איך לבחור עורך דין לקבל פטור ממס הכנסה?

חוק הפטור ממס הכנסה הוא חוק המקנה פטור ממיסוי על הכנסה שהרוויחו אנשי מקצוע העוסקים במקצוע של ראיית חשבון ומשפטים. הפטור ניתן על בסיס המקצוע ולא על בסיס העיסוק.

פטור ממס הכנסה יכול לקבל מי שעבר בחינה או התקבל לעיסוק כרואה חשבון או עורך דין. רואה חשבון יכול לקבל פטור ממס הכנסה אם עבר בחינה בחשבונאות, ביקורת, הנהלת חשבונות, מיסוי או נושאים דומים אחרים. עורך דין יכול לקבל פטור ממס הכנסה אם עבר בחינה במשפט פלילי, משפט אזרחי, דיני חוזים או כל נושא דומה אחר. דרישת הכשירות לקבלת פטור מסוג זה ממס היא שהאדם חייב לעסוק במשך שלוש שנים לפחות ותרם תרומה משמעותית למקצועו.

מאמר זה מספק היכרות עם מערכת הפטור ממס וכיצד היא פועלת. כמו כן, נדון בסוגים השונים של פטורים ממס, יתרונותיהם ומגבלותיהם. הוא גם דן בכמה מהסיבות העיקריות לכך שאנשים צריכים להיות מסוגלים לתבוע את הפטורים הללו כדי לשלם מסים על הכנסתם או נכסיהם. 

איך בוחרים עורך דין לקבל פטור ממס הכנסה

המשפט הוא תחום מסובך ומבלבל. למס הכנסה יש כללים שקשה להבין. ישנם פטורים רבים ממס זמינים לעורכי דין, אך רק מעטים מהם שווה את המאמץ לקבל.

עורך דין הוא איש מקצוע שעוזר לך להגן על זכויותיך ולהגן על האינטרסים שלך. על מנת לעשות זאת, עליו להכיר את החוק. זה הופך אותו ליועץ בתחום זה.

עורכי דין צריכים גם לדעת כיצד תיק הלקוח שלהם יוכרע על ידי שופט, כי אם לא, הלקוח שלהם עלול להפסיד בתיק שלו עוד לפני שהוא מתחיל. אז עורכי דין צריכים להיות מסוגלים להסביר מקרים בצורה ברורה ובמונחים של הדיוטות כדי שהלקוחות שלהם יבינו אותם טוב ככל האפשר.

ליצירת קשר עם מרקמן טומשין ושות' >>>

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרי בנייה, איך זה עובד?
מהרגע בו החלטתם לשפץ את הבית ועד לרגע בו השיפוץ נכנס לפועל צריכים לקרות כמה דברים. במידה ואתם לא...
קרא עוד »
מאי 07, 2020
למה חשוב לקבוע פגישה לייעוץ עסקי?
לכל אדם שרוצה להקים עסק או לכל בעל עסק שרוצה לדעת כיצד לעבוד טוב יותר יש מה להרוויח אם יקבע פגישה...
קרא עוד »
מרץ 22, 2021
דיור מוגן בתל אביב- שינוי בתפיסה מוביל לחיים טובים יותר
החלטה של מעבר לבית דיור מוגן היא אינה החלטה קלה עבור הקשיש, כאשר הרוב המוחלט של הקשישים חושבים שהחיים...
קרא עוד »
אפר 04, 2017