פיצויים לדור שני של ניצולי שואה

ניצולי השואה הם דור שסביר יותר לאבד בני משפחה וחברים בשואה מכל דור אחר לפניהם. אין להם אותה גישה למידע על ההיסטוריה שלהם כמו לדורות אחרים. אין להם גם אותה גישה למידע על ההיסטוריה שלהם כמו לדורות אחרים. הדור הראשון של ניצולי השואה היו ילדים, הדור השני היה מבוגרים והדור השלישי עדיין עולה. רבים מהם עדיין מחכים לפיצוי. הפיצוי הזה הוא לא רק כסף, אלא הוא גם שקט נפשי.

צרו קשר עם עו"ד סיבר ווייצקר בדקו האם אתם זכאים לקבל פיצויים לדור שני של ניצולי שואה>>>

למה מגיעים פיצויים גם לדורות הבאים?

בהתחשב בכך שאין להם גישה למידע על ההיסטוריה שלהם, הם לא יכולים לדעת אם הוא חיובי או שלילי. זה גורם להם להרגיש אי ודאות, והם עשויים להיות מועדים לתגובות רגשיות כאשר הם מתמודדים עם אירוע או מצב שקרה במהלך חייהם. כתוצאה מכך, הם עשויים להיות נוטים לתגובות שליליות ואף עלולים להפוך לא יציבים מבחינה רגשית.

הסיבה העיקרית מאחורי מצב זה נעוצה בעובדה שאנשים ששרדו מחנות ריכוז או מעשי זוועה אחרים אינם יכולים לחלוק את סיפוריהם כי הם מפחדים מדי לעשות זאת או פשוט אינם יכולים לזכור אותם עקב טראומה או מחלות הקשורות לטראומה כגון דמנציה או מחלת אלצהיימר. דור ניצולי השואה היה חוויה טראומטית לכל העולם. אין זה מפתיע שלניצולים רבים יש בעיות נפשיות ועדיין קשה למצוא פתרון לבעיה זו. דבר זה משפיע לא רק על הניצול עצמו אלא על כל הסובבים אותו וכן גם הדורות הבאים במשפחתו.

כשאנחנו מסתכלים על מקרה מסוים מהצד, מבלי להיות בתוכו ולהבינו לעומק, אנחנו לא מצליחים להבין את התמונה המלאה ובטח שלא את קשת הרגשות שמגיע עימו. לחיות לצד אדם שעבר טראומות קשות כל כך כמו השואה, זו התמודדות בפני עצמה שמשפיעה על דורות שלמים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה אנחנו נזקקים ללקוחות סמויים?
לא פעם אנחנו צריכים לשאול את עצמנו עד כמה אנחנו מרוצים מהתפקוד של המכירות בעסק או בחברה, האם אנחנו...
קרא עוד »
נוב 25, 2017
מורה לסקסופון
הסקסופון הוא כלי נגינה מאוד פופולרי ומופיע בהרכבים מוזיקליים שונים כמו סקסופוניסט לקבלת פנים, נגן...
קרא עוד »
יול 22, 2022
חומרי ניקוי למוסדות
כאשר אנו מדברים על לקוחות מוסדיים, ישנו חשיבות גדולה מאוד לשמירה על הניקיון. לצורך העניין לקוח מוסדי...
קרא עוד »
מאי 15, 2016