רואה חשבון בעכו

1964887-min

כל בעל עסק זקוק לרואה חשבון כדי שיסייע לו בתחומים רבים אשר קשורים לניהול העסקים, כמו דיווחים לרשויות מדי חודש או חודשיים, מס הכנסה, מע"מ, ניכויים למס הכנסה, ניכויים לביטוח לאומי, תשלום עבור עצמאים לביטוח לאומי ועוד.

הכוונה של משרד רואה חשבון

כל איש עסקים צריך הכוונה של רואה חשבון בעכו ובמיוחד אנשי העסקים הצעירים אשר עבורם זה העסק הראשון ואין להם מושג כיצד לנהל אותו. רואה החשבון מעניק לו ייעוץ רוחבי כיצד לפעול באמצעות תזרים מזומנים יום יומי אשר כולל מידע פיננסי לפחות לכמה חודשים קדימה, כיצד לא לחרוג מההוצאות הרשומות בו וכיצד לא להגיע לחריגה בחשבון הבנק.

חשוב שכל אחד מהם יקבל את הליווי הדרוש שלו, כדי שיבין את כל המהלכים העסקיים ולא יבצע טעויות שעלולות לעלות לו ביוקר.

תכנון מס בחשיבה קדימה

קיימת חשיבות רבה עבור כל עסק ובמיוחד כשמדובר בחברות גדולות, לבצע מראש היערכות לגבי המס שיהיה על החברה לשלם. בהתאם לכך ימליץ רואה חשבון בעכו לבצע פעולות מסוימות כמו להגדיל את ההוצאות, או לחלופין להעלות את שיעור המקדמות ולשלם את צפי המס כדי לא להשאיר זנבות לשנה הבאה לאחר הגשת הדוח השנתי, אם העוסק או החברה מסוגלים לשלם את צפי סכום המס השנתי.

עסקאות מהותיות בכל עסק

בכל עסק נוצרות הזדמנויות עסקיות שבהן קשה לבעל העסק לקבל החלטה אם להצטרף למיזם מסוים או להתרחק ממנו. הצעד הנכון הוא להתייעץ עם רואה חשבון בעכו אשר בוחן כל עסקה מכל היבטיה ועל כל השלכותיה וכך הוא מציע ללקוח אם להיות חלק מהעסקה שהיא כדאית כלכלית, או ההפך להתרחק ממנה כמו מאש לאור המסוכנות שלה.

צרו קשר עוד היום עם מיה אנשל לטי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד