לימודי שמאות מקרקעין

מחפשים ללמוד מקצוע מעניין וייחודי? רוצים להיות עם תעודה ביד אך מעוניינים להיות גם ייחודיים עם התעודה שלכם? הגעתם אל המקום הנכון! לימודי שמאות מקרקעין במכללת אפיק הוא התחום המתאים ביותר עבורכם. תחום פחות מוכר אך עם זאת מבוקש מאוד בשוק העבודה והכי חשוב – מתגמל במיוחד.

כמה מרוויח שמאי מקרקעין?

להיות שמאי מקרקעין זה אומר גם להרוויח טוב. שמאי מקרקעין מתחיל, יכול להשתכר משכורות של חמש ספרות מייד עם כניסתו לשוק העבודה. מעבר לכך, ככל שהוא נמצא בתחום יותר שנים, צובר יותר ניסיון והופך למקצועי יותר, הרי שגם המשכורת מטפסת בהתאם. אז כן, שמאי מקרקעין וותיק, יכול להשתכר עד עשרות אלפי שקלים בכל חודש.

המשכורת הגבוהה של שמאי המקרקעין נובעת מכך שמדובר במקצוע מבוקש מאוד בענף הנדל"ן. במסגרת ההתמחות של שמאי מקרקעין, הוא לומד באופן מקיף את כל הנושאים שקשורים לבנייה, למכירת נכסי נדל"ן, להערכת שווי של קרקעות וכן הלאה. וזו העובדה שגורמת לו להיות מבוקש כל כך על ידי בנקים, קבוצות רכישה וחברות בניה מה שמוביל לכך שהמשכורת שמוצעת לו הינה גבוהה כל כך.

היכן לומדים שמאות מקרקעין?

לאחר בחירת המקצוע המבוקש, מתחילה ההתלבטות – באיזו מכללה הכי כדאי ללמוד? היכן אפשר לעבור את המסלול בקלות, בנוחות ובמהירות? אז בואו נעזור לכם קצת; הפרמטר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא כמובן המקצועיות. לבחור במקום שמעביר את הקורסים באופן המקצועי ביותר ועל ידי אנשי מקצוע ומורים מומחים. כמו כן, כדאי לבדוק האם המכללה הנבחרת מסייעת לתלמידים להשתלב בשוק העבודה כך שבסיום המסלול בטוח יהיה לכם עבודה… בקיצור, עשו חריש עמוק לפני שאתם נרשמים ובדקו היכן תוכלו לקבל את התמורה הטובה ביותר להשקעה שלכם.

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף – https://www.afikil.co.il/.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הלוואות לכל צורך – ממי כדאי לקחת?
כאשר בוחרים לקחת הלוואה, צריך לחשוב היטב מהיכן בוחרים לעשות זאת, שכן לדבר יכול להיות השפעה קריטית על...
קרא עוד »
נוב 19, 2017
יועצת זוגית בראשון לציון – תעשו שינוי חיובי בזוגיות שלכם
לעתים קרובות ניתן להיתקל במצבים שבהם אנשים מוותרים על הזוגיות שלהם רק בשל משברים קטנים שהם לא יודעים...
קרא עוד »
דצמ 17, 2021
חיטוי חדר של חולה קורונה
חולה קורונה ממשיך את החיים שלו בבית, במקרים רבים. אם המצב אינו חמור והוא מסוגל לחיות בתנאי בידוד בתוך...
קרא עוד »
דצמ 22, 2020