למה לא כדאי לדחות טיפול שורש?

טיפול שורש

טיפולי שיניים הם לא דבר נעים במיוחד. אנשים רבים נוטים לדחות אותם ולהתעלם מהצורך שבוער. את הכאב לפעמים משככים באמצעות תרופות משככות כאבים, ואם לא בוער כלום – דוחים. אבל בפועל הדחייה הזו עולה לאנשים ביוקר. וההסבר פשוט – אם דוחים טיפול שורש הנזק של השן ממשיך להתעצם. המצב לא נשאר על כנו כפי שהיה אלא צובר עוד ועוד נזקים. למעשה הצורך בטיפול שורש לרוב מתחיל בחור אחד קטן.

כזה שאם נטפל בו מידית יכול מאוד להיות שיימנע הצורך בטיפול שורש . הזמן שעובר פוגע בשכבות נוספות של השן ומחמיר את המצב. גם הטיפול שנצטרך לתת לשן יהיה מורכב יותר, יקר יותר וממושך יותר.

לזהות במועד את הצורך בטיפול

בכל מה שקשור לטיפולי שיניים אנו צריכים להיות תמיד עם יד על הדופק. המטרה: לאתר באופן מידי ככל שניתן את החור בשן על מנת לטפל בו בעודו זעיר ומינימלי. ככל שהוא יגדל יותר, ככל שהחור יהיה גדול יותר והשן תיפגע לעומקה, כך הטיפול יהיה מורכב יותר וגם יקר יותר. זו הסיבה בגינה מומלץ לפנות באופן שגרתי אל מרפאת שיניים ולקבל טיפול הולם באופן תמידי. בצורה זו ניתן למצוא כל חור כבר בשלבי ההתהוות שלו, ולסתום אותו במקצועיות על מנת למנוע פגיעה נוספת ועמוקה יותר בשיניים.

טיפול שורש – מה יותר מהר טוב יותר

אובחנה אצלכם שן שזקוקה לטיפול שורש? צריכים לשקם את השן ולשמר אותה במצב הנוכחי שלה? אין סיבה לחכות. כל יום שעובר לא תורם מאומה לשיניים שלכם. חשוב לטפל בהקדם האפשרי ולבצע טיפולי שורש בקרית מלאכי באופן מקצועי ויסודי – כך נשמור על השיניים שלנו שלמות לאורך שנים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה להוציא דרכון אירופאי?
אין דבר שהישראלים יותר אוהבים מאשר המדינה שלהם ואין זה משנה אם הם משתייכים אל הקשת השמאלית והימנית....
קרא עוד »
ספט 24, 2018
רכישת נכסים להשקעה בנדל״ן בחו״ל – כך עושים את זה נכון
השקעה בנדל״ן במדינה זרה לא צריכה להיות משימה מורכבת אם רק יודעים איך לגשת לכך ונעזרים בדרך במומחים...
קרא עוד »
פבר 14, 2022
יתרונות של צילומי תדמית לעסק
באמצעות צילומי תדמית לעסק שלכם, אתם תוכלו להפוך את אותו למוכר, נראה ונצפה הרבה יותר. אם לידים ומכירות...
קרא עוד »
דצמ 15, 2020