מיכלי פלסטיק לתעשייה בהתאמה אישית – דגשים שכדאי להכיר

מיכלי פלסטיק לתעשייה נועדו לאחסון חומרי כימיים אגרסיביים, חומרים בטמפרטורות גבוהות וסוגי חומרים אחרים. הם נדרשים בתעשיות שונות ובין היתר: בכימיות, בתעשיות הנפט, עיבוד המזון, החקלאות, התרופות הצבע, ועוד. כל החומרים מאוחסנים בהם בתנאי בטיחות גבוהה למניעת דליפות לסביבה וכדומה. העובדים בסביבתם מוגנים, איפה, רבות. כל הנושא מפוקח על ידי רשויות רשמיות ממשלתיות שאף קובעות את תנאי הבטיחות והקריטריונים הנדרשים. מתקינים אותם באולמות ייצור, במחסנים סגורים ופתוחים, בשדות, בקרבה למאגרי מים ולבריכות דגים ועוד.

הזמנה מיוחדת

ניתן למצוא מכלים המיוצרים בייצור תעשייתי אותם רוכשים בכמויות. יחד עם זאת, ניתן להזמין אחרים על פי צרכים ספציפיים. כך על פי דרישת המזמין. במקרים אלו מדובר על תהליך מסודר הכולל מספר שלבים. הראשון הוא הזמנת המוצר שבו מפרט הלקוח את צרכיו. כאן הוא יקבע את גודל המיכל, הנפח שלו, התוספות הרצויות כמו אוגן, סולם ומעקה צמוד ועוד. לאחר קבלת המידע יתכננו מהנדסי החברה את המיכל ויערכו סקיצה לאישור. לאחר שהתוכנית הסופית תתקבל, ייצר המפעל את המיכל תחת בקרת איכות גבוהה. בסוף התהליך הוא ישונע ללקוח ויותקן בצורה מקצועית.

סוגים שונים

ניתן להזמין בגדלים שונים ובנפחים משתנים: מעשרות ועד למאות מ"ק. יש עגולים עם תחתית וקווים ישרים, אחרים מכלים קוניים עם גג ובלי גג העומדים על רגליים, מלבניים, מבודדים או משוריינים בפיברגלאס, מיכלי פי וי סי ועוד. הפתחים שלהם יכולים להיות עליונים או צידיים. ניתן להזמין גם שוכבים עם חיבור לצנרת העשויה אף היא מחומרים דומים שנועדו להובלת חומרים כימיים ואחרים. מומלץ להזמין מחברה בעלת מוניטין אשר יכולה לייעץ ובנוסף, מקפידה על ייצור מושלם ועמידה בלוח הזמנים.

הכנסו לאתר שלנו: https://idanbp.com/.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חישוב החזר מס, גם אתם יכולים לחשב זאת לבד
עובדים קשה למחייתכם ואתם מרגישים שהמדינה לוקחת לכם המון כסף שלא בצדק דרך מס ההכנסה? הרבה פעמים אתם...
קרא עוד »
מאי 16, 2022
שי גולד- השם שכל מי שמעוניין בשירותי פינוי דירה חייב להכיר!
עומדים לקראת מעבר בין דירות? רוצים להיפטר מתכולה ישנה וחסרת שימוש  המצויה בביתכם? מעוניינים לסלק...
קרא עוד »
יול 19, 2017
הובלות בפתח תקווה – איך עושים את זה חכם?
אם הגעתם לעמוד הנוכחי כנראה שגם אתם נמצאים בתהליך של מעבר דירה. מדובר בתהליך המעיר הן את החלק הפיזי...
קרא עוד »
מרץ 25, 2017