אימונים תחת פיקוח

אימונים תחת פיקוח

כל אדם שמחליט לקחת על עצמו אורח חיים בריא, הכולל גם אימוני ספורט וגם תזונה נכונה, צריך את התמיכה הגדולה ביותר שיוכל לקבל מהסביבה הקרובה, אך גם אנשי מקצוע טובים שיכוונו אותו בדרכו החדשה. בנושא התזונה, עדיף לשכור את שירותיה של תזונאית או תזונאי, אשר יערכו עבורו בדיקות מקיפות בטרם ירכיבו תפריט המיועד במיוחד עבורו. 

בנוגע לאימוני כושר, כמובן שאפשר לעשות זאת גם לבד, אך עדיף לקחת את הנושא ברצינות ולשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי אשר יפקח על האימונים, יקבע את העצימות והזמנים ויעניק למתאמן החדש את כל תשומת הלב הדרושה במהלך האימונים.

אימונים אישיים 

לא כל אחד בנוי לאימוני כושר, לא לבד ולא בקבוצות של אימונים. למרות זאת, כל מתאמן יעיד שכשהוא עורך אימון עם מאמן כושר אישי הוא מוציא מעצמו הרבה יותר. המאמן האישי דוחק את המתאמן לקצה גבול היכולת, נותן לו מרחב פעולה אך גם מסביר לו היכן טעה ומה הוא יכול לשפר להבא. כמו כן, השינוי במשקלים וזמנים נקבע לפי תכנית עבודה מסודרת ולא לפי תחושתו של המתאמן, גישה שלפעמים גם יכולה להוביל לפציעות.

שינוי הרגלים

אימונים עם מאמן כושר אישי נשמעים כמו מהלך מקצועי ונכון עבור כל אדם, אך יש לציין כי אם החלטתם לקחת את עצמכם בידיים ולהשקיע מזמנכם וכספכם, יש צורך בשינוי הרגלים והבנה אמיתית שהגיע הזמן להפוך את הגוף שלכם למכונה. הכוונה היא לתת לגוף אנרגיה לפי זמנים מדויקים וכמויות מדודות, לנהל את האימונים בצורה שהגוף יקבל את המנוחה הכל כך חשובה בתהליך שכזה.

קבלו מידע על מאמנים / מורים פרטיים לימודנעים

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה קורה לרהיטי גן מעץ בחורף?
שאלה שמעניינת רבים היא מה עלול לקרות לציוד העץ שלהם שנמצא בגינה, במהלך חודשי החורף הקרים. בכל אופן,...
קרא עוד »
דצמ 15, 2016
כך תבחרו פסיפסים לבריכה מעוצבת ומרהיבה
איך תרצו את הבריכה שלכם? יותר ויותר ישראלים בוחרים לבנות בריכה פרטית לעצמם. זה בחצר הבית או בכל מקום...
קרא עוד »
אוק 26, 2021
פרויקט פארק בבלי – שווה לראות בעיניים
הייחודיות של פרויקט פארק בבלי מאופיינת בתכנון אדריכלי מרשים של האדריכלית גל נאור, בתו של יצחק תשובה,...
קרא עוד »
יונ 11, 2021