נוטריון בהרצליה. מקום טוב באמצע

יש לכם צורך בייעוץ נוטריוני באזור המרכז? משרד עו"ד רם אפרתי מעניק שירותי נוטריון בהרצליה.

למשרדו של עו"ד רם אפרתי ניסיון של עשרות שנים. המשרד בעל שם מעולה ברמת שירותיו מעניק בין השאר שירות של תרגום מסמכים מקצועי ומוקפד וכמובן מתן אישור על המסמכים.

עוד בין שירותי המשרד: אישורים נוטריוניים, העתקי מסמכים, תרגום מסמכים משפות שונות, חתימה על חוזי שכירות, אישור על תרגום מסמכי ממון, תעודות רשמיות – תעודות נישואין/לידה, תרגום צוואות, תרגום מסמכים משפטיים ועוד.

בשנת 1976 נחקק בישראל חוק הנוטריונים, חוק זה העניק לעו"ד רם אפרתי, נוטריון בהרצליה את הסמכות המשפטית לפיקוח על תרגום ואישור מסמכים משפה זרה.

השירות הניתן ע"י המשרד הינו אמין ומקצועי ןבנוסף לשירותים שצוינו מעלה מציע המשרד שירותי תרגום, הצהרת מתורגמן הנערכת ע"י צד שלישי. צד זה בקיא בשפת המקור ותפקידו בין השאר לאשר שהמסמכים תורגמו ואושרו כהלכה ועל פי חוק.

משרדו של עו"ד רם אפרתי מעסיק אנשי מקצוע מומחים בתחומם. כולם נוטריונים מוסמכים כמובן ולצד זאת בעלי ידע רב מבחינת מונחים ומושגים מקצועיים לכל תחום בשפות שונות.

לצד המקצועיות של אנשי המקצוע במשרד יצר המשרד עם השנים קשרים טובים ומקצועיים עם השגרירויות הזרות בישראל. המשרד מעניק כאמור ייעוץ באשר לסוגי מסמכים ואישורים הנדרשים עבור פעולות שונות בהם: אישורי הגירה או ויזות לארה"ב.

נוטריון בהרצליה, משרד עו"ד רם אפרתי, מאשר בחתימתו את זהות החותם על המסמך ונכונותו. וכן, כי החותם חתם על המסמך מרצונו החופשי.

על שירות נוטריוני לא מתפשרים. מומלץ לבדוק מראש את היקף יכולותיו וסמכויותיו של הנוטריון ומשרדו. כחלק מהתהליך נאמר שמשרדו של עו"ד רם אפרתי יעניק לכם שירות אמין, מקצועי עם מענה מקסימאלי לצרכיכם בענף המשפטי.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתנהלים מול דייר שמסרב לשלם ועד בית
מגורים במבנה משותף יכולים להיות חסכניים מבחינת עלויות, כמו גם שהם מקנים מגורים בעיר גדולה וקרבה...
קרא עוד »
מרץ 01, 2019
למי רצוי לפנות לעריכת הסכם גירושין – טוען רבני או עורך דין?
בהסכם גירושין על עורך הדין להתחשב בעיקר בצרכי הלקוח. אבל השאלה היא, מה הצרכים שלהם וכיצד ניתן לספק...
קרא עוד »
אוג 09, 2022
חתימה דיגיטלית – מה כדאי לדעת עליה
חתימה דיגיטאלית ידועה בשמה השני גם כ 'חתימה אלקטרונית'. החתימה כבשה את עולם העסקים בעיקר בשל ההגנה...
קרא עוד »
מאי 12, 2016