לימודי שמאות מקרקעין

מחפשים ללמוד מקצוע מעניין וייחודי? רוצים להיות עם תעודה ביד אך מעוניינים להיות גם ייחודיים עם התעודה שלכם? הגעתם אל המקום הנכון! לימודי שמאות מקרקעין במכללת אפיק הוא התחום המתאים ביותר עבורכם. תחום פחות מוכר אך עם זאת מבוקש מאוד בשוק העבודה והכי חשוב – מתגמל במיוחד.

כמה מרוויח שמאי מקרקעין?

להיות שמאי מקרקעין זה אומר גם להרוויח טוב. שמאי מקרקעין מתחיל, יכול להשתכר משכורות של חמש ספרות מייד עם כניסתו לשוק העבודה. מעבר לכך, ככל שהוא נמצא בתחום יותר שנים, צובר יותר ניסיון והופך למקצועי יותר, הרי שגם המשכורת מטפסת בהתאם. אז כן, שמאי מקרקעין וותיק, יכול להשתכר עד עשרות אלפי שקלים בכל חודש.

המשכורת הגבוהה של שמאי המקרקעין נובעת מכך שמדובר במקצוע מבוקש מאוד בענף הנדל"ן. במסגרת ההתמחות של שמאי מקרקעין, הוא לומד באופן מקיף את כל הנושאים שקשורים לבנייה, למכירת נכסי נדל"ן, להערכת שווי של קרקעות וכן הלאה. וזו העובדה שגורמת לו להיות מבוקש כל כך על ידי בנקים, קבוצות רכישה וחברות בניה מה שמוביל לכך שהמשכורת שמוצעת לו הינה גבוהה כל כך.

היכן לומדים שמאות מקרקעין?

לאחר בחירת המקצוע המבוקש, מתחילה ההתלבטות – באיזו מכללה הכי כדאי ללמוד? היכן אפשר לעבור את המסלול בקלות, בנוחות ובמהירות? אז בואו נעזור לכם קצת; הפרמטר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא כמובן המקצועיות. לבחור במקום שמעביר את הקורסים באופן המקצועי ביותר ועל ידי אנשי מקצוע ומורים מומחים. כמו כן, כדאי לבדוק האם המכללה הנבחרת מסייעת לתלמידים להשתלב בשוק העבודה כך שבסיום המסלול בטוח יהיה לכם עבודה… בקיצור, עשו חריש עמוק לפני שאתם נרשמים ובדקו היכן תוכלו לקבל את התמורה הטובה ביותר להשקעה שלכם.

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף – https://www.afikil.co.il/.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתר בניה – למה זה קיים ואיך משיגים אותו?
אין ישראלי בוגר שלא שמע את הביטוי "היתר בניה" לפחות פעם אחת בחייו. לא משנה אם הוא בעצמו נדרש לו, שמע על...
קרא עוד »
פבר 14, 2022
מורה לתופים
אם אתה רק מתחיל ללמוד לנגן בתופים אתה בטח שואל את עצמך, "האם אני צריך מורה פרטי לתופים?". התשובה הפשוטה...
קרא עוד »
אוק 25, 2022
מה זה ניהול בילינג לעסקים?
ניהול בילינג לעסקים הוא תהליך ניהול ובקרה של החיוב עבור עסק. הוא כולל את ההיבטים הבאים: - ניהול תהליך...
קרא עוד »
פבר 27, 2023