השוואת מחירי סלולר

מחירי חבילות הסלולר עולים. הסיבה לכך היא שהביקוש לשירותים סלולריים גדל וגם מספר המנויים גדל. עם הביקוש הגובר, יש צורך להפחית את העלויות של אספקת שירותים ניידים ולספק חווית משתמש טובה יותר למשתמשים. אחת הדרכים לצמצם את העלויות היא על ידי מתן כיסוי טוב יותר, קראו באתר https://www.kavhamashv.com. המשמעות היא שניתן לכסות מגוון רחב של משתמשים באמצעות רשת אחת, ובכך להפחית את הביקוש ברשתות שונות. בנוסף להפחתת עלויות הרשת, הרחבת הכיסוי חשובה לשמירה על שביעות רצון המשתמשים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לכסות כמה שיותר מקומות עם LTE (Long Term Evolution). טכנולוגיית LTE-Advanced (LTE-A) שוחררה לאחרונה והיא תובעת יותר דרישות לסלולר רֶשֶׁת. כתוצאה מכך, מומחי רשת עובדים על הטכנולוגיה החדשה LTE-Advanced (LTE-A) שיכולה לכסות יותר מקומות ולספק כיסוי טוב יותר מתקן ה-LTE הנוכחי. על מנת להשיג מטרה זו, קבוצה של ארבעה שיפורים בשם Radio Link Quality Improvement (RLQI) הוצגה ב-LTE-A שנועדו לסייע בהשגת מטרה זו. שיפורים אלה עשויים להגדיל את קיבולת הסלולר ולהקטין את זמן ההשהיה ברשתות סלולריות בהתאם למידת היישום שלהם . 

במאמר זה, נציג את ארבעת השיפורים הנקראים Radio Link Quality Improvement (RLQI) ונספר כיצד הם יושמו ב-LTE-A. כמו כן, נתאר שני תרחישים אפשריים שבהם ניתן להשתמש בשיפורים אלה כדי לעזור להגדיל את הקיבולת הסלולרית ולהפחית את זמן ההשהיה עבור משתמשים (כלומר, במהלך מעבר רשת סלולרית). לבסוף, נסביר את היתרונות של שימוש בשיפורים אלה כדי להשיג את מחירי סלולר טובים יותר ללקוחות שלנו. 

ישנן חבילות סלולריות רבות ושונות וקשה להשוות ביניהן. נשווה את המחירים של התוכניות הללו בשני פרמטרים שונים: תוכנית נתונים ותוכנית קולית. תוכנית הנתונים מיועדת לשליחה וקבלה של מיילים, גלישה באינטרנט, הורדת אפליקציות, צפייה בסרטונים וכו'. התוכנית הקולית מיועדת לביצוע שיחות לחברים ובני משפחה בטלפון שלך או באמצעות סקייפ או יישומי VoIP אחרים כמו Google Hangouts וכו'. לשתי התוכניות יש שימוש בלתי מוגבל אך ישנם הבדלים ביניהם בכמות הנתונים שתוכלו להשתמש בהם בחודש. 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיקום הפה בתותבות – כיצד מתחזקים ומשתמשים בשיניים תותבות
אנשים רבים, בדרך כלל בתחילת הגיל השלישי ואף מוקדם יותר, מגלים כי הם זקוקים לשיקום הפה בשיניים תותבות....
קרא עוד »
מאי 05, 2016
משקל גשר לרכב
אם ברצונכם לנהל מעקב הדוק אחר סחורות נכנסות ויוצאות, בדיקה קפדנית של משקל מכולות ומניעת עומס יתר...
קרא עוד »
פבר 14, 2018
ייעוץ משכנתא
רכישת דירה בישראל הינה בין העסקאות החשובות אותן מבצעת כל משפחה, אם לא העסקה החשובה והגדולה ביותר. רוב...
קרא עוד »
יונ 12, 2018