איך לבחור מערכת בקרת שכר?

הכנת שכר הינה אחת המשימות החשובות והשוטפות עימה מתמודדת כל מחלקת חשבונות בארגון. בנוסף אליה, משתמשים בה לצרכיהם השונים גם גזברים, מבקרים, סמנכ"לי כספים, מנכ"לים ועוד. העומס הרב הוא, כמובן, על אלו המכינים בפועל את המשכורות. הם חייבים להכין כל משכורת כולל מרכיבי השכר השונים, הזיכויים וההטבות בדרך להפקת טיוטות התלושים. מערכת אוטומטית יעילה ומקצועית המוטמעת בתוך מערכות המחשוב של הארגון תקל מאוד על עבודתם ואף תבצע אותה ללא שגיאות וללא דופי.

בחירת נכונה

נשאלת השאלה איך לבחור מערכת בקרת שכר מקצועית ואיכותית? התשובה מעט מורכבת אבל הבחירה חייבת להיעשות על פי שיקולי צרכי הארגון, תכונותיה בפרמטרים החשובים, האפשרות להטמעה מהירה וקלה, היכולת ללמוד אותה במהירות ולתפעלה בקלות. בנוסף, לבחון את השירות המקיף של הגורם המספק אותה. ניתן לקבל עליה המלצות ממנהלי חשבונות אשר מנצלים אותה וסומכים על דעתם, להיכנס לאתר האינטרנט של החברה המוצעת כדי לקבל מידע מהימן על יתרונותיה ותכונותיה ועוד.

תכונות

מערכת מקצועית בנויה לקלוט תלושי שכר, בדיקתם ועיבוד נתוני סמלים חדשים ללא התערבות המשתמש, לניתוח הפרשים בברוטו, נטו ונטו שלילי וכן, בסמלים השונים, ניתוח רכיבי שכר והפרשים ברמה מחלקתית וברמת הארגון כולו, ניתוח סמלים מתנגשים, סמלי חובה ועוד, מיון רשימת העובדים, גילוי חריגות משמעותיות, מעקב על דו"חות, תיעודם ושמירה עליהם. בדיקת ביקורות שכר חיצונית ללא תלות בתוכנת השכר, הפקת דו"חות לעובדים ומנהלים בלחיצת כפתור אחת, מערכת בדיקת תלושי שכר בענן בתשלום חודשי מינימאלי ועוד. מומלץ לרכוש תוכנה מחברת קופל ראם, חברה מקצועית בתחום אשר יכולה להטמיע אותה בקלות, לתדרך את העובדים ללא קושי וללוות בעת היישום שלה ולאורך זמן. מומחיה אף יספקו גיבוי בעת תקלות, לטובת מענה לשאלות ועוד.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משמורת ילדים – איך יודעים מה מגיע לכם?
במצב שבו הורים מתגרשים עלולה להיווצר חוסר וודאות, מצב שבו שני הצדדים פשוט לא מודעים למה שמגיע להם ולא...
קרא עוד »
מרץ 05, 2017
התעמלות לנשים בהריון, כיצד לשמור על כושר בהריון
פעילות גופנית היא חלק חשוב מאורח חיים בריא לנשים בהריון. פעילות גופנית סדירה יכולה לעזור להפחית את...
קרא עוד »
פבר 02, 2023
תובנות חיוניות על בחירת סוכן הביטוח הנכון
בחירת סוכן הביטוח המתאים היא החלטה קריטית המשפיעה באופן משמעותי על הביטחון הכלכלי והשקט הנפשי שלכם....
קרא עוד »
אפר 06, 2024