גרניט פורצלן למטבחים בלבד? איפה עוד אפשר לשלב בבית

גרניט פורצלן למטבחים בלבד

גרניט פורצלן זה חומר שמצטיין בגמישות עיצובית מרובה. הוא יכול להתאים ליישומים שונים, בבית ואף מחוצה לו. אם סברתם עד כה כי גרניט פורצלן למטבח בלבד, נסביר איפה עוד אפשר לשלב בבית, לקבלת תוצאות מצוינות וסגנון מרהיב עין. 

חיפויים מעוצבים לחללים מעוצבים 

נניח בצד כרגע את היישום של שיש גרניט טבעי למטבחים ונעבור לחדרים אחרים בבית. אם אתם רוצים לפאר חדר מסוים עם חיפויים מעוצבים, התוצאות תהיינה מצוינות. ניתן להשתמש בחומר החזק והעמיד הזה לטובת חיפוי חללים מעוצבים גם בחדרי רחצה מרהיבים, בחדרי שירותים. אפשרויות העיצוב המגוונות מאפשרות גמישות קונספטואלית מדהימה. ניתן לדמות בחומר הזה שיש מסוג טבעי, חיפויי אבן יוקרתית ועוד אין ספור אפשרויות טובות אחרות. 

התאמה לריצוף ביתי, פנים וחוץ 

גרניט פורצלן מתאים בצורה טובה מאוד לריצוף ביתי, בכל רחבי הבית. אבל זה לא הכל, מלבד זאת ניתן להשתמש בו גם לטובת ריצוף חוץ למרפסות וגינות. כפתרון ריצוף הוא הפך למוביל בישראל הן בזכות העמידות בפני שחיקה והן בשל היותו בעל ספיגה נמוכה, כלומר לא סופח לכלוך. ניתן לבחור מגוון רחב של גדלים לחיפויים כמרצפות ופתרונות למשטחי עבודה מעוצבים. 

שפע אפשרויות וגם אדריכלים ממליצים 

שימו לב שגרניט פורצלן ניתן לעצב לכל צבע ודוגמא. ניתן לזגג בצורות שונות, לקבלת אפקט מרשים, מרהיב, יוקרתי ואותנטי. אלה סיבות נוספות לכך שמיטב האדריכלים ממליצים כיום על גרניט פורצלן, הן בתכנון של בית חדש והן בתכנון של שיפוץ כולל או "מתיחת פנים עיצובית" לחדר מסוים. אם כן, נוכל לפגוש אותו במיטב התכנונים האדריכליים, במגזיני העיצוב המובילים, וממש לא רק במטבחים אלא גם בסלון, באמבטיה, במרפסת ועוד.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט משרדי
הטרנד של ריהוט משרדי משתנה עם ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיה. כעת ישנן אפשרויות נוספות לבחירה, מה שמקל...
קרא עוד »
אוק 25, 2022
קניית דירה – זה עדיין אפשרי
החלום של כל זוג צעיר הוא לרכוש דירה משלו. לצערנו, במהלך השנים, החלום הזה התרחק יותר ויותר בגלל המחירים...
קרא עוד »
דצמ 15, 2019
משכנתא: מדריך למתחילים
החלטה על רכישת דירה ראשונה אינה קלה ולכן רצוי לעבור את התהליך עם מומחים שיעזרו לכם להבין את המונחים...
קרא עוד »
אוג 06, 2017