מחשבון משכנתא הפוכה 

משכנתא הפוכה הוצגה לראשונה בארצות הברית בשנת 1992 על ידי הסנאטור דאז ביל בראדלי, ולאחר מכן הורחבה ברחבי המדינה על ידי הנשיא ג'ורג' הוו בוש והנשיא ביל קלינטון על רקע דאגה לאומית מעליית מחירי הדירות. משכנתא הפוכה היא  למעשה סוג של הלוואת דירות המאפשרת לבעלי בתים לשלם את המשכנתאות ולהכניס את הכסף לקרן פרישה.

מחשבון משכנתא הפוכה הוא כלי המאפשר לך לחשב את סכום הכסף שאתה יכול לקבל בעת מכירת הבית שלך.  הוא עוזר לנו לחשב את שיעור הריבית של הלוואת הבית שלך ואת הסכום הכולל של התשלומים החודשיים.

מחשבון משכנתא הפוך הוא כלי נהדר עבור אותם אנשים שמחפשים לקנות בית אך אין להם מושג לגבי התהליך. בעזרת הכלי הזה הם יכולים לקבל מידע מדויק על תהליך רכישת הבית על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה.

משכנתא הפוכה היא סוג של הלוואת דירות שבה הלווה מחזיר את קרן ההלוואה, בתוספת ריבית, על פני תקופה של שנים. המונח משכנתא הפוכה משמש גם להתייחס לכל סוג של הלוואת דירות המאפשרת ללווים להחזיר את המשכנתא שלהם לאורך זמן. היא מאפשרת לאנשים שאינם מסוגלים לשלם תשלומים קבועים על המשכנתאות שלהם (עקב מחלה או נכות) ללוות כסף מהמלווים שלהם ולהשתמש בכסף זה להוצאות מחיה.

יתרון של מחשבון משכנתא הפוכה

מחשבוני משכנתא הפוכים עוזרים לאנשים להחליט איזה סוג משכנתא מתאים להם ולמצבם הכלכלי. כאשר מישהו לווה כסף לרכישת דירה, הוא צריך לוודא שיש לו מספיק כסף בהישג יד כדי שיוכל להחזיר את ההלוואה. מחשבון המשכנתא ההפוכה עוזר להם לחשב כמה כסף יש להם בחשבון הבנק, כמה יהיו התשלומים החודשיים שלהם והאם כלכלית יסתדר להם לקחת הלוואת משכנתא הפוכה. מידע נוסף באתר https://yerusha-atzmit.co.il/

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רבקה סגל – מה אפשר לומר עליה?
לאורך כל חייה רבקה סגל הצליחה לבלוט ולהגיע מאוד רחוק וזאת בין היתר הודות לכך שהיא פעלה בצורה מאוד...
קרא עוד »
ספט 27, 2021
דוברי רוסית? מה חדש בכל הקשור לעוסק פטור ב2024? כל המידע שצריך לדעת
הבנת הניואנסים של דוברי רוסית והמגמות המתעוררות בתפקידם של סוחרי פטורים בשנת 2024 מספקת הצצה מרתקת...
קרא עוד »
מרץ 18, 2024
היתרי בנייה, איך זה עובד?
מהרגע בו החלטתם לשפץ את הבית ועד לרגע בו השיפוץ נכנס לפועל צריכים לקרות כמה דברים. במידה ואתם לא...
קרא עוד »
מאי 07, 2020