למי כדאי ללמוד QA

ללמוד QA

קיימות תוכנות רבות שסובבות אותנו במהלך חיי היומיום, החל מהאינטרנט ועד למוצרי תקשורת או אפילו מכשור רפואי. וחלק משמעותי ביותר בתהליך הפיתוח של התוכנות הללו הוא הבטחת איכות (quality assurance), כאשר הכוונה היא לתהליך של הבדיקה ותיקון של תקלות טכניות שונות שנמצאו במוצר.  

תחום בדיקת תוכנה הוא אחד מהתחומים המובילים בתחום ההיי טק, כיוון שהוא חלק בלתי נפרד מהתהליך הארוך של תכנון מוצר מההתחלה שהוא שלב של תכנון והערכת מוצר, ועד הסוף שהוא ההשקה של המוצר המוגמר. תפקידו העיקרי של הבודק הוא לבצע בדיקה יסודית ואפקטיבית של כל תקלה אפשרית במוצר. 

מה לומדים בקורס?

קורס QA בצפון יכול לספק ידע מקצועי מדויק ועדכני שדרוש על מנת להצליח בעולם העבודה. בין הנושאים שנלמדים הם היכרות תיאורטית ומעשית עם עולם הבדיקות; מהם סוגי הבדיקות שקיימות, איך כותבים מסמכי בדיקה, אילו כלי בדיקה קיימים שמובילים בתחום ועוד. יחד עם היכרות עם מערכות שונות, ושיטות עבודה שיהיו נכונות למטרות שונות.

הידע שנרכש בקורס הוא ממוקד ומכוון ספציפית לנדרש בעולם העבודה ולסטנדרטים בינלאומיים, ועל כן יתמקד רק במידע רלוונטי ופרקטי משמעותי. ולכן גם התנסות מעשית במהלך הקורס משמשת כסוג של תיק עבודות וניסיון אמיתי שיהווה הוכחה למקצועיות ומומחיות בנושא. חלק נוסף בקורס הוא ההכנה לראיון עבודה ולסוגי השאלות או הדרישות השונות שיכולים להעלות בראיון. 

במה עוסקים לאחר הקורס?

בניגוד לתחומים אחרים, כדי להיכנס לעולם הזה אין הרבה צורך בלימודים ארוכים, אלא לרוב רק בקורס ממוקד וקצר שעשיר במידע מקצועי מדויק שישמש במהלך העבודה היומיומית. ישנם כמה כיווני התפתחות מקצועיים; כמעט בכל חברת טכנולוגיה בין אם זה סטארט אפ או חברה גדולה קיימת מערכת ביקורת איכות כלשהו, ויש חשיבות גדולה למערך בודקים יעיל. בנוסף יש הבוחרים לפתוח עסק עצמאי לאחר הלימודים.  

בדקו מה לומדים במסגרת קורס תכנות ג'אווה https://www.pronesis.co.il/java-programming-course

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הרכב הטוב ביותר לעיר
חושבים לקנות מכונית חדשה למשפחה? אם כך, כדאי יהיה לבדוק תחילה מה המטרות שלכם ואיזה סוג של שימוש תעשו...
קרא עוד »
מאי 20, 2016
וילונות קפלים על טבעות – תמיד מודרני
ישנם דברים שאף פעם לא משתנים בעיצוב של הבית או המשרד, לפחות לא משתנים לעיתים קרובות. אחד מהם, זה הצורך...
קרא עוד »
דצמ 19, 2017
פיצוי כספי לנפגעי תאונות דרכים
תאונות דרכים הינן אירועים שכיחים ומתרחשים במרבית כבישי הארץ. קיימים סוגים שונים של תאונות כאלו. חלקן...
קרא עוד »
אוק 25, 2017