשייה והייטק) ורחב ידיים אשר צפוי לאכלס עשרות אלפי...
קרא עוד »
אפר 09, 2019
תפקידו של הסנגור הפלילי
סנגור פלילי אחראי על הצגה של ראיות ברהיטות בפני בית המשפט, הצגת האמת וחשיפת כל הצדדים שנוגעים למצבו...
קרא עוד »
נוב 08, 2021
נעלי פלטפורמה לכלה – האם זה באמת נוח
מקובל לחשוב שנעלי פלטפורמה הם נעליים שלא תמיד נוח לנעול אותן, בוודאי לא בכל תנאי ולא בכל מקום. על כן,...
קרא עוד »
אוק 11, 2021