לימודי בודק תוכנה

מה זה QA? בודקי תוכנה מהווים חלק אינטגרלי בלתי נפרד מחברות הייטק המתמחות בפיתוח של מוצרים דיגיטליים חדשניים כמו אתרי אינטרנט, אפליקציות למכשירים ממוחשבים מסוגים שונים, מערכות מחשוב ומידע ועוד מגוון מוצרי תוכנה נוספים הפועלים באמצעות תוכנות המפותחות על ידי מתכנתים מקצועיים. תפקידו של בודק התוכנה בחברה הוא לוודא כי המוצר הדיגיטלי עומד בסטנדרטים הנדרשים בתהליך פיתוחו, זאת באמצעות ביצוע בקרת איכות תוך שימוש בידע וכלי מחקר ובדיקה המאפשרים לו לבחון את הבטחת האיכות של המוצר.

כיוון שמדובר על תפקיד מהותי המסייע לחברות ההייטק לייצר מוצרים איכותיים ללקוחות, על בודק התוכנה להיות מנוסה ומקצועי באמצעות מעבר קורס ייעודי של לימודי בודק תוכנה.

לימודי בודק תוכנה – מה הם כוללים?

כאמור, בודק תוכנה אחראי על בדיקת האיכות של תוצרי החברה הממוחשבים המפותחים על ידי המתכנתים, ולכן כישוריו כוללים ידע בשפות קוד שיאפשר לו לקרוא, לנתח ולאף לכתוב שורות קוד ייעודיות בשפות כמו HTML, JAVA SCRIPT, פייתון או שפות פיתוח נוספות המשמשות את בודקי התוכנה.

נוסף להיכרות בסיסית עם שפות תוכנה ייעודיות, בודק התוכנה ילמד את כל נושאי המבואות הקשורים לעולם בדיקת התוכנה כדי שיוכל להכיר באופן פרקטי וממוקד את תהליכי העבודה הנדרשים, וכך להתמקצע באופן איכותי בתחום.

כיצד למצוא מסלול לימודים מקצועי של קורס בדיקת תוכנה?

כיום ניתן למצוא לימודי בודק תוכנה מקצועיים ומקיפים הנלמדים במסגרת קורס הנמשך מספר חודשים. לפני בחירה במוסד לימודים כזה או אחר, חשוב לוודא כי מסלול הלימודים לקורס QA כולל תרגולים פרקטיים של החומר הנלמד ונערכים בקבוצות לימוד קטנות. מאפיינים אלו יאפשרו לתלמיד ללמוד את התחום המרתק והמאתגר הזה באופן האיכותי והממוקד ביותר, כך שאפילו תלמידים חסרי כל ניסיון בפיתוח תוכנה יוכלו להשתלב בתחום ההייטק.

פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים – QA Masters.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת קליניקה פרטית
אם בעבר הייתם צריכים לחפש אחר מקום מתאים לקליניקה מבלי לפרק על כך את כל החסכונות שלכם, הרי שב- 2021 הכול...
קרא עוד »
דצמ 20, 2020
כיצד נקבע מחיר אולפן הקלטות?
אולפני הקלטות יכולים להיות יקרים מאוד. עם זאת, בעזרת אנשי מקצוע מהתחום כמו ניר בכר הפקה מוסיקלית, ניתן...
קרא עוד »
מרץ 01, 2023
מרגישים שנפלתם קורבן לרשלנות רפואית? זה מה שעליכם לעשות
כל אחד יכול להיקלע למצב של רשלנות רפואית, זו יכולה להיות בדיקה פעוטה או בדיקה מורכבת יותר וכשזה מורכב...
קרא עוד »
מאי 21, 2022