מיהו יועץ פנסיוני אובייקטיבי ומי זקוק לו?

אם אתם מעוניינים לתכנן את גיל הפרישה שלכם בצורה הטובה ביותר ולחסוך את כספי הפנסיה שלכם בצורה הטובה ביותר, כדאי כיום להתייעץ עם יועץ פנסיוני, שיסייע לכם עם כספי הפנסיה שלכם בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות. מכיוון שההיצע בשוק בתחום מוצרי הפנסיה של חברות שונות הינו רחב מאוד ומכיוון שלא פעם האדם יכול לחסוך בצורה אפקטיבית הרבה יותר בבחירת המוצר הפנסיוני המתאים לו והמסלול המתאים לו, הרי שאין ספק כי ייעוץ פנסיוני לפרט הוא דבר חשוב מאוד. כמובן שלא כדאי לבחור בכל יועץ פנסיוני באשר הוא. יש להבדיל בין סוכן פנסיוני לבין יועץ פנסיוני אובייקטיבי.

מיהו יועץ פנסיוני אובייקטיבי?

בעוד שסוכן פנסיוני הוא איש מקצוע אשר מייעץ בתחום פנסיה, אך עובד עם חברה כלשהי המציעה מוצרים פנסיוניים ולכן, הוא לא באמת אובייקטיבי שכן, מטרתו היא בעיקר לגרום ללקוחות לבחור בחברה שהוא עובד עימה, הרי שיועץ פנסיוני הוא הרבה יותר אובייקטיבי מהסוכן הפנסיוני. יועץ פנסיוני הוא איש מקצוע שמייעץ בתחום הפנסיה לכל אדם, ללא נגיעה כלשהי לחברה שמציעה מוצרים פנסיוניים ולכן, אין לו אינטרס שהאדם יבחר דווקא במוצר פנסיוני של חברה כלשהי. טובת הלקוח בלבד עומדת מנגד עיניו והוא מייעץ לו בצורה האובייקטיבית ביותר בהתאם לכלל הנתונים שלו העומדים על הפרק.

למי כדאי לבחור ביועץ פנסיוני אובייקטיבי?

כל אדם שחש שההפרשה החודשית לפנסיה שלו איננה תואמת ליכולת החיסכון שלו באמת ובשל כך, הוא איננו חוסך באופן אפקטיבי באמת לקראת גיל הפרישה שלו, יכול לפנות ליועץ פנסיה אובייקטיבי שיסייע לו. יועץ פנסיוני אובייקטיבי הנבחר בקפידה על ידי אדם שמעוניין לחסוך בצורה יעילה לקרן הפנסיה לו ולחיות בגיל הפרישה שלו בצורה הטובה והנוחה ביותר, הוא ללא ספק הדבר החשוב ביותר שיכול להיות עבור לא מעט אנשים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום אתרים ממומן באמצעות גוגל אדוורדס
כאשר מדובר על קידום בגוגל, ניתן לעשות קידום ממומן או אורגני. בדרך כלל האופציה הראשונה של קידום ממומן...
קרא עוד »
מאי 30, 2018
יועצת זוגית בראשון לציון – תעשו שינוי חיובי בזוגיות שלכם
לעתים קרובות ניתן להיתקל במצבים שבהם אנשים מוותרים על הזוגיות שלהם רק בשל משברים קטנים שהם לא יודעים...
קרא עוד »
דצמ 17, 2021
ד"ר גלעד רבינא
הטיפול במחלות עיניים הוא חלק בלתי נפרד מהבריאות הכללית שלנו, הן פיזית והן נפשית. מתוך הכרה במשמעות של...
קרא עוד »
יול 11, 2023