מה לומדים בקורס מכירות?

קורס מכירות הוא שלב אחד בדברים שאתם צריכים לעשות כדי להיות אנשי מכירות טובים. 

בין אם אתם אנשי מכירות שרוצים להתמקצע יותר ובין אם אתם בעלי עסק שמוכרים מוצר או שירות, אתם יודעים שעד שלא נסגרה עסקה, אין כלום.

החשיבות של המכירות לעסק שלכם ובכלל, לכל ארגון או חברה היא עצומה. זו הסיבה בגלל החברות המצליחות מוכנים לשלם הון לאנשי מכירות מצוינים.

אז מה לומדים בקורס המכירות?

כשאתם נגשים אל לימודי  מכירות חובה לראות קודם כל את התכנים של הקורס. הבסיס של הקורס אמור לדבר על המיינדסט של איש המכירות.

מה זה אומר? אחוזים רבים מההצלחה במכירות תלויים בחשיבה ובאמונות של איש המכירות. זה משחק עדין. כי אם איש המכירות חושב למשל שהוא אמור למכור לכל לקוח יהיה מה שיהיה, גם אם הוא יתרגל מכירות כל החיים הוא לא יהיה מקצוען, כי הוא הולך בדיוק בדרך ההפוכה ממה שצריך להיות.

בגלל זה בהתחלה ילמדו אתכם איך נגשים מבחינה מחשבתית לכל המושג הזה של "למכור" באינסטינקט הטבעי של בני האדם יש רתיעה ובושה מהמושג הזה ובגלל זה צריך להסביר את זה בצורה טובה.

השלב השני הוא ללמוד איך אמורה להתנהל שיחת מכירה איכותית. המטרה של השיחה היא שהלקוח יגיע בעצמו למסקנה שהוא צריך לרכוש עכשיו את המוצר כדי לשפר פרט מסוים בחיים שלו. ובשלב השלישי תלמדו טכניקות מכירה מתקדמות. אלו שיטות שלומדים במהלך הדרכת מכירות לארגונים כדי שתוכלו להתאים את עצמכם לאדם שיושב מולכם, ככה שיתחבר אליכם יותר ויקבל יותר ממה שיש לכם לומר. ושוב, לא מדובר כאן על מניפולציות, אלא על הדרך הנכונה והטובה ביותר להתחבר לאדם שמולכם ולעזור לו עם המוצר שלכם.  

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין מקרקעין, מומלץ איך בוחרים?
כאשר אתם מבצעים עסקה של נדל"ן, חשוב מאד לקחת עורך דין מקרקעין לביצוע העסקה, על מנת להביא לעסקה...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
לשון הרע בפייסבוק – מתי תהיו חשופים לתביעה?
בעלי עסקים שומרים על הזכויות שלהם, הם מגנים על העסק ועל ההצלחה שלו, ועושים כל שלאל ידם כדי לטהר את שמם...
קרא עוד »
ינו 31, 2020
אירוע מוחי קשה – מה זה ואיך הוא משפיע עלינו?
תדמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה. יש לכם מחשב שעובד בצורה סדירה, קבועה, בלי שום בעיות ואז בבת אחת, ללא...
קרא עוד »
מרץ 13, 2022