חיסון לחתולים – מאיזה גיל זה הכרחי ומה זה כולל?

חיסון הוא הדרך הטובה ביותר להגן על חתולים ממחלות שונות. חשוב להתחיל לחסן חתולים ברגע שהם יוצאים מחוץ לגבולות הבית, לרוב בגיל 8 שבועות.

אין צורך לחסן חתול כשהוא מבוגר מספיק כדי לעקור או לסרוס, אבל זה עדיין מומלץ. זה כולל חתולים בני 8 שבועות ומעלה. עם זאת, אם החתול שלכם מעולם לא קיבל חיסונים כלשהם בעבר, מומלץ לחסן אותו בחיסון המתאים בגיל זה. חתולים צריכים לקבל את החיסון הראשון שלהם בגיל 8 שבועות ולאחר מכן כל 3 שנים עד גיל 16 ולאחר מכן כל שנתיים לכל החיים.

חתולים אינם מחוסנים נגד מחלות רבות והדבר עלול להוביל לתוצאות בריאותיות חמורות. לכן חשוב לחסן חתולים מגיל שמונה שבועות באמצעות מרכז וטרינרי באשדוד המתמחה בטיפול וחיסון לחיות מחמד.

חיסון לחתולים – מאיזה גיל יש צורך ומה הוא כולל?

בעלים רבים תוהים מתי עליהם להתחיל לחסן את החתולים שלהם נגד מחלות. התשובה לשאלה זו תהיה תלויה במספר החתולים במשק הבית, בהיסטוריה שלהם ובגורמי הסיכון באזורכם.

חיסון לחתולים הוא תהליך שיכול לסייע במניעת מספר מחלות, כולל לוקמיה חתולית, דלקת כבד נגיפית, וירוס כשל חיסוני בחתולים. ניתן לחסן חתולים למחלות שונות בגילאים שונים. לדוגמה, החיסון ללוקמיה חתולית ניתן כאשר החתול מגיע לגיל חודשיים.

יש וטרינרים הממליצים לחסן גורים מיד עם לידתם. עם זאת, יש לעשות זאת רק אם קיים סיכון לחשיפת החתלתול שלך למחלות מכיוון שזה לא יגן עליו מפני חשיפה עתידית. חיסון הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאנו יכולים לעשות עבור החתולים שלנו. זה עוזר להגן עליהם מפני מחלות ומחלות מסוכנות.

חתולים רגישים למספר מחלות ומחלות, אך הם גם עמידים מאוד בפני רבים מהזיהומים הללו. אחת הסיבות מאחורי זה היא היכולת שלהם להדוף זיהום על ידי שפיכת תאי החיסון שלהם ברוק ובשתן.זה מקשה עלינו לחסן אותם באופן קבוע, ולכן יש לעשות חיסון כל שנתיים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לוקחים הלוואה בערבות המדינה
עסקים רבים עושים שימוש נרחב בהלוואות בערבות המדינה. הלוואות אלה הן הרבה יותר נוחות מאשר כל הלוואה...
קרא עוד »
דצמ 15, 2020
צריך ייצוג בוועדת ערר רפואית? פנה לעורך דין למכון הרפואי
לא פעם נשלחים אנשים על ידי משרד הרישוי למכון הרפואי לבטיחות בדרכים, בכדי לבדוק האם  הימצאותם על הכביש...
קרא עוד »
מאי 08, 2017
השקעות נדל"ן בחול: האם אתונה היא היעד הנכון?
השקעה בנדל"ן בחו"ל היא אפשרות מעניינת ומרתקת, ובין היעדים הרבים הזמינים למשקיעים, עיר אתונה ביוון...
קרא עוד »
ספט 28, 2023