5 דברים שלא ידעתם על שרתים וירטואליים

שרתים וירטואליים

זה זמן לא מועט שהשרת הווירטואלי מוכיח את עצמו ביחס לשימוש בשרתים פיזיים, וזאת בשל היתרונות הרבים המגולמים בו. עדיין מתלבטים? להלן חמישה דברים (שכנראה) לא ידעתם אודות שרתים וירטואליים – והגיע הזמן שכן.

שרתים וירטואליים: ביקוש שיא

בשנים האחרונות ניתן לראות ביקוש שיא בעבור שרתים וירטואליים, וזאת בשל היתרונות הרבים אשר גלומים בהטמעה של השרת. למעשה, יותר ויותר בעלי עסקים, ארגונים וחברות החלו להטמיע את השרת הווירטואלי כחלק אינטגרלי ממערכות המחשוב, ולא בכדי. מהם היתרונות של השרת הווירטואלי לעומת השרת הפיזי המוכר והמיושן? להלן חמישה דברים אותם מומלץ להכיר, כך שגם אתם תוכלו להתקדם לעידן חדשני וטכנולוגי:

  • שטח אחסון בלתי מוגבל

תחילה נציין כי שימוש בשרתים וירטואליים מאפשר לאחסן את כל המידע באמצעות ענן, וזאת באופן שלא מגביל אתכם מבחינת נפח ההעלאה. למעשה, בניגוד לשרת פיזי ניתן להעלות לשרת הווירטואלי את כל הקבצים והמידע, כל זאת בהתאם לצרכים וללא צורך בתשלום נוסף בעבור אחסון. מאחר ומדובר בשדות של שרתים, העומס אשר מוטל על השרת הוא מועט ועל כן יכולת האחסון היא גבוהה, ולכן מדובר בשירות אידיאלי בעבור כל בית עסק או ארגון.

  • אבטחה מלאה

בניגוד לשרת הפיזי אשר אליו ניתן לפרוץ בקלות יחסית, השרת הווירטואלי מוגן בחומת אבטחה ולכן הגישה אל הקבצים מתבצעת באמצעות קוד אישי ונגישות מלאה בעבור מי שמורשה לכך. מדובר במערכת אבטחה אקטיבית אשר פועלת 24/7 ולכן היא מתריעה בפני ניסיונות פריצה, ועל כן מדובר בדרך מצוינת לשמור על המידע הרגיש ביותר כמו גם להימנע מקריסה של המערכת בעקבות פריצה של האקרים או גורמים עוינים.

  • זמן תגובה מהיר

מאחר ומדובר במערכות מחשוב אשר רק הולכת ומשתרגת, ניתן לראות כיצד זמן התגובה של שרת וירטואלי עולה בקצב מהיר. לכן, תשתית המחשוב אותה אתם מקבלים יכולה לתרום לא רק לניהול טוב יותר של העסק או הארגון אלא גם על זמני תגובה קצרים אשר מסייעים לצורך נגישות מלאה גם כאשר ישנו עומס.

  • ניהול 24/7

באמצעות חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום תוכלו לקבל ניהול אשר מתבצע 24/7, וזאת מתוך מטרה לנטר את השרת מסביב לשעון. מדובר בשירות אשר מאפשר לכם להיות בראש שקט כי אתם מקבלים את המענה המהיר והיעיל ביותר בעבור כל שאלה או עזרה לה אתם זקוקים לצורך תפעול שוטף של שירותי המחשוב.

  • עלויות נוחות

בשל העובדה כי מדובר בשרת וירטואלי ולא פיזי, העלות היא נוחה ומתאימה לכל כיס. נוסף לכך, ניתן לשלם רק בעבור השימוש בשרת או לבצע השכרה שלו, ובכך להוזיל באופן משמעותי. ביחס להקמה של שירות מחשוב פיזי, הטמעה של השרת הווירטואלי היא זולה בעשרות אחוזים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון בהרצליה. מקום טוב באמצע
יש לכם צורך בייעוץ נוטריוני באזור המרכז? משרד עו"ד רם אפרתי מעניק שירותי נוטריון בהרצליה. למשרדו של...
קרא עוד »
מאי 29, 2023
מדוע להשקיע בפנקס צ’קים מעוצב?
חברות רבות עדיין כותבות צ'קים ומשתמשות באופן הזה כדי לנהל את הפעילות העסקית שלהם מול ספקים, עובדים...
קרא עוד »
מרץ 08, 2021
תיקון 190 קופות גמל
בשנת 2012 המדינה הוציאה תקנה חדשה אשר מעניקה הטבות משמעותיות בתחום ניהול הכסף של גמלאים. על מנת להנות...
קרא עוד »
יול 08, 2020