מה חשוב לוודא לפני שמחליפים ספק אינטרנט?

ספק אינטרנט ITC

אם נלך 20 שנה אחורה, נראה כי התקשרות עם גורם כלשהו בשוק התקשורת, בין אם מדובר בחברת טלפונית, חברה סלולרית, שירותי טלוויזיה או כל דבר אחר – הייתה בבחינת "חתונה קתולית". המחירים היו גבוהים מאד ולא ממש תחרותיים, קנסות היציאה היו כבדים ולרוב היה צורך לחשוב כמה פעמים לפני צעד כזה. היום זה כבר ממש לא ככה. שוק התקשורת עבר מהפכה אמיתית והיום אפילו מומלץ לרענן ספקים כל כמה זמן כדי להנות מתנאים טובים יותר. כך כשמדובר על טלוויזיה, חברות סלולריות וכמובן ספקי אינטרנט. בואו נדבר רגע על עניין האינטרנט ומה חשוב במיוחד לוודא לפני שמבצעים את ההחלפה.

מהירות וביצועים

באופן טבעי אתם ודאי רוצים לעבור לספק אינטרנט שנותן לכם חווית גלישה טובה ומהירה יותר מזו שהייתה לכם עד עכשיו. לכן, הדבר החכם ביותר שתוכלו לעשות הוא לסקור את השוק ולקבל המלצות על חוויות גלישה עם ספקי אינטרנט שונים. כך לדוגמא, חוות דעת על ספק אינטרנט ITC מראות כי גולשים שהתחברו לאינטרנט דרכו נהנו ממהירות גלישה גבוהה וחווית גלישה טובה, גם בהורדה והעלאה של נתונים כבדים וגם בשימוש של מכשירים מרובים. בהחלט דבר שחשוב מאד לבדוק לפני שמתחייבים לספק חדש.

שירות לקוחות

נכון, אתם לא בונים על זה שיהיו הרבה תקלות באינטרנט שלכם במהלך הדרך, אבל אין מה לעשות, צריך לקחת בחשבון שזה יכול לקרות. בשביל אתם צריכים לוודא ספק האינטרנט שבחרתם יודע לתת מענה מהיר ומקצועי ולטפל בכל תקלה שלא תבוא במהירות האפשרית. ספק אינטרנט ITC למשל מפעיל מערך נרחב של נציגי שירות ובכל מקרה של תקלה תזכו למענה טלפוני מהיר ולסיוע מיידי בפתרון שלה, גם אם במידת הצורך יש לשלוח טכנאי לערוך תיקונים והתאמות.

מחיר

אמנם טווח המחירים ידוע מראש בגדול ותחום בסקאלה אצל רוב הספקים, אך וודאי לא תופתעו לשמוע כי ישנם ספקים שלא משחקים לפי חוקי המשחק הברורים ומנצלים את התמימות של לקוחות פחות ערניים ומודעים. כדאי לחפש ספק שיודע לתת שקיפות כמו ITC למשל ולבדוק שהמחירים המוצעים לכם טובים ותואמים את המחירים הממוצעים בשוק. עם זאת חשוב לזכור כי לפעמים בהחלט שווה לשלם כמה עשרות שקלים נוספים מדי חודש כדי לקבל חווית אינטרנט טובה יותר ובעיקר כזו שהיא נטולת תקלות.

הדרך הטובה ביותר לבדוק את כל הדברים הקריטיים הללו, היא לשאול אנשים שכבר נהנים מהשירותים של ספק כלשהו. המלצות אותנטיות יתנו לכם בלי ספק את התמונה המלאה, שיהיה בהצלחה!

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ משכנתא
משכנתא היא הלוואה גדולה הניתנת בדרך כלל על ידי הבנק (אם כי בשנים האחרונות גם גופים חוץ בנקאיים...
קרא עוד »
מרץ 31, 2022
גיוס אשראי לעסקים
אשראי הוא גורם חשוב מאוד להצלחת כל עסק. זה עוזר לחברה לקבל הכרה ולצמוח. עסק בעל דירוג אשראי גבוה יכול...
קרא עוד »
מאי 09, 2023
למה אנחנו נזקקים ללקוחות סמויים?
לא פעם אנחנו צריכים לשאול את עצמנו עד כמה אנחנו מרוצים מהתפקוד של המכירות בעסק או בחברה, האם אנחנו...
קרא עוד »
נוב 25, 2017