מתי נצטרך להשתמש בסרטי הדרכה?

סרטי הדרכה

היום, כאשר לכל אחד יש בכף ידו טלפון חכם, המאפשר לו לצפות בסרטונים ולמעשה להיחשף לכל סוג של מידע – באופן המתאים לו ביותר – עסקים רבים בוחרים להשתמש בסרטוני הדרכה, כדי לבלוט בשטח. אז מתי כדאי להפיק סרט הדרכה?

סרט הדרכה לשיווק מוצר חדש

מוצרים רבים בשוק הם לא מספיק מוכרים, או שהיצרן בוחר לשווק אותם מחוץ לרשתות השיווק ולכן ניתן לרכוש אותם רק דרך רשת חברתית, ,או חנות מקוונת. במקרים כאלה במיוחד – סרט הדרכה למוצר הוא חיוני, כדי להראות את האופן הנכון לשימוש ולהציג לצרכן את הכדאיות ברכישת המוצר. למדו על חשיבות סרטי מוצר באתר הילטופ.

הנחיות לשימוש במוצר מורכב

מוצרים רבים בשוק מצריכים קריאת חוברת הדרכה לצורך שימוש נכון. לרוב מדובר על ציוד מורכב, מקצועי ועדין, שחשוב להסביר לצרכן כיצד להשתמש בו נכון, כדי להפיק ממנו את המקסימום.

למותר לציין כי סרטוני הדרכה לשימוש במוצרים כאלה הם גם בעלי ערך שיווקי גבוה.

שיווק חוויה ואתרי תיירותי

אתרי תיירות שונים, כמו גם אתרים המציעים חוויות שונות בתשלום, מעדיפים לשווק את הביקור במקום באמצעות סרטון הדרכה, המדגים בצורה אופטימלית, את הערך הגבוה שאפשר לקבל על ידי ביקור במקום.

סרטון תדמית – סיור מודרך בבית העסק

עסקים שונים בוחרים לשווק את עצמם על ידי העלאת סרטוני תדמית, שמטרתם להראות ללקוחות את רמת המקצועיות והמחויבות שיש לבעלי העסק בתהליכי הייצור, או מתן השירותים שלהם ללקוח.

הדרכה לעובדים חדשים – הדרכות בטיחות

סרטי הדרכה יכולים לחסוך לעסק עלויות גבוהות של צוותי הדרכה ומערכי הדרכה בנושאים שונים לעובדים.

לסיכום, סרט הדרכה איכותי יכול לענות על מגוון רחב של צרכים, לסייע לכם בשיווק יעיל של העסק ואף לחסוך לכם עלויות גבוהות של מערכי וצוותי הדרכה. למידע נוסף – צרו קשר!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד