דרכי טיפול טבעיות לסינוסיטיס: מהן האפשרויות הקיימות?

טיפול טבעי לסינוסיטיס

אם יצא לכם לחוות בעבר סינוסיטיס, אתם וודאי יודעים כמה שזה לא נעים ויכול בהחלט לשבש את השגרת החיים ולגרום לתחושות מעיקות. למרבה הצער, ישנם גם כאלו שחווים את התופעה הזו על בסיס כרוני ויומיומי, דבר שבהחלט יכול להוות טרדה גדולה מאד. הרבה פעמים, קשה מאד לטפל בתופעה בעזרת טיפולים קונבנציונליים אך למרבה המזל, ניתן בהחלט להקל על התסמינים בדרכים טבעיות ופשוטות יחסית. אם גם אתם סובלים מסינוסיטיס ומכאבי הראש העזים המתלווים לכך, הנה כמה מהאפשרויות הקיימות העומדות בפניכם.

רכיבים טבעיים

לפני שנתחיל חשוב לציין – הדרכים הטבעיות עשויות להקל על סימפטומים אך הן לא תרופה ולא יירפאו אתכם באורח פלא, ולכן מומלץ בכל מקרה להיוועץ עם רופא המשפחה שלכם. תרופות סבתא לסינוסיטיס קיימות כבר משחר הימים שכן מדובר בבעיה עתיקה. ניתן להשתמש באופן ביתי ברכיבים טבעיים כמו למשל חומץ תפוחים מעורבב עם פלפל קאיין, אותם יש לשתות. הרכיבים הללו מלאים בוויטמינים ומינרלים להם יכולת לסייע ולשחרר את הגודש שמחריף את תופעת הסינוסיטיס.

תוספי תזונה

בדיוק על חוכמת תרופות הסבתא העתיקה, נשענות כיום החברות המובילות לתוספי תזונה. בתוספי תזונה תמצאו רכיבים בריכוז גבוה להם יש קשר להקלה על תסמינים של גודש וכאבים הנובעים מסינוסיטיס. מומלץ לברר מראש ולמצוא חברה אמינה, מנוסה ומקצועית ולהבין בדיוק מה יש בתוך הכמוסות שאתם עומדים לצרוך.

מלח

הדרך בה הסינוסיטיס פוגע בהרגשה הכללית, הוא חסימה של חללי האף ומערכת הנשימה על ידי נזלת וגודש שקשה מאד לשחרר שגורמים לכאב ראש חזק במיוחד. דרך שעשויה לעזור לשחרר את החסימה הזו בדרכי הנשימה היא נשימה של אדי מלח. ניתן לעשות זאת בחדרי מלח ייעודיים או פשוט לרכוש מנורת מלח לבית ולמקם אותה בחדר השינה שלכם.

שימו לב, אלו על רגל אחת כמה אפיקי טיפול טבעיים. אנו מזכירים כי הם יכולים לסייע בהקלה על התסמינים, אך בכל מקרה ואתם מרגישים שינוי חריג במצבכם הבריאותי, פנו לרופא המשפחה שלכם בהקדם והתייעצו איתו בנושא ואל תסתמכו מראש על פתרונות חיצוניים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכות מיגון ואביזרי בטיחות
אנחנו חייבים לצאת מהשבלונה המוכרת ולהבין כי בטיחות בדרכים היא ערך עליון שכל אחד מאתנו צריך לשים עליה...
קרא עוד »
מרץ 27, 2018
לוח כיתה מחיק לכיתות לימוד – מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים?
אתם מחפשים לוח כיתה מחיק לכיתות לימוד עבור בית הספר שאתם מנהלים? אם כך, יש כמה דברים שאתם צריכים לקחת...
קרא עוד »
מאי 01, 2022
ביטוח סייבר – הדבר החם הבא בעולם הביטוח בישראל
בימינו אתר אינטרנט הפך לצורך בסיסי של עולם העסקים, בין אם מדובר בעסק המבוסס על מכירות באינטרנט או עסק...
קרא עוד »
אוק 16, 2018