מהם מבנים ניידים?

מבנים ניידים

כמעט בכל מקום שתסתכלו במדינת ישראל היום תוכלו למצוא מבנים ניידים. אלה נמצאים בשטחי בנייה ומשמשים את הקבלנים כמשרד בשטח, אחרים משמשים כמחסנים או כיחידות דיור בחצר, חלק משתמשים בהם כצימרים, חנות קטנה בשטח, תוספת קלה למבנה ועוד אינספור שימושים אחרים. המבנים הניידים בעלי יתרונות רבים ולכן הם פופולריים במיוחד. 

אילו יתרונות יש למבנים הניידים?

  • ניתן לנייד ולהעביר אותם ממקום למקום. לדוגמה אם קבלן בניין משתמש במבנה נייד כמשרד שטח שלו בפרויקט מסוים אז עם סיום הפרויקט הוא יכול לנייד את המשרד בקלות אל הפרויקט הבא שלו.
  • בשל הניידות של המבנה ניתן להתאים ולהשתמש בו גם לצרכים שונים לאורך הזמן.
  • ניתן לחבר אותו בקלות לתשתיות חשמל ומים כך שהוא יוכל לשמש גם למגורים, לכלול מטבחון קטן עם כיור, מקרר וכמובן חיבור לאינטרנט, חשמל לצרכים שונים ועוד.
  • הוא זול ביחס לבנייה רגילה.
  • ועוד…

שימוש במבנים ניידים למוסדות חינוך שונים:

מוסדות חינוך רבים משתמשים במבנים ניידים לצרכי לימודים, כיתות ומבני שטח שונים. כמו כן בתי ספר רבים משתמשים במבנים ניידים כמעבדות, כיתות זמניות ואפילו כמחסנים עבור צוות התחזוקה. ניתן גם לחבר כמה מבנים ניידים ולייצר מבנה גדול יותר.

אז מדוע כדאי להשתמש במבנה נייד?

ובכן בשל יתרונותיו הרבים והעובדה שהוא נייד הוא יכול לשמש אותנו למגוון רחב של שימושים. לרוב הוא יהיה זול יותר מבנייה רגילה וכאשר מדובר בבנייה רגילה היא בדרך כלל גם תהיה קבועה. אם נצטרך להרוס אותה כדי להסירה זה יעלה לנו אפילו יקר יותר. מבנה נייד ניתן לחבר לתשתיות השונות בקלות ובמהירות ולכן נוח מאוד לעשות בו שימוש, בעיקר לצרכים משרדיים אך גם כמחסן, מתחם לינה ועוד. יש אף שמשתמשים במבנים הניידים, משפצים, צובעים ומפארים אותם מעט והופכים אותם לצימרים בגינה שלהם או ליחידות דיור מכובדות עבור הילדים למשל. 

לסיכום; מבנים ניידים של בילדר תעשיות הם מבנים מבנייה קלה. הם עשויים לרוב מגבס או קלקר עטוף במתכת דקה עם בידוד תרמי מיוחד. יש גם מבנים עם בידוד מיוחד מפני שריפות וגם מבנים בגדלים שונים ועם הכנות שונות. 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי כדאי לשקול פירוק רכבים
אין דבר מרגיז יותר מרכב שנתקע כמעט בכל יום, ובכך מגביל אותנו מבחינת נסיעות לעבודה או ללימודים. תמיד...
קרא עוד »
פבר 25, 2019
בחינת היסודות של עורכי דין פשיטת רגל והוצאה לפועל
שוקלים את שירותיו של עורך דין פשיטת רגל והוצאה לפועל? הבנת מה עושים אנשי מקצוע משפטיים מיוחדים אלה...
קרא עוד »
אפר 02, 2024
נעליים אונליין בישראל – קונים כחול לבן
כל ישראלי אוהב במיוחד את המדינה שלו וגאה בה במיוחד. נכון אנחנו גם לא נהסס לבקר את המדינה כשצריך ונעשה...
קרא עוד »
ספט 26, 2018