פעילות או די טי בשטח לכל גיל

אם אתם צריכים לגבש קבוצת אנשים, כדאי לכם לצאת מהקופסה ולצאת החוצה מהכיתה, המשרד, האולמות ולנסות להעביר פעילות באוויר הפתוח. האנרגיות משתנות והאווירה בטוח תהיה טובה יותר.

מה זה או די טי 

או די טי הוא ביטוי באנגלית שמשמעותו המילולית היא אימון מחוץ לדלתות. הרעיון הוא לצאת ממקומות סגורים למרחבים פתוחים ולהשתמש בתנאי השטח כדי להעביר את הקבוצה איזה שהיא פעילות. אין הכוונה לפעילויות גופניות אלא לגיבושים חברתיים, הדרכות שונות, דינמיקות ואינטראקציות שיכולות להתאים גם עבור פעילות ODT לעובדים

מהי התועלת 

שגרת היום יום היא חשובה אך שוחקת ולעיתים כאשר אנחנו רוצים להעביר מסר מיוחד, פעילות שתוצאותיה משמעותיות לחברה או סתם כאשר רוצים לשבור שגרה, לרענן את אווירת המסגרת, כדאי לנסות לצאת לפעילות בחוץ לכתליי המשרד, בית הספר או המכללה. 

פעילויות או.די. טי יוצרת חוויות אחרות אצל מי שעובר אותן ומשאירות זיכרון חיובי לאורך זמן עם תוצאות מועילות. הסביבה בחוץ מאפשרת לאנשים להרגיש חופשים וכך הם מעיזים יותר, משוחררים יותר ופתוחים יותר לקבל מסרים ותובנות. 

מה אפשר לעשות באו. די.טי

פעילויות האימון בחוץ הן מגוונות ומותאמות לקבוצה המיועדת ולתנאי השטח. האו.די. טי מתאים לכל הגילים ואפשר להתאים את הפעילות לקבוצות תלמידים, משפחות, עובדים וגם ODT למורים ובהתאם לקשרים בין האנשים ולמטרת הפעילות לבנות משימות מרתקות. 

דוגמאות לפעילויות

היתרון של הסביבה החיצונית הוא שכמעט אין מגבלות והטבע מאפשר לנו רעיונות חדשים. אפשר להשתמש בפעילויות כמו טיול וטיפוס או לאתגר בעזרת משחקי מחשבה עם כלי משחק גדולים. משימות אתגריות של בניה משותפת או מציאת מטמון. כל פעילות המשלבת את אתגר היחיד בתוך הקבוצה ומשתמשת במינימום טכנולוגיה ויוצרת שיתוף פעולה היא פעילות מצוינת באו די טי.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי נגרות דרך משרד העבודה – לא תמיד מה שחשבת
לא מעט אנשים אשר מעוניינים ללמוד נגרות, בוחרים לעשות קורס של משרד העבודה. מדובר לכאורה על אופציה נוחה...
קרא עוד »
דצמ 08, 2017
טכניקות משא ומתן
בעולם של היום, זה חיוני להיות מסוגל לנהל משא ומתן יעיל. משא ומתן הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בעסק,...
קרא עוד »
אוק 18, 2022
צריכים ייעוץ מס אמריקאי? פנו אל אמריקן דוקס
התנהלות מול הרשויות הוא נושא שדורש ידע והיכרות עם החוקים. זה רלוונטי לכל מדינה וגם לארצות הברית. אם...
קרא עוד »
ינו 31, 2022