מחשבון משכנתא הפוכה 

משכנתא הפוכה הוצגה לראשונה בארצות הברית בשנת 1992 על ידי הסנאטור דאז ביל בראדלי, ולאחר מכן הורחבה ברחבי המדינה על ידי הנשיא ג'ורג' הוו בוש והנשיא ביל קלינטון על רקע דאגה לאומית מעליית מחירי הדירות. משכנתא הפוכה היא  למעשה סוג של הלוואת דירות המאפשרת לבעלי בתים לשלם את המשכנתאות ולהכניס את הכסף לקרן פרישה.

מחשבון משכנתא הפוכה הוא כלי המאפשר לך לחשב את סכום הכסף שאתה יכול לקבל בעת מכירת הבית שלך.  הוא עוזר לנו לחשב את שיעור הריבית של הלוואת הבית שלך ואת הסכום הכולל של התשלומים החודשיים.

מחשבון משכנתא הפוך הוא כלי נהדר עבור אותם אנשים שמחפשים לקנות בית אך אין להם מושג לגבי התהליך. בעזרת הכלי הזה הם יכולים לקבל מידע מדויק על תהליך רכישת הבית על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה.

משכנתא הפוכה היא סוג של הלוואת דירות שבה הלווה מחזיר את קרן ההלוואה, בתוספת ריבית, על פני תקופה של שנים. המונח משכנתא הפוכה משמש גם להתייחס לכל סוג של הלוואת דירות המאפשרת ללווים להחזיר את המשכנתא שלהם לאורך זמן. היא מאפשרת לאנשים שאינם מסוגלים לשלם תשלומים קבועים על המשכנתאות שלהם (עקב מחלה או נכות) ללוות כסף מהמלווים שלהם ולהשתמש בכסף זה להוצאות מחיה.

יתרון של מחשבון משכנתא הפוכה

מחשבוני משכנתא הפוכים עוזרים לאנשים להחליט איזה סוג משכנתא מתאים להם ולמצבם הכלכלי. כאשר מישהו לווה כסף לרכישת דירה, הוא צריך לוודא שיש לו מספיק כסף בהישג יד כדי שיוכל להחזיר את ההלוואה. מחשבון המשכנתא ההפוכה עוזר להם לחשב כמה כסף יש להם בחשבון הבנק, כמה יהיו התשלומים החודשיים שלהם והאם כלכלית יסתדר להם לקחת הלוואת משכנתא הפוכה. מידע נוסף באתר https://yerusha-atzmit.co.il/

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשיבות עו"ד לתביעות אובדן כושר עבודה
עורכי דין לנכים הם המרכיב החשוב ביותר בכל תיק משפטי הקשור לאבדן כושר עבודה. הם מייצגים את האינטרסים...
קרא עוד »
ספט 19, 2022
למה חשוב להיעזר בעורך דין פינוי בינוי?
פרויקט פינוי בינוי הינו פרויקט התחדשות עירונית עבור שכונות ישנות המאופיינות בתשתיות ותיקות...
קרא עוד »
פבר 21, 2022
טכנאי מקררים – איך תדעו שהטכנאי שבחרתם מקצועי?
זקוקים לתיקון של המקרר? איך תדעו שבחרתם בטכנאי מקררים מקצועי? במאמר זה, נביא לכם מספר טיפים חשובים...
קרא עוד »
דצמ 14, 2018