למה לא כדאי לדחות טיפול שורש?

טיפול שורש

טיפולי שיניים הם לא דבר נעים במיוחד. אנשים רבים נוטים לדחות אותם ולהתעלם מהצורך שבוער. את הכאב לפעמים משככים באמצעות תרופות משככות כאבים, ואם לא בוער כלום – דוחים. אבל בפועל הדחייה הזו עולה לאנשים ביוקר. וההסבר פשוט – אם דוחים טיפול שורש הנזק של השן ממשיך להתעצם. המצב לא נשאר על כנו כפי שהיה אלא צובר עוד ועוד נזקים. למעשה הצורך בטיפול שורש לרוב מתחיל בחור אחד קטן.

כזה שאם נטפל בו מידית יכול מאוד להיות שיימנע הצורך בטיפול שורש . הזמן שעובר פוגע בשכבות נוספות של השן ומחמיר את המצב. גם הטיפול שנצטרך לתת לשן יהיה מורכב יותר, יקר יותר וממושך יותר.

לזהות במועד את הצורך בטיפול

בכל מה שקשור לטיפולי שיניים אנו צריכים להיות תמיד עם יד על הדופק. המטרה: לאתר באופן מידי ככל שניתן את החור בשן על מנת לטפל בו בעודו זעיר ומינימלי. ככל שהוא יגדל יותר, ככל שהחור יהיה גדול יותר והשן תיפגע לעומקה, כך הטיפול יהיה מורכב יותר וגם יקר יותר. זו הסיבה בגינה מומלץ לפנות באופן שגרתי אל מרפאת שיניים ולקבל טיפול הולם באופן תמידי. בצורה זו ניתן למצוא כל חור כבר בשלבי ההתהוות שלו, ולסתום אותו במקצועיות על מנת למנוע פגיעה נוספת ועמוקה יותר בשיניים.

טיפול שורש – מה יותר מהר טוב יותר

אובחנה אצלכם שן שזקוקה לטיפול שורש? צריכים לשקם את השן ולשמר אותה במצב הנוכחי שלה? אין סיבה לחכות. כל יום שעובר לא תורם מאומה לשיניים שלכם. חשוב לטפל בהקדם האפשרי ולבצע טיפולי שורש בקרית מלאכי באופן מקצועי ויסודי – כך נשמור על השיניים שלנו שלמות לאורך שנים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב לדעת על יבוא מסין
בתי עסק רבים מבצעים עסקאות גדולות מאוד מול ספקים של שירות ומפעלים אשר ממוקמים בסין. אולי זה נשמע מרחק...
קרא עוד »
מאי 22, 2016
בחינת הסוגים השונים של השקעות נדל"ן
מחפשים לגוון את תיק ההשקעות שלכם עם הזדמנויות חדשות בתחום הנדל"ן? ובכן, זכית בכל הקופה! המחקר הנרחב...
קרא עוד »
מאי 22, 2023
המדריך השלם להעסקת עובדי משק בית
עובדי משק הבית הם חלק חשוב מכוח העבודה. הם נותנים שירות שדרוש במשקי בית ובעסקים. עובדי משק הבית הם אחת...
קרא עוד »
ספט 23, 2022