למה ניהול לקוחות בCRM ולא באקסל?

תוכנת CRM מבית רעות וואן היא תוכנה המסייעת בניהול מאגר הלקוחות. זה עוזר במעקב אחר לקוחות, יצירת פרופילי לקוחות ומעקב אחר פעילותם. היתרונות של CRM הם עצומים עבור חברות. לדוגמה, הוא מסייע ביצירת קמפיינים שיווקיים מותאמים אישית והצעות מכירות המותאמות לצרכיו האישיים של הלקוח. תוכנת CRM תוכננה במקור כגיליון אלקטרוני של Excel אך כעת התפתחה לכלי מתקדם יותר עם יותר תכונות ויכולות. לפתח ולעקוב אחר לקוחות. כלי CRM יכול להיות פשוט כמו גיליון אלקטרוני של Excel או מורכב כמו חבילת תוכנה. חלק מהמאפיינים הנפוצים ביותר כוללים ניהול תקשורת, מעקב אחר לידי מכירות, ניהול מלאי, ניהול קשרי לקוחות (CRM) וקמפיינים שיווקיים. ישנם שלושה סוגים של כלי CRM: 1) עצמאי 2) מבוסס אינטרנט 3) תוכנה לניהול אתר אינטרנט של חברה . 

כיצד מערכת CRM עוזרת לנו?

ניהול לקוחות הוא תהליך מורכב ומייגע. זה דורש הרבה זמן ומאמץ לנהל לקוחות בצורה יעילה. זו הסיבה שחברות רבות פונות למערכת ניהול לקוחות. מערכות CRM אלו מסייעות לחברות לנהל את לקוחותיהן בצורה יעילה על ידי מתן תובנות לגבי התנהגות הלקוחות, אשר ניתן להשתמש בהן בקמפיינים שיווקיים או במאמצי מכירות. חברות שהחלו להשתמש בתוכנת CRM ראו שיפורים משמעותיים בביצועים העסקיים שלהן וכן עלייה ברמות שביעות רצון הלקוחות. הפתרון לבעיה זו הוא תוכנת CRM. תוכנת CRM היא כלי עסקי יעיל המספק לחברות תובנות לגבי התנהגות לקוחות שניתן להשתמש בהן בקמפיינים שיווקיים או במאמצי מכירות. תוכנת CRM מסייעת לעסקים לנהל ביעילות את לקוחותיהם על ידי מתן תובנות לגבי ההיבטים השונים של חייהם של לקוחותיהם, כגון העדפותיהם, הצרכים והרגלי הקנייה שלהם. תוכנת CRM מספקת מגוון סטטיסטיקות וכלים אנליטיים שיכולים לעזור לחברות לשפר את שיעורי שימור הלקוחות ואת שיעורי ההמרה של המכירות.

אז אם נסכם את הנושא:

CRM היא מערכת המנהלת מידע ואינטראקציות עם לקוחות. זה גם עוזר לספק תובנות לגבי התנהגות הלקוחות.

בעוד שרוב הלקוחות עדיין משתמשים באקסל, CRM צובר פופולריות במהירות. הסיבה לכך היא שהוא מספק חוויה מותאמת אישית יותר ללקוחות ויש לו גם יכולות איסוף נתונים טובות יותר.

מערכות CRM הפכו לפופולריות מאוד בשנים האחרונות בזכות התכונות המתקדמות והיכולות המשופרות שלהן.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חנויות מצעים: המדריך המלא שלך
כאשר אנו חושבים על מקלט של שלווה, נוחות ואלגנטיות, חדר שינה מעוטר היטב מופיע בדמיוננו. והמוקד של המקלט...
קרא עוד »
ספט 19, 2023
מיקי פוליצר [מיכאל פוליצר] – כל אחד יכול להשקיע במדדים
מחפשים השקעה יציבה שתוכל להגדיל את ההון העצמי שלכם לטווח הארוך? השקעה במדדים, כמו S&P 500, עשויה להבטיח...
קרא עוד »
אפר 05, 2022
האזנה לרשת ב': 3 אמצעים להיות מעודכנים בהתפרצות מגפת הקורונה
התפרצותו של נגיף קורונה בעולם גרם לשינוי משמעותי באורח החיים השגרתי. בעוד שבישראל נלחמים בנגיף בכל...
קרא עוד »
אפר 08, 2020