מדרסים לפלטפוס – להשתמש במדרסים מותאמים לבעיה

מדרסים לפלטפוס

לא מעט אנשים מתמודדים עם מצב של פלטפוס. כף רגל שטוחה. מצב זה מתאפיין בכל שהקשת לאורך כף הרגל, זו שמחברת בין בסיס הקשת הרוחבית לעקב של כף הרגל היא שטוחה, ואיננה מתפקדת כפי שהיא אמורה לתפקד.  

מי שמתמודד עם פלטפוס, צריך להתאים את עצמו למצב, זאת על מנת שהוא יוכל להתנייד בצורה נכונה, בלי לחוש כאבים. אלה יכולים להופיע לא רק בכף הרגל, אלא גם בברכיים, ירכיים, גב וכן באזורים נוספים. בנוסף, הרבה פעמים כתוצאה מפלטפוס, אנחנו עלולים לגלות שברי מאמץ, דלקות באכילס, דורבן ומקרים אחרים. 

ישנן דרכים שונות כיצד לטפל בפלטפוס. אחת הדרכים הנכונות והשכיחות לטיפול, היא באמצעות מדרסים לנעליים. אפשר למצוא מדרסים שמותאמים ספציפית עבור אנשים שיש להם פלטפוס, בדקו מדרסים לפלטפוס, בין אם מדובר במדרסים שטוחים ובין אם מדובר במדרסים קשיחים. זה תלוי בסוג הפלטפוס ובמבנה של כף הרגל. לפני שמחליטים איזה סוג לקנות, חשוב לבצע אבחון ולהחליט בהתאם. 

היכן ניתן לרכוש מדרסים ואיך עושים זאת בצורה נכונה

כאמור, יש לבצע אבחון של כף הרגל באופן רחב וספציפית לגבי סוג ומבנה הפלטפוס, אז ניתן להחליט איזה סוג מדרסים נדרשים ובמה נכון להשתמש. צריך לציין, המדרסים הם חלק חשוב בתהליך הטיפול ולמעשה, הם יכולים להפחית באופן משמעותי את האפשרות לפתח בעיות נוספות בעתיד. 

לרוב, מגיעים להחלטה להשתמש במדרסים, אחרי שחווים תחושת כאב משמעותית או אחרי שמתקשים לתפקד עם הפלטפוס. בין אם זה בריצה או בכל תנועה אחרת. 

ניתן לרכוש מדרסים דרך מכונים שמתמחים בייצור ושיווק, חשוב להקפיד על כך, שתהליך הייצור וההתאמה יהיה אישי, על פי מבנה כף הרגל ובהתאם לצרכים, לפי סוג ואופי הבעיה. 

קראו גם על מדרסים לדורבן באריאל קומפורט

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מקבלים פטור ממס שבח?
במכירה של נכס נדל"ן, בית, דירה וכדומה, עשויים לחול על המוכר מיסים בהיקף משמעותי מאוד. מס שבח זה המס...
קרא עוד »
אוק 04, 2021
על מה חשוב לשים דגש כאשר מנהלים עסק?
מדוע עסק אחד מצליח ואילו השני קורס? זוהי שאלה שמי שיהיה לו תשובה עליה יוכל להיות מיליונר. נראה כי הדבר...
קרא עוד »
אוק 27, 2017
מכון סקרים
החלטות עסקיות שמתקבלות ברמת הניהול הבכירה הינן בעלות משמעות רבה מאוד, ולהלן כמה דוגמאות: החלטה על...
קרא עוד »
יול 26, 2017