נעים להכיר – Tagor Group

אם אתם רוצים להשקיע בנדל"ן אירופי ויש לכם את השאיפות הגדולות להשקעה מניבה וחסרת מעצורים, אתם חייבים להכיר את Tagor Group. חברת Tagor Group היא החברה הגדולה בישראל לנדל"ן אירופי המתמקדת בעסקאות נדל"ן ברחבי אירופה בהיקפים של מעל 50 מיליון יורו.

נעים להכיר – Tagor Group

לא הרבה יודעים ומכירים את אחת מהחברות הגדולות והמנוסות בארץ לנדל"ן באירופה. חברת Tagor Group היא זו שכל אדם שרוצה להתחיל ולהשקיע את כספו באדמת אירופה, מוזמן לעשות זאת דרכה. מקצועיות ואמינות הן המוטו של החברה, מוזמנים לפנות אל Ofer Lieberson ולקבל את הייעוץ המקצועי ביותר ממשקיע בנדל"ן וחובות נדל"ן הפועל בתחום מעל 25 שנה, ובשיתוף קרנות השקעה בינלאומיות.

מגמות השקעה מדגישות את חוזק שוק הנכסים

עם השקעה נרחבת בנדל"ן ובמגזרים כלכליים אחרים באירופה, יש מגמות בולטות המדגישות את אפשרויות ההשקעה הגדולות של אזרחים זרים.

המגמות הנוכחיות כוללות רכישת קרקעות ורכוש, מתוך כוונה לראות את עליית הערך כאשר שוק הנכסים ממשיך לצמוח. עם התפתחויות תכופות בהשקעות המתרחשות באירופה, אתם יכולים לצפות להרוויח בעת ביצוע השקעות ממולחות בשוק הנדל"ן בעיר.

השקעה בטוחה

השקעת הנכסים באירופה, זכתה לגידול משמעותי בשנת 2016 וזינקה ב -35% מרשימים ל- 890 מיליון יורו. למעשה, היו פחות עסקאות בסך הכל בהשוואה לשנת 2015, כלומר המחיר הכולל של כל עסקה עלה.

בוקרשט למשל ראתה קרוב ל- 70% מההשקעה הכוללת בנכסים, והדגישה את חוזק הנדל"ן הגובר בעיר וברומניה בכלל. איזו עוד סיבה אתם צריכים כדי להשקיע עוד היום באירופה?! חברת Tagor מעניקה ייעוץ וליווי אישי בכל שלבי הליך ההשקעה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך עובד התהליך של נכס להשקעה באנגליה
מציאת נכס להשקעה באנגליה והבנת המצב בשוק והדרך לרכישה של נכסים מניבים זהו דבר שרבים לא יודעים כיצד...
קרא עוד »
מרץ 25, 2018
איפה ניתן לרכוש מסרקיות לכלה?
עיצוב השיער של כלה משפיע רבות על המראה שלה ואפשר לומר כי אצל הכלות, מהווה עיצוב השיער חלק חשוב יותר...
קרא עוד »
דצמ 24, 2021
מיטה זוגית במבצע כולל מזרן – איפה אפשר למצוא?
החלטתם לאבזר את הבית שלכם? הגעתם למאמר הנכון שכן פה אנו מתכוונים להעניק לכם מספר טיפים כלליים ועל...
קרא עוד »
נוב 07, 2017