הורות משותפת – איך מתחלקים בכל הנוגע להוצאות הכספיות?

בשנת 2022 –  כל אחת ואחד יכולים לבחור כיצד ועם מי הם רוצים להקים משפחה. המערכת המשפחתית המסורתית שכוללת: אמא אבא וילדים – כבר מזמן אינה מחייבת ויש לא מעט אנשים שבוחרים בהורות משותפת. 

אבל מי שבוחר להקים משפחה שיש בה אלטרנטיבות לגידול ילדים: חייב לדעת שהחלטתו ובחירתו בהורות משותפת, קשורה גם למשאבים כלכליים ולדרך לכלכל את המשפחה. לכן כדאי לדעת כיצד לחלק הוצאות בכל הנוגע להורות משותפת. 

אם את או אתה בחרת מבנה משפחתי שונה מ"המסורתי" – חשוב לדעת שגם חלוקת הכספים למימון התא המשפחתי, והחלוקה של הפרנסה בין ההורים – חייבת להיות בהתאם. הסיבה לכך טמונה ברצון שלא יהיה מצב בו צד אחד משלם יותר וצד אחר מתחמק מכיסוי הוצאות, כאלה שדורשת משפחה. לכן כדאי להתייעץ עם המומחים כדי לדעת איך לחלק את המשאבים כיצד לממן הורות משותפת. 

מי יכול לעזור לכם בתחום?

כיום יש יועצים מומחים בבניית תא משפחתי המבוסס על הורות משותפת. המומחים יכולים לעזור לכם לבנות מודל משפחתי איכותי וטוב, וכזה בו בכל אחד תורם בצורה שווה לכלכלת המשפחה, או לפי היכולות שלו. 

בנוסף לכך חשוב לנסח באמצעות עו"ד של ארגונים מומחים הסכם הורות משותפת שיהיה מנוסח נכון, בהתאם לעתיד המשפחתי ולתכנון שלכם. 

אז אם אתם מוצאים את עצמכם בחוסר וודאות או בקשיים בנוגע למימון משפחה משותפת, כמו חלוקה בהוצאות וכולי – כדאי להתייעץ במומחים שיוכלו לעזור לכם לבנות את המודל הנכון ביותר מבחינה כלכלית, ואת המומחים שייעצו לכם את העצות הטובות ביותר שיועילו גם לכם וגם לפרטנרים שלכם. 

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://www.oro-il.co.il/

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יועץ פנסיוני
יועץ פנסיוני הוא אדם שעוסק בייעוץ בענייני פנסיה לאנשים לקראת פרישה וגם קצת לפני. לרבים מאתנו יש קרן...
קרא עוד »
מאי 07, 2017
שיפוץ חזיתות מבנים להעלאת ערך הנכס
שיפוץ חזיתות מבנים הוא תהליך נרחב ומקיף המתבצע בערים ובשכונות השונים הפזורים ברחבי ישראל....
קרא עוד »
יונ 09, 2016
ייעוץ שיווקי – עזרה במינוף העסק
אם אתם לא מסוגלים למנף את העסק שלכם בהתאם לציפיות שלכם, מה שתוכלו לעשות זה פשוט ליצור קשר עם חברה...
קרא עוד »
ספט 27, 2016