כמה עולה אימון אישי

בכל פעם שפונה אלי מתאמן חדש בטלפון או בפייסבוק, אחת השאלות הראשונות שעולות וצצות היא כמה עולה מאמן כושר אישי. כמובן שיש לשאלת העלות משקל רב בכל עסקה או רכישת שירות ולכן זה טבעי לגמרי.

בפוסט הבא שלפניכם אני אשתדל להשיב על מספר שאלות הנוגעות לעניין כך שנאיר ונרחיב את הנושא מכמה זוויות.

תמחור השירות מושפע מהמיקום

ברור שמיקום האימונים עשוי להשפיע על המחיר אותו תשלמו וככל שיש להרחיק יותר מאזור השירות הרגעי או בכלל מאזור מגוריו של מאמן הכושר, כך המחיר יעלה בהתאם. הדבר הכי טוב הנו לשאול האם ישנן שעות מסוימות בהן יש אימונים באזור בו מתגוררים וכך בעצם לא נדרשת הגעה מיוחדת לאזור.

משך זמן השירות משפיע על העלות

אימון של 60 דקות הוא לא אימון של 45 דקות. אז נכון שזאת לא נסיעה במונית אך למשך הזמן יש השפעה על אופן התמחור ולכן טבעי שיהיה יקר יותר לצרוך אימון של שעה בניגוד לאימונים קצרים יותר. במקום לשאול כמה עולה אימון כושר אישי עדיף לציין מה המטרה שלך באימונים ומה היעדים שלך ובהתאם לכך לקבל הצעת מחיר הגיונית וריאלית. דוגמא מוחשית לכך היא שאם בלאו הכי ריצה ופעילות אירובית כלשהי היא חלק משגרת האימונים שלך, אין סיבה לשלם יותר על אימון שכולל בתוכו פעילות אירובית.

כמות המשתתפים עשויה להפחית את המחיר

להתאמן בזוג או בקבוצה קטנה עשוי להפחית משמעותית את עלות השיעור לכל משתתף ולכן אם אנחנו יכולים לגייס משתתפים נוספים לאימון בקבוצה או לאימון בזוג, ייתכן שנקבל תעריף מיוחד וזול יותר. יחד עם זאת, בהקשר לכך ראוי לציין כי הדרכה אישית היא ברוב המקרים טובה יותר משום שכך כל תשומת  הלב נתונה רק לך ולא נחלקת בין מתאמנים נוספים. כמובן ששיקול העלות תועלת הוא עניין אינדיבידואלי ולכן זאת החלטה מאוד אישית. 

שעת האימון במהלך היום מהווה פקטור חשוב 

שעות העומס בהדרכות כושר הם לרוב בבוקר מוקדם לפני שרוב האנשים הולכים לעבודה או בערב כאשר הם חוזרים ולכן, הדרכה במסגרת תוכנית אימונים לחדר כושר בשעות הפעילות העמוסות תהיה יקרה יותר ממשבצת מקבילה בשעות נוחות יותר. עצתי הטובה ביותר בהקשר לכך היא כאשר אתם מבקשים לברר כמה עולה אימון אישי, כדאי לשאול האם יש שעות ספציפיות בתעריפים שונים והאם תוכלו להשתלב בהן בנוחות ביחס ללוח הזמנים ולשעות הפנאי שלכם. בהצלחה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פוליסת חסכון – איך זה עובד
בנוף הפיננסי הלא בטוח של היום, מציאת דרכים בטוחות ורווחיות לחיסכון בכסף הופכת חשובה יותר ויותר....
קרא עוד »
יונ 17, 2023
הכול על הסכם גירושין שאולי תסכימו לחתום עליו
איזה אדם עומד מתחת לחופה וחושב על האפשרות שיום אחד הוא ירצה להתגרש? עם זאת, אלה הנתונים של מדינת ישראל:...
קרא עוד »
אפר 24, 2017
איך מטפלים בבעיות נשימה נפוצות?
הבריאות הגופנית של אדם, היא אולי הנכס החשוב ביותר שברשותו. אנו מוכנים לעשות הרבה בשביל לחיות חיים...
קרא עוד »
אוק 06, 2020