מיקי פוליצר [מיכאל פוליצר] – כל אחד יכול להשקיע במדדים

מחפשים השקעה יציבה שתוכל להגדיל את ההון העצמי שלכם לטווח הארוך? השקעה במדדים, כמו S&P 500, עשויה להבטיח לכם רווחים יציבים לטווח הארוך, וזאת על אף שבתקופות של משברים ניתן לחוות ירידות נקודתיות. לא בכדי עשירים רבים בוחרים להשקיע את הכסף שלהם בדרך הזו, וכך גם מיקי פוליצר בוחר לעשות.

כדי להתחיל להשקיע את הכסף שלכם בצורה נכונה, עליכם לפעול בצורה נכונה ומתוך היכרות של כל ההיבטים שיכולים להשפיע על ההצלחה שלכם והסיכויים להפסיד. ידע זה כוח, וככל שיהיה לכם יותר ידע, כך תוכלו להבין טוב יותר איך זה יהיה נכון מצדכם להשקיע את הכסף שלכם.

לומדים להשקיע את הכסף בתבונה

אתם לא צריכים לפעול בפזיזות ומבלי להכיר את הצעדים שלכם. ניתן לומר בפירוש שאם אתם לא רוצים לתת לכסף שלכם לשכב בצד, על פי המומחה מיקי פוליצר אתם רק צריכים להתחיל בכך שתהיו פתוחים להשקעות חדשות בשוק ההון, מתוך היכרות מעמיקה ולימוד של העולם הזה.

אנו בטוחים שאם תתחילו בכך שתיקחו קורס מקצועי שילמד אתכם את כל הצעדים הראשונים להשקעה נבונה, זה יוכל לעזור לכם באופן משמעותי ולהוביל לכך שלא תצטרכו להתקשות יותר מידי כאשר מדובר על הדרך שבה אתם מחליטים להשקיע. זה יוכל לשדרג את הדרך שבה אתם ניגשים להשקיע את הכסף שלכם בסופו של דבר.

תלמדו להגדיל את ההון העצמי שלכם

באמצעות השקעה חכמה בשוק ההון אתם יכולים להתחיל להגדיל את ההון העצמי שלכם באופן פסיבי, תוך כדי השקעה במדדים, וללא יותר מידי מאמץ. כמובן שאתם יכולים לגוון את ההשקעות שלכם ולפצל את אפיקי ההשקעה, אך זה משהו שיהיה כדאי לכם לעשות אך ורק מתוך היכרות של ההיבטים שיכולים להשפיע על טיב ההשקעה שלכם בהתחשב בסיכון שאתם מוכנים לקחת. מיקי פוליצר ממליץ להקדיש זמן להיכרות עם שוק ההון במסגרת קורס מקצועי.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכל על תהליך ייצור פרופילים לגבס
אם אתם מתכננים שיפוץ לבית או למשרד בוודאי שמעתם על יתרונות של עבודה עם גבס. עם אנשי המקצוע הנכונים...
קרא עוד »
נוב 30, 2021
מה קורה עם תחקיר מירון לג בעומר 2021 והאם הוסקו המסקנות
כל עם ישראל חווה את האירוע הקשה שהתרחש בל"ג בעומר תשפ"א בהר מירון והזדעזע עד עמקי נשמתו היהודית מהאסון...
קרא עוד »
יונ 01, 2022
כרטיסי ביקור יוקרתיים
כרטיס ביקור מסייע לעסק להיכנס למודעות של קהל היעד, לכן, עליו להיות מעוצב באופן שמתאים לסוג העסק ולשדר...
קרא עוד »
אוג 27, 2020