קניית לייקים ישראלים – למה זה טוב?

בשנים האחרונות אנחנו עדים לשתי תופעות מעניינות שקשורות לרשתות חברתיות אך למעשה הן קשורות לדבר הרבה יותר עמוק. 

תופעה ראשונה, החשיבות שאנחנו נותנים ללייקים שמקבלים דרך רשתות חברתיות על כל פוסט ועל כל דבר אחרי שאנחנו מעלים לרשת חברתית, בין אם זה טקסט, תמונה או סרטון, ובין אם זה עניין אישי או מקצועי. 

תופעה שנייה, קניית לייקים ישראלים דרך גורמים שונים. הרעיון הוא, לקנות רשימות של משתמשים ישראלים אשר יעשו לייק לכל פוסט שאנחנו נעלה וכך ייצרו נפח לייקים גדול יותר, בוודאי הרבה יותר גדול ממה שאנחנו יכולים לקבל אילו ננסה לעשות זאת בצורה אורגנית, קרי בעצמנו. חשוב לומר, השימוש ברשימות אלו מתבצע לצרכים עסקיים, פוליטיים, ציבוריים, ולא בהכרח לצרכים אישיים. כלומר, סביר להניח שאף משתמש לא יקנה לייקים בשביל לעלות את הנפח שלו כשהוא כותב פוסט אישי, לעומת זאת, אם הוא בוחר לעלות פוסט מקצועי או אחר, ישתלם לו לעשות את זה. 

מדוע זה נכון מסיבות מקצועיות?

ההסבר לכך הוא מאוד פשוט, אם אנחנו קונים לייקים ישראלים אז מגדילים את הנפח בפוסט, מייצרים לו תהודה גדולה יותר, יוצרים לו חשיפה הרבה יותר בולטת ברשת, ובסופו של דבר יוצרים מצב לפיו הפוסט מגיע להרבה יותר אנשים. זה יכול לשרת אותנו טוב יותר. 

צריך לזכור, זה לא פשוט להגיע לכמות גדולה של לייקים ברשת (כדאי לקרוא על קניית עוקבים באינסטגרם), לכן, מוטב להשתמש בכלי זה, בשביל שבסופו של דבר נוכל באמת לייצר תהודה נרחבת. סביר להניח שזה יעזור לנו מבחינה שיווקית וכתוצאה מכך גם נהנה מבחינה מקצועית ועסקית. התהליך הוא יחסית פשוט וזול והאפקט הוא הרבה יותר משתלם, ויכול להימשך זמן רב. 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבלוט מול המתחרים
בעלי עסק רוצים לשפר את מצבכם מול המתחרים בנישה בה אתם פועלים? יזמים רבים מגלים כי החזון שהיה לנגד...
קרא עוד »
יול 17, 2019
שוק ההון למתחילים – מה הצעד הראשון?
שוק ההון למתחילים הוא נושא שלא מרבים לדון בו. זה לא משהו שרוב האנשים מכירים. אבל זה נושא שחשוב לדעת כי...
קרא עוד »
מאי 11, 2023
נוטריון לספרדית – תהיתם מדוע אתם זקוקים לו?
העליה המשמעותית בדרישות להוצאת דרכון על ידי תושבים ישראליים למדינות ששייכות לאיחוד האירופי התגברה...
קרא עוד »
מרץ 03, 2019