עסקאות של קבוצות רכישה – האם זה עדיין פופולארי?

מצב שבו מחירי דיור למשתכן, ריביות ועמלות רק ממשיכים לעלות, וזאת לצד כך שנוצר חשש מפני חוסר אמינות בשוק עסקאות של קבוצות רכישה הביאו לכדי כך שבשנים האחרונות ישנה ירידה דרמטית בכמות עסקאות הרכישה הקבוצתיות שיוצאות לפועל.

המגמה הנוכחי היא בעיקר פרויקטים של פינוי בינוי במרכז הארץ, אשר יוצאים לפועל בהובלתן של חברות יזמות בתחום הנדל״ן כמו גורקן. כמובן שאם מחליטים להוציא לדרך פרויקט כזה, עדיין נדרשת התייחסות ללא מעט פרטים חשובים כדי להיות בטוחים שהכול יצא לדרך בהצלחה וללא תקלות לא רצויות לאורך הדרך.

תופעה שרק הולכת ונעלמת

אם עד לא מזמן היה אפשר להיתקל באינספור קבוצות רכישה, אז הרי שבשנים האחרונות בשל הכישלון של מספר קבוצות רכישה מרכזיות והכותרות שהן תפסו, יצרו יחסי ציבור רעים לסוג העסקאות הללו, וכתוצאה מכך גם הגיעה ירידה ניכרת בכמות של אותן עסקאות בתוך תקופה קצרה יחסית.

הדבר המרכזי והחשוב ביותר שצריך להניע אתכם לפני שאתם בוחרים לעשות כל צעד בתחום הנדל״ן הוא שתהיה חברת יזמות מקצועית כמו גורקן יזמות שתוכלו לסמוך עליה שתדע להוביל את הפרויקט שלכם בצורה מוצלחת. זה משהו שיוכל להקל עליכם במידה ניכרת כאשר אתם יודעים שיש מקצוענים שמלווים אתכם ודואגים לכך שהכול יוכל לצאת לדרך בצורה מוצלחת עם הפרויקט שאתם שוקדים עליו.

פרויקטים של פינוי בינוי בהובלות חברות יזמות נדל״ן

אם אתם גרים במבנה ישן שבו אתם ושאר דיירי הבניין רוצים להעלות את ערך הדירות, תוכלו לפנות אל יזם נדל״ן שפועל באזור שלכם כדי לברר את הכדאיות של פרויקט פינוי ובינוי ולראות עד כמה זה יהיה רלוונטי עבורכם. כך תוכלו לקבל החלטה מושכלת שתהיה נכונה עבורכם במקרה הזה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה לא כדאי לדחות טיפול שורש?
טיפולי שיניים הם לא דבר נעים במיוחד. אנשים רבים נוטים לדחות אותם ולהתעלם מהצורך שבוער. את הכאב לפעמים...
קרא עוד »
דצמ 04, 2021
טיפים לכתיבה אקדמית
כתיבה אקדמית נבדלת מכתיבה עיתונאית או ספרותית אבל אינה חייבת להיות משעממת בהכרח. יש לה כללים מסוימים...
קרא עוד »
מרץ 14, 2021
תמא 38
תמא 38 הנקראת גם תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים היא תוכנית שנוצרה על ידי ממשלת ישראל על מנת לחזק מבנים...
קרא עוד »
נוב 19, 2022