דרכי טיפול טבעיות לסינוסיטיס: מהן האפשרויות הקיימות?

טיפול טבעי לסינוסיטיס

אם יצא לכם לחוות בעבר סינוסיטיס, אתם וודאי יודעים כמה שזה לא נעים ויכול בהחלט לשבש את השגרת החיים ולגרום לתחושות מעיקות. למרבה הצער, ישנם גם כאלו שחווים את התופעה הזו על בסיס כרוני ויומיומי, דבר שבהחלט יכול להוות טרדה גדולה מאד. הרבה פעמים, קשה מאד לטפל בתופעה בעזרת טיפולים קונבנציונליים אך למרבה המזל, ניתן בהחלט להקל על התסמינים בדרכים טבעיות ופשוטות יחסית. אם גם אתם סובלים מסינוסיטיס ומכאבי הראש העזים המתלווים לכך, הנה כמה מהאפשרויות הקיימות העומדות בפניכם.

רכיבים טבעיים

לפני שנתחיל חשוב לציין – הדרכים הטבעיות עשויות להקל על סימפטומים אך הן לא תרופה ולא יירפאו אתכם באורח פלא, ולכן מומלץ בכל מקרה להיוועץ עם רופא המשפחה שלכם. תרופות סבתא לסינוסיטיס קיימות כבר משחר הימים שכן מדובר בבעיה עתיקה. ניתן להשתמש באופן ביתי ברכיבים טבעיים כמו למשל חומץ תפוחים מעורבב עם פלפל קאיין, אותם יש לשתות. הרכיבים הללו מלאים בוויטמינים ומינרלים להם יכולת לסייע ולשחרר את הגודש שמחריף את תופעת הסינוסיטיס.

תוספי תזונה

בדיוק על חוכמת תרופות הסבתא העתיקה, נשענות כיום החברות המובילות לתוספי תזונה. בתוספי תזונה תמצאו רכיבים בריכוז גבוה להם יש קשר להקלה על תסמינים של גודש וכאבים הנובעים מסינוסיטיס. מומלץ לברר מראש ולמצוא חברה אמינה, מנוסה ומקצועית ולהבין בדיוק מה יש בתוך הכמוסות שאתם עומדים לצרוך.

מלח

הדרך בה הסינוסיטיס פוגע בהרגשה הכללית, הוא חסימה של חללי האף ומערכת הנשימה על ידי נזלת וגודש שקשה מאד לשחרר שגורמים לכאב ראש חזק במיוחד. דרך שעשויה לעזור לשחרר את החסימה הזו בדרכי הנשימה היא נשימה של אדי מלח. ניתן לעשות זאת בחדרי מלח ייעודיים או פשוט לרכוש מנורת מלח לבית ולמקם אותה בחדר השינה שלכם.

שימו לב, אלו על רגל אחת כמה אפיקי טיפול טבעיים. אנו מזכירים כי הם יכולים לסייע בהקלה על התסמינים, אך בכל מקרה ואתם מרגישים שינוי חריג במצבכם הבריאותי, פנו לרופא המשפחה שלכם בהקדם והתייעצו איתו בנושא ואל תסתמכו מראש על פתרונות חיצוניים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך משיגים הלוואה לעצמאים?
איך באמת לוקחים הלוואות? בזמן אמת, שלא ממש יודעים מה לעשות ואיך לצאת ממעגל החובות, מה שאפשר לעשות זה...
קרא עוד »
מרץ 16, 2017
מאגרי תמונות מומלצים
זוהי רשימה של מאגרי תמונות מומלצים באינטרנט. הראשון הוא Pixabay, אשר בספרייה שלה יש למעלה ממיליון...
קרא עוד »
אוק 29, 2022
איך נוצר עובש?
כל אדם יודע כי הבית שלו הוא המקום החשוב ביותר בחייו. בבית אנחנו חייבים להרגיש טוב נו כמו בבית וזה אומר...
קרא עוד »
פבר 18, 2019