שימושים נפוצים לחמאת שיאה אורגנית

חמאת שיאה אורגנית

חמאת שיאה אורגנית איננה מוצר שמיוצר ממקור מן החי (לא עשויה מחלב). זו חמאה המיוצרת מאגוזים מובחרים, שמוצאם באפריקה ואשר ידועים מזה שנים רבות בסגולותיהם הטובות. בין היתר, מדובר בחומר בעל סגולות טיפוח יוצאות מן הכלל. נציג כמה שימושים נפוצים שכדאי להכיר. 

אנטי איג'ינג 

מאוד מתסכל לראות את השפעות הגיל על העור. מאוד מתסכל לראות את ההשפעות המזיקות של השמש על פני העור. וזהו אכן שימוש נפוץ של חמאת שיאה אורגנית: ניתן למרוח אותה על העור ושם היא משקמת נזקים ונאבקת ברדיקלים חופשיים. 

שיקום צלקות, ריפוי פצעים 

חמאת שיאה אורגנית איננה רק מוצר אנטי איג'ינג טרנדי. מאות שנים ידוע כי לחמאה תכונות שהופכות אותה לסוג של משחת ריפוי טבעית. היא יודעת לזרז את ריפוי התאים בעור ואף מתאימה להרגעת כוויות וריפוי פצעים. כמו כן, השימוש בחמאה טוב כנגד סימני מתיחה של לאחר היריון וריפוי רקמה צלקתית. 

הרגעת גירויים וגירודים 

חמאת שיאה אורגנית מתאימה מאוד לשימוש על גבי עור מגורה או מגרד. זהו תחליף טבעי למשחות שמרגיעות עקיצות של חרקים עוקצניים. מתאימה לשימוש במקרים של אדמומיות ואי נוחות, כדאי לבדוק סבוני רחצה עם חמאת שיאה. 

טיפוח העור והשפתיים

חמאת שיאה אורגנית מהווה קרם טבעי לטיפוח העור. היא מסייעת להזין את העור, להוסיף לו לחות ומעניקה מראה יותר זוהר ויפה. חוקרים סבורים כי יש לחמאה אפילו יכולת להפחית את נזקי השמש. ניתן להשתמש בה לטיפוח העור והשפתיים, ללא שום תופעות לוואי. למניעת יובש בשפתיים ובעור, בכל עונה. 

הפחתת קשקשים וטיפוח השיער 

עוד שימוש נפוץ של החמאה האורגנית מסוג זה – טיפוח השיער. היא מזינה אותו ומעשירה אותו בוויטמינים. טובה לטיפול גם בשיער מפוצל ויבש ואפילו מפחיתה קשקשים. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד