ספרי קודש

1909895-min

ארון הספרים היהודי הולך וגדל כל הזמן, לא לחינם נקראו ישראל בכינוי – עם הספר. בתי הדפוס מדפיסים מידי יום כמויות ענק של מאות ואלפי ספרים מכל הסוגים. ספרי קודש, ספרי לימוד למקצועות שונים, ספרי מדע, ספרי קריאה ועוד ועוד.

בעבר כאשר אדם רצה לרכוש ספר היה עליו להיות או עשיר גדול או חסכן גדול. כל ספר היה נכתב במאמצים גדולים בכתב יד על כרך דפים. אפילו בשנים המאוחרות יותר עדיין תחום הספרים היה משהו יקר מאוד, אפילו שנפתחו בתי דפוס שונים. רק העשירים והקהילות הגדולות יכלו להרשות לעצמם קניית ספרי קודש וכו'.

חנויות ספרים

כיום כשהשוק גדול כל כך. תוכלו למצוא בכל פינת רחוב – חנות ספרים. ישנם חנויות ספרים רבות והם פרוסים בכל הארץ. חובבי הקריאה והלימוד, נהנים וחווים בכל פעם מחדש מהכניסה לחנות ספרים. משהו באוויר של החנות, ריח הספרים החדשים, הארונות הגדושים עד אפס מקום. מביאה שלווה ואווירה נעימה.

כמעט בכל חנות ספרים אפילו באזורים שאין בהם חרדים תוכלו תמיד למצוא ספרי קודש כמו, סידורים, משניות, חומש ותלמוד.

חנות אונליין

כיום שכל העולם הווירטואלי והטכנולוגי מתקדם, גם חנויות הספרים משתדרגות. כל חנות ספרים שמכבדת את עצמה מחזיקה ברשותה אתר לרכישה באונליין. ישנם רבים בפרט גבאי בית כנסת או מנהלי ספריות שזקוקים לכמויות גדולות של ספרים. הזמנה גדולה של ספרים דרך הטלפון היא לא דבר הכי נחמד.

כיום במקום להיות עסוק שעות בפירוט ההזמנה של הספרים הדרושים. הם יכולים להיכנס לאתר להזמין בזמן קצר את כל מה שהם צריכים. ולאחר מספר ימי עבודה ההזמנה מגיעה עד לבית / בית כנסת /  ספריה וכדו'. ללא הטרחה של סחיבת הספרים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד