תיקי אלבד עם לוגו – מוצר שיווקי שיוצר דעה חיובית על החברה שלכם

תיקי אלבד עם לוגו

כל מוצר ממותג משדרג את החברה שהוא מייצג וגורם לאנשים לפתח עליו דעה חיובית יותר. כל חברה בוחרת למתג מוצרים אחרים ולהדפיס את הלוגו האישי שלה על אלמנטים שונים. אחד ממגוון רחב של מוצרי קדם שניתן להדפיס עליהם לוגו הם תיקים. חשוב שהתיקים הנבחרים יהיו נוחים לשימוש ושההדפסה עליהם לא תהיה לחינם. אחד מסוגי התיקים השימושיים ביותר וכתוצאה מכך גם האופציונאליים להדפסת לוגו, הוא תיקי אלבד.

תיקי אלבד – מה זה?

תיקי אלבד עשויים מחומר שמדמה מאוד בד, אך הוא לא בדיוק בד ושונה ממנו. הבד נחשב כחומר עמיד וכביס כך שניתן להשתמש בו מספר רב פעמים וגם כאשר הוא מתלכלך, ניתן לכבס אותו לצורך שימוש חוזר. מה שאין כן בבד מסוג אלבד. כפי שניתן להבין מהשם שלו – אל-בד – לא בד. כלומר, הוא נראה כמו בד אך אין לו את התכונות של הבד; הוא לא עמיד כמוהו ואין אפשרות לכבס אותו, מה שהופך את מוצרי האלבד למוצרים די חד פעמיים.

למה משמשים תיקי אלבד?

אז כמו שהבנו, תיקי אלבד אינם מיועדים לשימוש ארוך טווח אלא משמשים לפעמים בודדות בלבד עד שהם מתלכלכים או נהרסים. ניתן להשתמש בתיקי אלבד כתיק אוכל, כתיק מעניין ליציאות, להעניק אותו לתלמידים במסיבות או להשתמש בו לאחסון ולחלוקת מזכרות באירועים. תיקי אלבד מגיעים במבחר ענק של צבעים ובצורות שונות.

ניתן להדפיס על תיקי אלבד מגוון הדפסים שונים, אך בניגוד לסתם הדפסות, אפשר לבחור להדפיס על התיקים הללו את הלוגו שלכם וכך להפוך את תיקי האלבד למוצר ממותג שיכול לשמש אתכם כפריט שיווקי כאשר תבחרו להשתמש בו כשקיות של בית העסק שלכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכול על הסכם גירושין שאולי תסכימו לחתום עליו
איזה אדם עומד מתחת לחופה וחושב על האפשרות שיום אחד הוא ירצה להתגרש? עם זאת, אלה הנתונים של מדינת ישראל:...
קרא עוד »
אפר 24, 2017
חקירות כלכליות
כאשר מדברים על חקירות כלכליות, מדברים למעשה על הצורך לאתר נכסים שונים, רכוש מסוים או אנשים שנמצאים...
קרא עוד »
פבר 10, 2020
אתר אינטרנט עסקי: מדוע הוא כל כך חיוני לכם?
יש כל כך הרבה דברים שכרוכים בהקמת עסק, עד שרבים שוכחים שאתר אינטרנט עסקי מהווה חלק בלתי נפרד מניהול...
קרא עוד »
אפר 22, 2020