מדרסים לפלטפוס – להשתמש במדרסים מותאמים לבעיה

מדרסים לפלטפוס

לא מעט אנשים מתמודדים עם מצב של פלטפוס. כף רגל שטוחה. מצב זה מתאפיין בכל שהקשת לאורך כף הרגל, זו שמחברת בין בסיס הקשת הרוחבית לעקב של כף הרגל היא שטוחה, ואיננה מתפקדת כפי שהיא אמורה לתפקד.  

מי שמתמודד עם פלטפוס, צריך להתאים את עצמו למצב, זאת על מנת שהוא יוכל להתנייד בצורה נכונה, בלי לחוש כאבים. אלה יכולים להופיע לא רק בכף הרגל, אלא גם בברכיים, ירכיים, גב וכן באזורים נוספים. בנוסף, הרבה פעמים כתוצאה מפלטפוס, אנחנו עלולים לגלות שברי מאמץ, דלקות באכילס, דורבן ומקרים אחרים. 

ישנן דרכים שונות כיצד לטפל בפלטפוס. אחת הדרכים הנכונות והשכיחות לטיפול, היא באמצעות מדרסים לנעליים. אפשר למצוא מדרסים שמותאמים ספציפית עבור אנשים שיש להם פלטפוס, בדקו מדרסים לפלטפוס, בין אם מדובר במדרסים שטוחים ובין אם מדובר במדרסים קשיחים. זה תלוי בסוג הפלטפוס ובמבנה של כף הרגל. לפני שמחליטים איזה סוג לקנות, חשוב לבצע אבחון ולהחליט בהתאם. 

היכן ניתן לרכוש מדרסים ואיך עושים זאת בצורה נכונה

כאמור, יש לבצע אבחון של כף הרגל באופן רחב וספציפית לגבי סוג ומבנה הפלטפוס, אז ניתן להחליט איזה סוג מדרסים נדרשים ובמה נכון להשתמש. צריך לציין, המדרסים הם חלק חשוב בתהליך הטיפול ולמעשה, הם יכולים להפחית באופן משמעותי את האפשרות לפתח בעיות נוספות בעתיד. 

לרוב, מגיעים להחלטה להשתמש במדרסים, אחרי שחווים תחושת כאב משמעותית או אחרי שמתקשים לתפקד עם הפלטפוס. בין אם זה בריצה או בכל תנועה אחרת. 

ניתן לרכוש מדרסים דרך מכונים שמתמחים בייצור ושיווק, חשוב להקפיד על כך, שתהליך הייצור וההתאמה יהיה אישי, על פי מבנה כף הרגל ובהתאם לצרכים, לפי סוג ואופי הבעיה. 

קראו גם על מדרסים לדורבן באריאל קומפורט

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ משפטי בחקירה
ייעוץ משפטי הוא סוג השירות שחשוב מאוד לאנשים לדעת עליו. זה יכול לעזור להם בדרכים רבות, החל מיציאה...
קרא עוד »
אוק 18, 2022
ההמלצות החשובות שנקבל מרופאת שיניים לילדים
להיות הורים לילדים זה אומר להתנהג בצורה אחראית בכל מובן המילה. לכן, אם חשבתם לרגע שרק החינוך חשוב,...
קרא עוד »
יונ 18, 2018
נעלי טיולים זולות – לא כל מה שזול הוא רע
אחת הטענות הידועות היא שמה שזול עולה בסוף ביוקר. הרבה פעמים זה לא נכון, אך זה לא בהכרח תמיד נכון. יש...
קרא עוד »
אפר 10, 2018