כמה קישורים זה מספיק?

כדי לקדם אתר בגוגל צריך להשקיע בבניית קישורים לאתר. אלה נחשבים לחלק בלתי נפרד מהליך הקידום ותמיד הייתה להם משמעות בעיני גוגל. הקישורים נחשבים כמעין המלצות כאשר הם מקשרים לאתר מסוים (לפחות לפי האלגוריתם של גוגל) ולכן מקדמי אתרים עמלים חלק ניכר מהעבודה שלהם על השגת קישורים חיצוניים טובים להם וללקוחותיהם. כמה קישורים זה מספיק? מהו תמהיל קישורים לקידום אתרים? בואו ונשפוך מעט אור בנושא.

תמהיל קישורים טבעי לאתר:

כדאי שתכירו מושג חדש והוא תמהיל קישורים. אם בעבר מקדמים ובעלי אתרים היו פועלים עם כל הזמן והמשאבים שלהם להשיג כמה שיותר קישורים מרחבי הרשת לקידום אתר מסוים בגוגל, הרי שמאז עדכוני פנדה ופינגווין של גוגל כולם החלו לייחס חשיבות לאיכות הקישורים במקום לכמות. מכאן המחשבה הרווחת יכולה להוביל אותנו לצורך בקישורים איכותיים בלבד – האם זו מחשבה נכונה? ובכן מקדמים רבים סוברים שלא כך הדבר. 

קישורים איכותיים מאוד חשובים לקידום האתר בגוגל אבל אם נבנה רק קישורים איכותיים לאתר שלנו הרי שזה לא יראה טבעי כי בעולם מושלם וטבעי, כפי שגוגל הייתה רוצה, הקישורים יושגו ללא יוזמת בעלי האתרים או המקדמים אלא על ידי הגולשים באתר. ואם זו הדרך הטבעית להשיג את הקישורים הרי שגם אם אנו יוזמים את בניית הקישורים לקידום האתר שלנו חשוב שיהיו בו גם קישורים פחות איכותיים. זה לא אומר שכדאי לשים קישורים ספאמיים שיפגעו בקידום אלא קישורים שהם גם ברמת איכות מעט פחות גבוהה, או לבחור בדרך של החלפת קישורים.

כמה קישורים צריך בחודש לקידום אתר?

אין תשובה חד משמעית לכך. הקידום מושפע לא רק מהקישורים אלא גם מעבודה על האתר, התכנים בו, המתחרים שלכם ובכלל רמת התחרות בתחום ועוד. באופן כללי אתם רוצים להשיג יותר קישורים לאתר שלכם, כל עוד מדובר בתדירות הגיונית ביחס לגודל האתר, הפופולריות שלו, כמות הכניסות בו וכל עוד מדובר בקישורים שאינם קישורי ספאם שעשויים להזיק לאתר שלכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קונה רכבים לפירוק
ישנן סיבות רבות מדוע אנשים רוצים לקנות מכונית חדשה. יש אנשים שנמצאים בנקודה בחייהם שבה הם רוצים...
קרא עוד »
אוק 03, 2022
מי זכאי להחזר מס
כל אדם פרטי המועסק כשכיר או חברה בע"מ וכן עוסקים פטורים ממס, זכאים להחזרי מס בסוף השנה על ההוצאות שלהם...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
כל כמה זמן צריך להחליף מצבר ברכב?
המצבר שלך נשאר טעון על ידי שימוש חוזר באנרגיה הנוצרת מהנהיגה. אם המכונית שלך יושבת בחניה לאורך...
קרא עוד »
נוב 22, 2019