איך להצליח בהשקעה

כסף ששוכב בבנק, בחשבון עובר ושב, לא מביא עימו תשואה. כיום תוכניות חיסכון או פיקדונות שקליים גם הם נושאים ריבית אפסית. כאשר הבנקים כבר לא משלמים ריביות משתלמות לחוסכים, הרבה אנשים שואלים את עצמם את השאלה החשובה – במה להשקיע וגם איך להצליח בהשקעה. כללי האצבע החשובים במבוא להשקעות שלפניכם יסבירו זאת היטב. 

למדו על מסחר יומי>>>

למדו את מאפייני ההשקעה 

הדבר הראשון שצריך על מנת ליישם, זה ללמוד היטב את מאפייני ההשקעה שעשויה להתאים לכם. איך להצליח בהשקעה, זה אומר לא לשים את הכסף שלכם על מוצר פיננסי או על מוצרי השקעה, מבלי שהבנתם למשל האם זו השקעה לטווח קצר או שזו השקעה לטווח ארוך. תמיד וודאו שאתם מבינים האם מדובר בהשקעה חייבת במס ואם כן, מהו שיעור המיסוי. בדקו האם זו השקעה סולידית (יחסית בטוחה) או שזו השקעה ספקולטיבית, כלומר יחסית מסוכנת. טיפ חשוב: קורס השקעות יוכל להעניק לכם בסיס ידע חשוב בכל הנושאים הללו. 

קראו על בורסה שוק ההון >>>

פוטנציאל ההשקעה 

עוד דבר שחייבים להבין כדי לדעת איך להצליח בהשקעה זה להכיר את עצמכם כמשקיעים – האם אתם משקיעים שונאי סיכון או שאתם משקיעים שמוכנים לקחת סיכונים. אף השקעה בעולם, שאיננה מוגדרת כסולידית במאה אחוז, לא מבטיחה במאה אחוז רווח כזה או אחר. מרבית ההשקעות נעות על הרצף של תשואה מול סיכון. ככל שהשקעה נחשבת לסולידית יותר, כך היא נושאת פחות ריבית או תשואה. לכן, תמיד בדקו שאתם מבינים האם ההשקעה הספציפית שמעניינת אתכם נחשבת לזן היותר תנודתי ולא וודאי או ליותר סולידי. אם אתם מחפשים ידע בנושא, קורס השקעות ישלים את ידיעותיכם בנושא. 

אסטרטגיות השקעה 

בהשקעות רבות מומלץ להשקיע רק לאחר שיש לכם אסטרטגיית השקעה ברורה ומוגדרת. עם אתם לא מבינים מספיק על אסטרטגיות השקעה, מומלץ כעת ללמוד את הנושא הזה במסגרת קורס השקעות. זהו אחד הנושאים החשובים ביותר בתחום ההשקעות כולו. 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב מצבות עם סלעים
עיצוב מצבות מסלעים יכול להיות תהליך מאוד אישי ואינטימי. עבור חלק, זו עשויה להיות דרך לכבד את זכרו של...
קרא עוד »
מאי 23, 2023
רות רפאלי: עורכת דין מוסמכת לענייני עבודה
כל אדם יודע שבכדי להתפרנס, עליו לעבוד בתחום התואם את כישרונותיו ויכולותיו. בטרם מתחילים לעבוד במקום...
קרא עוד »
מאי 01, 2018
למה כדאי לפנק את הלקוחות בפגישת סגירה
כבעלי עסקים, אתם יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר עבורכם הוא לגרום ללקוח לסגור אתכם את העסקה. ברגע...
קרא עוד »
נוב 02, 2018