מיכלי פלסטיק לתעשייה בהתאמה אישית – דגשים שכדאי להכיר

מיכלי פלסטיק לתעשייה נועדו לאחסון חומרי כימיים אגרסיביים, חומרים בטמפרטורות גבוהות וסוגי חומרים אחרים. הם נדרשים בתעשיות שונות ובין היתר: בכימיות, בתעשיות הנפט, עיבוד המזון, החקלאות, התרופות הצבע, ועוד. כל החומרים מאוחסנים בהם בתנאי בטיחות גבוהה למניעת דליפות לסביבה וכדומה. העובדים בסביבתם מוגנים, איפה, רבות. כל הנושא מפוקח על ידי רשויות רשמיות ממשלתיות שאף קובעות את תנאי הבטיחות והקריטריונים הנדרשים. מתקינים אותם באולמות ייצור, במחסנים סגורים ופתוחים, בשדות, בקרבה למאגרי מים ולבריכות דגים ועוד.

הזמנה מיוחדת

ניתן למצוא מכלים המיוצרים בייצור תעשייתי אותם רוכשים בכמויות. יחד עם זאת, ניתן להזמין אחרים על פי צרכים ספציפיים. כך על פי דרישת המזמין. במקרים אלו מדובר על תהליך מסודר הכולל מספר שלבים. הראשון הוא הזמנת המוצר שבו מפרט הלקוח את צרכיו. כאן הוא יקבע את גודל המיכל, הנפח שלו, התוספות הרצויות כמו אוגן, סולם ומעקה צמוד ועוד. לאחר קבלת המידע יתכננו מהנדסי החברה את המיכל ויערכו סקיצה לאישור. לאחר שהתוכנית הסופית תתקבל, ייצר המפעל את המיכל תחת בקרת איכות גבוהה. בסוף התהליך הוא ישונע ללקוח ויותקן בצורה מקצועית.

סוגים שונים

ניתן להזמין בגדלים שונים ובנפחים משתנים: מעשרות ועד למאות מ"ק. יש עגולים עם תחתית וקווים ישרים, אחרים מכלים קוניים עם גג ובלי גג העומדים על רגליים, מלבניים, מבודדים או משוריינים בפיברגלאס, מיכלי פי וי סי ועוד. הפתחים שלהם יכולים להיות עליונים או צידיים. ניתן להזמין גם שוכבים עם חיבור לצנרת העשויה אף היא מחומרים דומים שנועדו להובלת חומרים כימיים ואחרים. מומלץ להזמין מחברה בעלת מוניטין אשר יכולה לייעץ ובנוסף, מקפידה על ייצור מושלם ועמידה בלוח הזמנים.

הכנסו לאתר שלנו: https://idanbp.com/.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים להתמקחות והוזלת מחירי השיפוצים
שיפוץ הבית הוא תהליך לא פשוט אשר גורם לחוסר נוחות הוצאה כספית לא קטנה. מכיוון שאנו בפתחה של עונת הקיץ,...
קרא עוד »
אפר 20, 2016
3 טיפים שיעזרו לכם למצוא את חלל העבודה הטוב ביותר בתל אביב
לא מעט פרילנסרים ובעלי מקצוע בתחומים שונים, מעוניינים לשכור חלל עבודה באזור תל אביב. חלל זה אמור לספק...
קרא עוד »
פבר 12, 2020
קורות חיים איש שיווק
מעוניינים למצוא עבודה בתור איש שיווק? עליכם להכין קורות חיים איש שיווק שיציגו את הכישורים והניסיון...
קרא עוד »
אפר 18, 2021