למי כדאי ללמוד QA

ללמוד QA

קיימות תוכנות רבות שסובבות אותנו במהלך חיי היומיום, החל מהאינטרנט ועד למוצרי תקשורת או אפילו מכשור רפואי. וחלק משמעותי ביותר בתהליך הפיתוח של התוכנות הללו הוא הבטחת איכות (quality assurance), כאשר הכוונה היא לתהליך של הבדיקה ותיקון של תקלות טכניות שונות שנמצאו במוצר.  

תחום בדיקת תוכנה הוא אחד מהתחומים המובילים בתחום ההיי טק, כיוון שהוא חלק בלתי נפרד מהתהליך הארוך של תכנון מוצר מההתחלה שהוא שלב של תכנון והערכת מוצר, ועד הסוף שהוא ההשקה של המוצר המוגמר. תפקידו העיקרי של הבודק הוא לבצע בדיקה יסודית ואפקטיבית של כל תקלה אפשרית במוצר. 

מה לומדים בקורס?

קורס QA בצפון יכול לספק ידע מקצועי מדויק ועדכני שדרוש על מנת להצליח בעולם העבודה. בין הנושאים שנלמדים הם היכרות תיאורטית ומעשית עם עולם הבדיקות; מהם סוגי הבדיקות שקיימות, איך כותבים מסמכי בדיקה, אילו כלי בדיקה קיימים שמובילים בתחום ועוד. יחד עם היכרות עם מערכות שונות, ושיטות עבודה שיהיו נכונות למטרות שונות.

הידע שנרכש בקורס הוא ממוקד ומכוון ספציפית לנדרש בעולם העבודה ולסטנדרטים בינלאומיים, ועל כן יתמקד רק במידע רלוונטי ופרקטי משמעותי. ולכן גם התנסות מעשית במהלך הקורס משמשת כסוג של תיק עבודות וניסיון אמיתי שיהווה הוכחה למקצועיות ומומחיות בנושא. חלק נוסף בקורס הוא ההכנה לראיון עבודה ולסוגי השאלות או הדרישות השונות שיכולים להעלות בראיון. 

במה עוסקים לאחר הקורס?

בניגוד לתחומים אחרים, כדי להיכנס לעולם הזה אין הרבה צורך בלימודים ארוכים, אלא לרוב רק בקורס ממוקד וקצר שעשיר במידע מקצועי מדויק שישמש במהלך העבודה היומיומית. ישנם כמה כיווני התפתחות מקצועיים; כמעט בכל חברת טכנולוגיה בין אם זה סטארט אפ או חברה גדולה קיימת מערכת ביקורת איכות כלשהו, ויש חשיבות גדולה למערך בודקים יעיל. בנוסף יש הבוחרים לפתוח עסק עצמאי לאחר הלימודים.  

בדקו מה לומדים במסגרת קורס תכנות ג'אווה https://www.pronesis.co.il/java-programming-course

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין מסחרי – מתי נזדקק לו?
בכל הנוגע לעולם של עריכת הדין רוב הסיכויים הם כי אנשים מן השורה מכירים את תחום עריכת הדין מן ההיבט של...
קרא עוד »
מרץ 31, 2016
אולם אירועים בפרדס חנה white
באזור פרדס חנה ישנם אולמות אירועים לא מעטים, אבל אתם צריכים לשים לב שאתם תמיד בוחנים היטב את האולם שבו...
קרא עוד »
דצמ 20, 2017
קורס שענות
תעשיית השעונים היא אחת הענפים הוותיקים ביותר שקיימים עד היום. הוא נוצר במאה ה-17 על ידי לואי מוינט עם...
קרא עוד »
יונ 14, 2022