לימודי בודק תוכנה

מה זה QA? בודקי תוכנה מהווים חלק אינטגרלי בלתי נפרד מחברות הייטק המתמחות בפיתוח של מוצרים דיגיטליים חדשניים כמו אתרי אינטרנט, אפליקציות למכשירים ממוחשבים מסוגים שונים, מערכות מחשוב ומידע ועוד מגוון מוצרי תוכנה נוספים הפועלים באמצעות תוכנות המפותחות על ידי מתכנתים מקצועיים. תפקידו של בודק התוכנה בחברה הוא לוודא כי המוצר הדיגיטלי עומד בסטנדרטים הנדרשים בתהליך פיתוחו, זאת באמצעות ביצוע בקרת איכות תוך שימוש בידע וכלי מחקר ובדיקה המאפשרים לו לבחון את הבטחת האיכות של המוצר.

כיוון שמדובר על תפקיד מהותי המסייע לחברות ההייטק לייצר מוצרים איכותיים ללקוחות, על בודק התוכנה להיות מנוסה ומקצועי באמצעות מעבר קורס ייעודי של לימודי בודק תוכנה.

לימודי בודק תוכנה – מה הם כוללים?

כאמור, בודק תוכנה אחראי על בדיקת האיכות של תוצרי החברה הממוחשבים המפותחים על ידי המתכנתים, ולכן כישוריו כוללים ידע בשפות קוד שיאפשר לו לקרוא, לנתח ולאף לכתוב שורות קוד ייעודיות בשפות כמו HTML, JAVA SCRIPT, פייתון או שפות פיתוח נוספות המשמשות את בודקי התוכנה.

נוסף להיכרות בסיסית עם שפות תוכנה ייעודיות, בודק התוכנה ילמד את כל נושאי המבואות הקשורים לעולם בדיקת התוכנה כדי שיוכל להכיר באופן פרקטי וממוקד את תהליכי העבודה הנדרשים, וכך להתמקצע באופן איכותי בתחום.

כיצד למצוא מסלול לימודים מקצועי של קורס בדיקת תוכנה?

כיום ניתן למצוא לימודי בודק תוכנה מקצועיים ומקיפים הנלמדים במסגרת קורס הנמשך מספר חודשים. לפני בחירה במוסד לימודים כזה או אחר, חשוב לוודא כי מסלול הלימודים לקורס QA כולל תרגולים פרקטיים של החומר הנלמד ונערכים בקבוצות לימוד קטנות. מאפיינים אלו יאפשרו לתלמיד ללמוד את התחום המרתק והמאתגר הזה באופן האיכותי והממוקד ביותר, כך שאפילו תלמידים חסרי כל ניסיון בפיתוח תוכנה יוכלו להשתלב בתחום ההייטק.

פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים – QA Masters.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביטוח חיים
ביטוח חיים הוא סוג של חוזה. הוא נערך מול חברת הביטוח - בתמורה לתשלום חודשי קבוע (פרמיה) מקבל המבוטח...
קרא עוד »
נוב 13, 2021
מדריך שוק ההון – עזרה של ממש לכל העוסקים בתחום
מה זה מדריך שוק ההון, מה אפשר ללמוד ממנו ולמי המדריך מציע עזרה? במאמר הבא נספר לכם הכל על מדריך שוק...
קרא עוד »
יול 16, 2017
מכירת עסקים אונליין
בעולם העסקים תמיד ישנם בעלי עסקים המעוניינים למכור את העסקים מסיבותיהן האישיות ותמיד יהיו כאלה אשר...
קרא עוד »
אפר 17, 2016