למה צריך אחריות למצבר

קמים אחרי יום של שלג, הרכב עמד שעות בקור ולא שמתם לב שהנורה נשארה דלוקה, או שהמזגן נשאר דלוק כשיצאתם מהרכב, אתם יורדים לרחוב הרטוב המלא בשלוליות לכיוון החניה, שם אתם מצפים להיכנס לרכב ולהפליג לדרככם, אך למצבר יש תוכניות אחרות.

לאחר שעות של בזבוז כוח המצבר בלי למלא אותו, הוא שבק חיים ולכם אין אפשרות להניע את הרכב ואפילו לא להדליק את המזגן או את הרדיו. במקרים אלה, בהם הרכב לא מגיב לכם, בדרך כלל המצבר שלכם הלך ותצטרכו להחליף אותו. ישנם מקרים בהם ניתן לתקן את המצבר, אך זה כמעט לא אפשרי וגם לא משתלם, כי מצבר שכבר נגמר פעם אחת, לא חוזר לעבוד כמו חדש, לכן כדאי לבדוק את האופציה של החלפת מצברים ברמלה.

רכישת מצבר חדש

כשאתם הולכים לרכוש מצבר חדש, כדאי לכם לזכור מה הביא אתכם לכך. למה אתם צריכים מצבר חדש? אהה.. המצבר הישן שלכם הלך. אז לפני שאתם רוכשים מצבר בלי לחשוב פעמיים, תזכרו שאם תהיה לכם אחריות על המצבר, פוחתים הסיכויים שתצטרכו שוב לרכוש מצבר חדש.

מכיוון שלפעמים מדובר בהוצאה גדולה מאוד – מחיר מצבר נע בין 800 שקלים ל2,000 ויותר – על פי סוג הרכב שלכם, כדאי לבטח את עצמכם מראש ואפילו לשלם עוד כמה עשרות או מאות שקלים על אחריות, בכדי שגם אם לאחר כמה שנים המצבר שלכם שוב יתעייף, לא תצטרכו לשלם על מצבר חדש.

רכב גדול או קטן

פרט חשוב מאוד שלא כדאי להקל בו ראש הוא עניין בחירת המצבר. מכיוון שהרכבים אינם דומים אחד לשני ולכל אחד מאפיינים שונים, חשוב לבחור את המצבר המיוחד לרכב שלכם. בחירת מצבר צריכה להיות בהתאם לסוג הרכב, גודלו ושאר מאפייניו.

פנו עוד היום אל שחר כהן מצברים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לעשות שינוי בחיים באמצעות אימון אישי
בני אדם יכולים להיות כאלה אשר נולדו אל כסף והם לא ממש יעשו דברים גדולים בחיים, ובני אדם יכולים להיות...
קרא עוד »
יונ 28, 2018
הזמנת צימר עם בריכה מחוממת במרכז הארץ
הצימרים שיש היום והחופשות שמוצעות היום הן שונות מכל מה שהכרנו עד כה. אם בעבר הדרישות לא היו כל כך...
קרא עוד »
פבר 27, 2022
אזרחות זרה: 3 סיבות להוציא דרכון אירופאי
אזרחות זרה ודרכון אירופאי הולכים ביחד, שכן אם הצלחתם להוציא את האזרחות המיוחלת, אתם תוכלו להוציא...
קרא עוד »
אוג 21, 2017