תיקי אלבד עם לוגו – מוצר שיווקי שיוצר דעה חיובית על החברה שלכם

תיקי אלבד עם לוגו

כל מוצר ממותג משדרג את החברה שהוא מייצג וגורם לאנשים לפתח עליו דעה חיובית יותר. כל חברה בוחרת למתג מוצרים אחרים ולהדפיס את הלוגו האישי שלה על אלמנטים שונים. אחד ממגוון רחב של מוצרי קדם שניתן להדפיס עליהם לוגו הם תיקים. חשוב שהתיקים הנבחרים יהיו נוחים לשימוש ושההדפסה עליהם לא תהיה לחינם. אחד מסוגי התיקים השימושיים ביותר וכתוצאה מכך גם האופציונאליים להדפסת לוגו, הוא תיקי אלבד.

תיקי אלבד – מה זה?

תיקי אלבד עשויים מחומר שמדמה מאוד בד, אך הוא לא בדיוק בד ושונה ממנו. הבד נחשב כחומר עמיד וכביס כך שניתן להשתמש בו מספר רב פעמים וגם כאשר הוא מתלכלך, ניתן לכבס אותו לצורך שימוש חוזר. מה שאין כן בבד מסוג אלבד. כפי שניתן להבין מהשם שלו – אל-בד – לא בד. כלומר, הוא נראה כמו בד אך אין לו את התכונות של הבד; הוא לא עמיד כמוהו ואין אפשרות לכבס אותו, מה שהופך את מוצרי האלבד למוצרים די חד פעמיים.

למה משמשים תיקי אלבד?

אז כמו שהבנו, תיקי אלבד אינם מיועדים לשימוש ארוך טווח אלא משמשים לפעמים בודדות בלבד עד שהם מתלכלכים או נהרסים. ניתן להשתמש בתיקי אלבד כתיק אוכל, כתיק מעניין ליציאות, להעניק אותו לתלמידים במסיבות או להשתמש בו לאחסון ולחלוקת מזכרות באירועים. תיקי אלבד מגיעים במבחר ענק של צבעים ובצורות שונות.

ניתן להדפיס על תיקי אלבד מגוון הדפסים שונים, אך בניגוד לסתם הדפסות, אפשר לבחור להדפיס על התיקים הללו את הלוגו שלכם וכך להפוך את תיקי האלבד למוצר ממותג שיכול לשמש אתכם כפריט שיווקי כאשר תבחרו להשתמש בו כשקיות של בית העסק שלכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ אסטרטגי
ייעוץ אסטרטגי הוא סוג של ייעוץ מקצועי המסייע לאדם או לארגון להשיג את מטרותיו. ייעוץ כזה משמש בדרך כלל...
קרא עוד »
ינו 17, 2023
אילו איומים על הארגון ניתן לזהות עם BCP
אחת הבעיות שארגונים, בין אם מדובר בארגונים עסקיים או בארגונים אחרים, יכולים להיתקל בהם בעת מקרה של...
קרא עוד »
יול 27, 2018
הלוואה למוגבלים
הלוואת חשבון הבנק היא מוצר פיננסי המאפשר לאנשים עם מוגבלות ללוות כסף מחשבון הבנק שלהם. הלוואה זו אינה...
קרא עוד »
אוג 03, 2022