שימושים נפוצים לחמאת שיאה אורגנית

חמאת שיאה אורגנית

חמאת שיאה אורגנית איננה מוצר שמיוצר ממקור מן החי (לא עשויה מחלב). זו חמאה המיוצרת מאגוזים מובחרים, שמוצאם באפריקה ואשר ידועים מזה שנים רבות בסגולותיהם הטובות. בין היתר, מדובר בחומר בעל סגולות טיפוח יוצאות מן הכלל. נציג כמה שימושים נפוצים שכדאי להכיר. 

אנטי איג'ינג 

מאוד מתסכל לראות את השפעות הגיל על העור. מאוד מתסכל לראות את ההשפעות המזיקות של השמש על פני העור. וזהו אכן שימוש נפוץ של חמאת שיאה אורגנית: ניתן למרוח אותה על העור ושם היא משקמת נזקים ונאבקת ברדיקלים חופשיים. 

שיקום צלקות, ריפוי פצעים 

חמאת שיאה אורגנית איננה רק מוצר אנטי איג'ינג טרנדי. מאות שנים ידוע כי לחמאה תכונות שהופכות אותה לסוג של משחת ריפוי טבעית. היא יודעת לזרז את ריפוי התאים בעור ואף מתאימה להרגעת כוויות וריפוי פצעים. כמו כן, השימוש בחמאה טוב כנגד סימני מתיחה של לאחר היריון וריפוי רקמה צלקתית. 

הרגעת גירויים וגירודים 

חמאת שיאה אורגנית מתאימה מאוד לשימוש על גבי עור מגורה או מגרד. זהו תחליף טבעי למשחות שמרגיעות עקיצות של חרקים עוקצניים. מתאימה לשימוש במקרים של אדמומיות ואי נוחות, כדאי לבדוק סבוני רחצה עם חמאת שיאה. 

טיפוח העור והשפתיים

חמאת שיאה אורגנית מהווה קרם טבעי לטיפוח העור. היא מסייעת להזין את העור, להוסיף לו לחות ומעניקה מראה יותר זוהר ויפה. חוקרים סבורים כי יש לחמאה אפילו יכולת להפחית את נזקי השמש. ניתן להשתמש בה לטיפוח העור והשפתיים, ללא שום תופעות לוואי. למניעת יובש בשפתיים ובעור, בכל עונה. 

הפחתת קשקשים וטיפוח השיער 

עוד שימוש נפוץ של החמאה האורגנית מסוג זה – טיפוח השיער. היא מזינה אותו ומעשירה אותו בוויטמינים. טובה לטיפול גם בשיער מפוצל ויבש ואפילו מפחיתה קשקשים. 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סטיילינג לגברים בכל המידות
גברים בעלי מידות גדולות לא צריכים להזניח את סגנון הלבוש שלהם ולבחור בבגדים מוזנחים. להפך, כיום ניתן...
קרא עוד »
אוג 22, 2018
ביטוח חיים
ביטוח חיים הוא סוג של חוזה. הוא נערך מול חברת הביטוח - בתמורה לתשלום חודשי קבוע (פרמיה) מקבל המבוטח...
קרא עוד »
נוב 13, 2021
השקעות נדל"ן בחול: האם אתונה היא היעד הנכון?
השקעה בנדל"ן בחו"ל היא אפשרות מעניינת ומרתקת, ובין היעדים הרבים הזמינים למשקיעים, עיר אתונה ביוון...
קרא עוד »
ספט 28, 2023