מצגת למשקיעים – להציג את מה שהעסק שלנו אומר ועושה

מצגת למשקיעים

הרעיון של מצגת, בין אם היא מצגת אישית ובין אם היא מצגת עסקית, הוא להציג את מה שאנחנו חושבים, את מה שאנחנו אומרים, מה שאנחנו עושים, בצורה ויזואלית, ברורה ורהוטה, באופן שיהיה קל להבין ולזהות. כך אנחנו לא נצטרך להסביר במילים בהכרח, אלא יהיה ניתן להתבונן במצגת ולהבין מה המסר שלנו.

זה נכון בפרט כשמדובר בהכנת מצגת למשקיעים. כל משקיע שיגיע אלינו לפגישה על מנת לשמוע, מדוע ישתלם לו להשקיע בעסק שלנו או מדוע ישתלם לנו להגדיל את סך ההשקעות בעסק שלנו, יצפה לשמוע מאיתנו על היתרונות של העסק, על התועלות שלו, רווחים, יעדים, תוכניות לעתיד ועוד.

אנחנו יכולים לספר לו על כך במילים שלנו, אפשר גם לצטט טבלאות ונתונים אחרים, אך אם הוא לא רואה את זה בעיניים, יהיה לו מאוד קשה להבין ויהיה לו גם קשה להאמין. הוא יצטרך לראות את הדברים מולו, בשביל להבין מה אנחנו מציגים לו ולעשות את ההקשר הנכון, בדבר השקעה בעסק.

מה אנחנו אמורים להציג במצגת?

מצגת למשקיעים אמורה לכלול, בגדול, 4 נקודות עיקריות: ראשית, מה בדיוק העסק שלנו עושה וכיצד הוא עושה את זה, שנית, מי עושה את זה ואילו אמצעים וכלים עומדים לרשותנו, שלישית, מה הרווחים שלנו, מה היתרונות שלנו ביחס לחברות ועסקים אחרים, ארבע, מה הן התוכניות שלנו לעתיד.

כל אחת מהנקודות הנ"ל, יכולה לספק לנו בסיס מספיק איכותי וטוב בשביל להציג את העסק בפני משקיעים ולמכור אותו בצורה נכונה. רק כך אנחנו יכולים להסביר להם, מה בדיוק העסק שלנו אומר ומה בדיוק הוא עושה, ואיך זה מתקשר להשקעה שלהם בו.

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.vdo.guru/he/

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה נועדו המסופונים?
הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מסחרר ויודעים זאת כולם, אך בעיקר בעלי העסקים השונים בארץ. בעל עסק שרוצה להצליח...
קרא עוד »
מאי 16, 2016
אוסטאופתיה לספורטאים
היום ניתן לשמוע יותר ויותר על היתרונות העצומים של אוסטאופתיה לספורטאים, היות וספורטאים מקצועיים...
קרא עוד »
דצמ 17, 2020
מכונת שטיפה בלחץ מים חמים – יתרונות וחסרונות
מכונות שטיפה בלחץ מים חמים מיועדות, בעיקר, לניקוי מפגעי לכלוך בעייתיים. משתמשים בהם בעלי ומנהלי...
קרא עוד »
פבר 16, 2022