סדנאות פיתוח מנהלים לעובדים

כל אחד יכול לפתח את כישוריו ולהצעיד את עצמו הלאה להצלחה הבאה שלו. הסוד הוא שאין להסתפק במצב הקיים, אלא ניתן להתפתח עוד ועוד ולהשיג מטרות נוספות. זה רלוונטי בכל התחומים, וכמובן שגם בתחומי העבודה. הצלחת העובדים חשובה לכל אחד מהם וגם למעסיק שלהם. הוא משלם את משכורתם וחשוב לו שהם יצדיקו את זה. שהם יעבדו כמו שצריך וימלאו את התפקידים שלהם באופן מושלם. למעשה – ככל שיהיו להם יכולות טובות יותר הם יצליחו להניב לעסק הכנסות יפות יותר. בין אם בפיתוח מוצרים ושירותים או פיתוח ארגוני ובין אם בהגדלת מכירות.

מהם סדנאות למנהלים?

אם חשבתם שיש רק מנהל אחד בבית העסק, זו טעות. כי גם עובדים אחרים שממלאים תפקידים בדרג נמוך יותר מנהלים ברמה זו או אחרת. את תהליכי המכירה, את הסניפים, את המלאי, את המחסן וכן הלאה על זו הדרך. ככל שלכל מנהל יהיו כלים טובים ויעילים יותר – כך ההתנהלות שלו תהיה טובה יותר. הוא ילמד להאציל סמכויות על עובדים שנמצאים תחתיו או יחד אתו בצוות. הוא ילמד איך מקבלים החלטות בתבונה, ילמד לשקול רווח מול הפסד. ובמילים ספורות – ימלא את התפקיד שלו טוב יותר.

להשקיע ולקבל תמורה

אין ספק שסדנאות לעובדים זו השקעה של ממש. מדובר על הוצאה לא זניחה עבור בעל העסק. אבל אם ניקח בחשבון שזו השקעה דאית והיא מחזירה את עצמה. הרי נגיע למסקנה שהיא כדאית וככל הנראה גם רווחית. אז במקום לעמוד על אותו מקום ולחשוש מלפתוח את הארנק, כדאי להשקיע בסדנאות פיתוח מנהלים מטעם סגול הרצאות. העובדים יצאו עם כלים טובים יותר, וגם ירגישו שאתם מפתחים ומקדמים אותם בעסק שלכם. זה בהחלט צעד חכם להצלחה!

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתחילים בהליך הגשת תביעה?
המציאות מראה שלפעמים החיים מזמנים לנו התמודדויות לא כל כך נעימות. זה יכול חס וחלילה מצב של חולי, קשיים...
קרא עוד »
אוק 12, 2020
מה זה קרן נאמנות?
בשוק יש כמה כלים להשקעה ואנו צריכים לדעת לברור בין הכלים השונים בכדי לקבל את התשואות הגבוהות ביותר עם...
קרא עוד »
אפר 23, 2017
אביזרי בטיחות לגנים ומוסדות
כאשר אנחנו מביאים ילד אל הבית שלנו אנחנו עושים כל מה שרק אפשר על מנת שזה יוכל לשחק ולחיות בסביבה של...
קרא עוד »
יול 19, 2016